KOCHAM KINO :)

Właśnie wróciłam ze spontanicznego wypadu do kina -> "Madagaskar 2". Uśmiałam się jak norka momentami 😉

Bo to pies na baby :P
cieciorka   kocioł bałkański
04 stycznia 2009 22:43
mnie najbardziej śmieszyło: wzruszyła mnie ta mała trupia główka ;D
Też!
I: "Naprawdę nie wiem dlaczego ofiara nie dała się złożyć"
Zaraz napiszemy cały film  😁
Mi się podobało, co powiedzieli przed złożeniem ofiary - chodźmy szybko ją złożyć, zanim kapną się, że to bez sensu  😁
Taaa..zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt co Julian powiedział później na temat swojego pomysłu 😉 Już po tym namyśle dlaczegoż to ofiara nie pozwoliła się złożyć :P
Mrówki W Gaciach KIEPSKIE i to bardzo
cieciorka   kocioł bałkański
06 stycznia 2009 20:10
dworcika, zgadzam się, tfrfrfrfftftf (gwizd) 🙂
Mistrzostwo w gwizdaniu😀
A przed śmiercią... 😉
a ja niedawno wróciłem z The Duchess.
Film nawet całkiem całkiem - zwłaszcza gra Ralpha Fiennes'a.
Nie wiem na ile faktycznie jest tam oparcie w historii, ale to już inna sprawa.
Trochę mnie zaskoczyły sceny.... erotyczne w filmie kostiumowym 😉,
cieciorka   kocioł bałkański
07 stycznia 2009 21:42
kocham go, choć na film się nie wybieram 😉
Ja za to kocham wszelkie filmy w tym klimacie.. No i uwielbiam Keire Nightley 🙂

A teraz oglądam sobie Raport Mniejszości 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 stycznia 2009 17:07
Ja oglądałam Raport Mniejszości ze sto razy, ale cały czas mi się podoba 😉
Ja oglądałam Raport Mniejszości ze sto razy, ale cały czas mi się podoba 😉


Dokładnie tak jak ja 😀
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
08 stycznia 2009 18:10
Mrówki W Gaciach KIEPSKIE i to bardzo

A to to o takim chłopaczku co gadał ze swoim przyrodzeniem? 👀

A ktoś coś słyszał o "Księżnej (?)"? Wchodzi do kin chyba 09.01.
Oglądałam.. Mnie się podobał.. Ale ja lubię wszystkie niemal kostiumowe filmy no i Keirę.. 😀
A ktoś coś słyszał o "Księżnej (?)"? Wchodzi do kin chyba 09.01.
The Duchess = Księżna 🙂
wlasnie mialam pisac ze sql juz o tym pisal 😉

ja dzis bylam na "madagaskarze" i podobal mi sie 😉 jak to wszystkie animowane w ostatnim czasie 🙂 sa coraz lepsze!!
Ktoś wie, czy będzie u nas dostępny "Waltz with Bashir"? Wątpię by był wyświetlany w kinach, ale może chociaż ktoś podjął się wydania DVD?  🤔
a ja mysle, ze ma szanse na wejscie do kina, skoro wygral festiwal warszawski... 😉 !

edit: ktos rzucil na filmwebie: "w kinach Walc będzie w kwietniu. DVD jakoś na jesieni."
Dzięki wielkie  🙂 Już nie mogę się doczekać premiery kinowej - byle tylko nie wsadzili lektora.  😫
wlasnie wrocilam ze zmierzchu.. banał, hamerykanski, bez tekstu, tresci, aktorow. nie podobal mi sie. koncowka jeszcze jako tako, ale ogolnie NIE 🙂 choc wszystkim pozostalym czlowiekom na sali sie podobal...

the spirit to z kolei jak dla mnie porazka.. nie wiem o czym, choc czytalam opis.. jakies pogmatwane sceny, pseudokomiksowe obrazki.. nudy.

