Obozy jeździeckie

Happiowa   córka grabarza
18 kwietnia 2012 15:22
Dama dlaczego warto się zainteresować? bo miejsce jest bardzo fajne, a mało znane. Dobre konie, większość chodziła wcześniej w sporcie. Fajny ośrodek, dobre warunki, miła atmosfera. Dlaczego nie mogę powiedzieć nic o obozach (ani jazdach)? Bo nie byłam na obozie ani nie prowadzą mi tam jazd 😉
tilly na stronie jest mało, bo jest nowa. Najlepiej po prostu zadzwonić 🙂
Witam witam w tym roku 🙂
I jak tam? gdzie się wybieracie tym razem? Lub wysyłacie dzieci :P?
Ja w zeszłym roku byłam we Wtórku na Wakacjach w Siodle, GENIALNIE!
W tym roku też się tam wybieram, tradycja się kroi za niedługo 😀
jak ktoś jest niezdecydowany, polecam serdecznie.
A jak inne stajnie? Coś godnego polecenia na przyszłość? 🙂
Jak na razie jestem przekonana do Wtórku, bo cóż... to co sprawdzone to sprawdzone, wiadomo.
Trzeba przetestować na sobie, wtedy można wydać najbardziej przekonującą opinię 😉
W sumie sporo się tam nauczyłam i fajni ludzie. No i konie całkiem różnie "nastawione do życia", można się wykazać i poćwiczyć na bardziej, jakby to ująć... trudnych czy mniej, a może trudnych do opanowania lub mniej, koniach 🙂
Pozdrawiam ze śląska! 🙂



pe. es. dołączam stronę tej stajni dla zainteresowanych, można porównać ofertę z tym, co macie na oku 😉
http://www.spam.com.pl/
ja jadę do Pegaza na turnus od 22 lipca 🙂
z koleżanką z "mojej" stajni

ktoś się wybiera?
Timon - ja w tym roku się wybieram po raz 3 do pasji - http://stajniapasja.pl/ , z koleżankami . Wadą jest to, że jest tylko godz. jazdy, ale plusem są wspomnienia, jakie Ci pozostają 😀 . Wybiera się ktoś 😉 ?
Ja z przyjaciółmi koniarzami wybieramy się 15.07. na rajd konny po Ukrainie  🏇, więc liczymy na stepowe krajobrazy i wesołą przygodę z nutą dumki na dwa serca 😉, a więcej informacji można poczytać tutaj: http://www.ua.lisowczycy.com/

Czy ktoś z Re-voltowiczów już tam był?

Pozdrawiam.
Szukam obozu na wakacje 2013 😉
Zaplątalam sie w gąszczu ofert.  😵
Szukam obozu gdzie dobrze uczą jeździc i gdzie konie nie zabijają jak czlowiek odwróci glowe. 😉
Zalezy mi na cenie - max. 1100 zl na 7-9 dni.
Najlepiej w woj. Mazowieckim lub Malopolskim.
Czy ktokolwiek slyszal, czy ktokolwiek wie???  👀
Kawecan   Jeździec bez konia...
01 maja 2012 22:33
Pagotta polecam OJ Skręt.  😉
jak cos to mam jeszcze wolne miejsca 🙂 tylko u mnie to bardziej zgrupowania niz typowe obozy, bo osob niewiele 🙂 ale treningi w malych grupach, wszystkie konie startujace w zawodach a nie takie miski rekreacyjne tylko 🙂
katka, nie chcesz zrobić jakichś turnusów późno-wrześniowych? 👀 😀
ja również posiadam jeszcze wolne miejsca. Zapraszam , grupy tylko 2-3 osobowe, do dyspozycji konie startujące w zawodach. 😉
Jedzie ktoś na obóz do Rancza Arka w Sernikach?
pomyłka
Milutek Ban permanentny
02 maja 2012 17:44
Ja! 😉 Będę od 30.6 do 14.07 w Ekwadorze.
katka- a jak u ciebie z przedziałem wiekowym?  👀 Nie chciałabym być jedynym szczypiorkiem.  😉
ktoś jedzie do gutowa?  🏇
Maea- jestem otwarta na propozycje. niekoniecznie musi to byc oboz, moga to byc jakies indywidualne przyjazdy itd 🙂
obecnie zglaszaja sie dzieci w wieku do 15 lat. moja grupa zaawansowana bedzie odrobine pozniej, tam przyszli licealisci tez 🙂
Kurczę dziewczyny, ale już mam mętlik w głowie z tymi obozami 😀 a czas leci...
ktoś się stąd wybiera do Ekwadora? Albo czy są tu jacyś koniarze ze śląska? Gdzie jedziecie? :kwiatek:
Kurczę dziewczyny, ale już mam mętlik w głowie z tymi obozami 😀 a czas leci...
ktoś się stąd wybiera do Ekwadora? Albo czy są tu jacyś koniarze ze śląska? Gdzie jedziecie? :kwiatek:


