Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Ja kupiłam na promocji NIKE w Decathlon za ok 20zł.
na arcusie sa przeceny mattesów jakby ktos potrzebował 🙂
[s][s][/s]szukam strzemion niklowanych 12cm w dobrej cenie i czapsów treningowych tanich (york amara lub podobne) może ktoś, cos, gdzieś, jakoś widział?[/s]

Nieaktualne
W Pasi-Koniku na Wilanowskiej (nie wiem czy na Grenadierów też) promocja na ochraniacze Professional's Choice model SMB II ! Za dwie sztuki 175zł zamiast 299  😍 Nie wiem jak długo jeszcze będzie, na stronie w ogóle nie wisi o tym informacja. A w sklepie przez przypadek byłam wczoraj i dzisiaj to wzięłam. Jest jeszcze troche kolorów i rozmiarów. Ale radzę szybko się zainteresować bo może się okazać, że tylko do końca tygodnia.
Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
15 maja 2012 09:50
otręby ryżowe max e glo 18kg można kupić taniej o 30% w animavet i 40% bezpośrednio u dystrybutora na www.maxeglo.pl - tu macie dodatkowo przesyłkę każdej ilości gratis;

jest oczywiście mała gwiazdka - kończą się terminy ważności - do końca lipca i pozbywają się zapasów - nic tylko korzystać!
Tutaj: klik można kupić fajne polówki po bardzo niskich cenach. :kwiatek:

PS.: Męskie polówki też są 😉
Orientuje się ktoś, czy jest gdzieś jakaś promocja typu "wysyłka za darmo"?
tak - właśnie wspomniane otręby są z wysyłką za darmo - wiem, bo kupiłam, przywozi kurier siódemka. Myślę, że jeśli zamówiłabyś otręby + inna pasza z oferty to całość też by była za darmo wysłana (tak mi się wydaje przynajmniej)
gajowa dzięki, tylko chodziło mi bardziej o coś niezwiązanego z paszą 😡 czasami się zdarzają takie akcje, że np. tego i tego dnia wysyłka za darmo, albo coś takiego, myślałam, że może...
Dramka ja juz poluje na 2 polo pady 😀
Nowe ceny kasków z firmy Villa Horse w Sklepie Bergo. -> http://sklep.bergo.pl/advanced_search_result.php?keywords=Kask+VILLA+HORSE%2F+WSZYSTKIE+ROZM+I+KOLORY+
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
23 maja 2012 12:50
Dostałam maila od ANIMAVET:

Majowe promocje w Animavecie - na wybrane produkty nawet do 30 % rabatu.

Otręby ryżowe MaxEglo 18 kg   BYŁO 119 JEST    84 zł
Pavo Triple P 15 kg                   BYŁO 79                 JEST    69 zł
Gammabolic liquid 1l   BYŁO 347 JEST    310 zł
Super Sheen 1000 ml   BYŁO 99                 JEST    89 zł
Classic Mix 20 kg                      BYŁO 68                 JEST    62 zł
Nie widział ktoś gdzieś może jakiegoś turkusowego padu lub czapraka w fajnej cenie?  :kwiatek:
alexz, a ile to jest fajna cena? Jarpol ma bardzo ładne turkusowe czapraki, świetny stosunek ceny do jakości, york conor jest też stosunkowo tani.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
26 maja 2012 20:10
Orientuje się ktoś, czy jest gdzieś jakaś promocja typu "wysyłka za darmo"?

Chyba w ,,Okserze" za zakupy na określoną kwotę i zapłacenie przelewem (czy przez internet) jest wysyłka ,,gratis".
LatentPony   Pretty Little Pony :)
26 maja 2012 20:15
http://www.zooplus.pl/shop/konie/akcesoria_konie/akcesoria/291930

Jakby ktoś szukał - bardzo tanie ogłowia. W rozmiarze pony za 55 zł, a cob i full za 59 zł. Jakość skóry pewnie nie jest powalająca, ale myślę, że za tą cenę warto spróbować. Właśnie zamówiłam dwa i zobaczymy jakie będą.
Wrocławianie! w outlecie kssiążki na świdnickiej, za niecałe 13 zł można kupić:
  😉
a w realu za 16 zł są duże plastikowe  kosze (ja zakupiłam taki na ochraniacze- mieszczą się 3 komplety na 4 nogi + 2 pary kaloszy 🙂
ktoś mi kupi tą książkę?  :kwiatek: wysyłka do Lubina by była 🙂
Mnie też! I Kraków 🙂
W sumie jestem w tej sekundzie na Partynicach ale obawiam się że w niedziele zamknięte 🙁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 maja 2012 06:17
Dzień Dziecka w InterApi. Dstałam maila od nich, że jak co roku organizuja Dzień Dziecka. Rabaty do 25% (ile lat tyle zniżki, ale niestety tylko do 25 roku życia  🙁 ) Ja juz za stara jestem, ale może ktos skorzysta  😉

Fajna promocja😉 czyli wychodzi że mam 23 % rabatu 😀
InterApi to tylko stacjonarny, prawda?
Czy jest ograniczenie wiekowe?  😁
Tak- 25 lat😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się