za to madagaskar drugi raz obejrzalam i just dance i oba filmy nadal mi sie podobaja 🙂
Magda - akurat komiksowa stylizacja to świadomy i zamierzony efekt. Wszak reżyserem jest Frank Miller.  😉
wiem i zdaje sobie z tego sprawe.. ale nie podobal mi sie ten film i tyle 😉 fakt ze calego nie widzialam, ale nie mam zamiaru jeszcze raz do tego obrazu podchodzic..
pisalam juz, ze widzialam "w cieniu chwaly"??
chyba nie
to napisze... KOLEJNY film o skorumpowanych policjantach. kompletnie NIC nowego... no moze tylko to, ze dobry policjant i zly to rodzina.... nie warto... nawet Norton nie zachwyca. i w dodatku mu twarz znieksztalcili. "elitarni" o niebo lepszym kinem bylo !!
generalnie jestem na:
NIE 🙂 😉
  A ja sobie obejrzałem "Mrocznego Rycerza" i tak Wam powiem, że całkiem niezły był. Owszem, konstrukcja głównego bohatera jest absolutnie dziurawa i jak dla mnie jest fanatykiem - bo jak nazwać faceta nie potrafiącego zabić mordercy swojej Ukochanej i dziesiątków niewinnych ludzi?  I tak jest niestety z większością bohaterów z filmu - prokuratorem Dentem chociażby (decydujący o wszystkim rzut monetą, rozwala całą wiarygodność bohatera...). Końcówka jest tak pełna patosu, że trudno mi było powstrzymać się od kpiącego uśmieszku, jak słuchałem tego całego monologu o ściganym przez niewdzięczny tłum mhhhhhhrocznym bohaterze. Dopiero jak się człowiek chwilę zastanowi, to dociera do niego, że oglądał ekranizacje komiksu i ta cała ekranowa rzeczywistość, musi być tak poprzekręcana i wyolbrzymiona. W trakcie oglądania filmu trudno to jednak człowiekowi generalnie przyjąć do wiadomości, bo to co widzi na ekranie jest generalnie całkiem... realistyczne. Znaczy się - to świat jaki powszechnie znamy, ale wsadzili tam kilka dziwolągów, które wywracają go do góry nogami.  😉 Nie wiem czy słusznie twórcy postąpili dając całej historyjce taką nad wyraz realistyczną "scenografię" - jak dla mnie troche taka konstrukcja skrzypi i trudno nie doznać dysonansu poznawczego.
  Ale mimo tych wszystkich "ogólno fabularnych" mankamentów, to całkiem dobrze się na "Mrocznym Rycerzu" bawiłem. No i Maggie Gyllenhaal urzekająca  🙂
A Joker faktycznie taka rewelacja?
A Joker faktycznie taka rewelacja?

Joker to 80% tego filmu 🙂,
a ja dziś idę na "Dzień w którym zatrzymała się ziemia" - nie czytałem nic a nic, więc idę z zaskoczenia.
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
12 stycznia 2009 12:08
Tak czytam, czytam i czytam ten wątek i postanowiłam się w końcu udzielić xD

Ja ostatnio byłam na Just Dance - PORAŻKA
i Madagaskar 2 - kapitalne, wspaniałe, taki humor do nie trafia.


Ja czekam na "Opowieści na dobranoc" [sentyment do świnek morskich] i Włatcuf móch 😀
A Joker faktycznie taka rewelacja? Joker był dobrze zrobiony, podobał mi się jako postać. Inna sprawa, że może się narażę fankom śp. Heatha Ledgera, ale moim zdaniem akurat ta rola nie świadczy o Jego aktorskiej wielkości. Nie to, że grał źle - wręcz przeciwnie! Tylko tak na chłopski rozum, to granie takiego dziwadła jakim jest Joker, gdzie generalnie trudno o jakiekolwiek zgrzyty "w postaci" (bo ona jest jednym wielkim "zgrzytem"  😉), zbyt obciążajace dla Jego aktorskiego kunsztu nie było. A dialogi i "teksty" Jokera to broszka scenarzysty raczej, nie aktora, tak więc całe te uwielbienie dla Ledgera po Mrocznym Rycerzu ("oscarowa kreacja!" itp  :icon_rolleyes🙂 to chyba raczej wynik Jego tragicznej śmierci.
ja ostatnio "wpatruje sie" w filmy psychologiczne, z racji tego, ze na psychologii obowiazkowo musimy ogladac 😉
nie zmienia to jednak faktu, ze bardzo lubie takie filmy a jako mega hity uwazam "Lot nad kukulczym gniazdem" i "Przerwana lekcje muzyki", jak ktos jeszcze nie widzial to koniecznie musi zobaczyc 😀

a w kinie nie bylam bardzo dawno, sama beznadzieja ostatnio 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się