pomyłka
Fog kiedy tam będziecie? 😉)
Termin zależy od tego kiedy będzie lepiej urlop wziąć.
patt140 - ja jestem ze śląska! ale wybieram kochaną Wielkopolskę i wakacje we Wtórku k/Ostrowa Wlkp.! Polecam, jest super. Jeśli masz jakieś pytania to pisz 😉 🏇
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] reklama na forum- pierwsze ostrzezenie
o Timon myślę że się spotkamy 🙂 ja też wybieram Wtórek 🙂
A wie ktoś może o dobrym obozie westernowym? Albo był ktoś na obozie organizowanym przez Rancho Montana?
Szukam opinii o stajni Cavaletto , najlepiej od kogos kto tam był.  😉  http://www.cavaletto.info/
Happiowa   córka grabarza
08 maja 2012 08:27
konioholiczka ja nie byłam na obozie, ale stajni nie polecam.
Kobity
potrzebuję Waszego wsparcia. Chciałabym uatrakcyjnić organizowany przez mój klub obóz sportowy .
Czy możecie mi podpowiedzieć, co powinno jeszcze sie znaleźć w programie takiego obozu? ❓
już sprawdziły się wykłady (dużo wykładów), ćwiczenia, próbne egzaminy i chciałabym coś ekstra tylko ... brakuje mi pomysłu.

Jeśli w ciągu tygodnia czegoś super nie wymyślę, wówczas szef zmieni profil tego obozu na zwykły dla dzieci (super sprzedający się).
Help ❗

ps. aby nie zaśmiecać wątku piszcie proszę na pw


W ubiegłym roku pisałam do Was jak potrzebowałam pomocy w ubiegłym roku, teraz jej nie potrzebuję. Jednakże chciałam Wam podziękować! Wasze rady sprawdziły się  😅 Wakacje wypadły super!

Tegoroczny turnus sportowy sprzedał się jak świeże bułeczki, aż musiałam rozszerzyć ofertę.

To co zrobiłam w ubiegłym roku zaprocentowało na ten :-)

D Z I Ę K I !!!  😀
[quote author=Ksenia S. link=topic=14237.msg958264#msg958264 date=1301557637]
Kobity
potrzebuję Waszego wsparcia. Chciałabym uatrakcyjnić organizowany przez mój klub obóz sportowy .
Czy możecie mi podpowiedzieć, co powinno jeszcze sie znaleźć w programie takiego obozu? ❓
już sprawdziły się wykłady (dużo wykładów), ćwiczenia, próbne egzaminy i chciałabym coś ekstra tylko ... brakuje mi pomysłu.

Jeśli w ciągu tygodnia czegoś super nie wymyślę, wówczas szef zmieni profil tego obozu na zwykły dla dzieci (super sprzedający się).
Help ❗

ps. aby nie zaśmiecać wątku piszcie proszę na pw


W ubiegłym roku pisałam do Was jak potrzebowałam pomocy w ubiegłym roku, teraz jej nie potrzebuję. Jednakże chciałam Wam podziękować! Wasze rady sprawdziły się  😅 Wakacje wypadły super!

Tegoroczny turnus sportowy sprzedał się jak świeże bułeczki, aż musiałam rozszerzyć ofertę.

To co zrobiłam w ubiegłym roku zaprocentowało na ten :-)

D Z I Ę K I !!!  😀
[/quote]
Jak jeszcze czytałam rewoltę jako gość, to pamiętam jak dziewczyny udzielały rad  😀
Super, że się udało i gratuluje  🏇
Ja z przyjaciółmi koniarzami wybieramy się 15.07. na rajd konny po Ukrainie  🏇, więc liczymy na stepowe krajobrazy i wesołą przygodę z nutą dumki na dwa serca 😉, a więcej informacji można poczytać tutaj: http://www.ua.lisowczycy.com/

Czy ktoś z Re-voltowiczów już tam był?

Pozdrawiam.


Być nie byłam ale w październiku na kursie poznałam gościa który to organizuje. Pozytywny facet, a jego opowieści o rajdach zrobiły mi na nie spora ochotę. Jeżeli to co nam opowiadał odpowiada rzeczywistości to... hmm wymarzony wyjazd  🙂
Był ktoś na obozie w "stajni Katarzynka" ? Zamierzam się tam wybrać, ale chciałabym poznać opinie. Ktoś tam był? Jak tam było? I czy ktoś się tam wybiera?
Ja z przyjaciółmi koniarzami wybieramy się 15.07. na rajd konny po Ukrainie  🏇, więc liczymy na stepowe krajobrazy i wesołą przygodę z nutą dumki na dwa serca 😉, a więcej informacji można poczytać tutaj: http://www.ua.lisowczycy.com/

Czy ktoś z Re-voltowiczów już tam był?

Pozdrawiam.


moja koleżanka własnie wróciła z rajdu z tej firmy. byla tylko z 2 kolezanka, przewodnikiem,wlascicielem ...i kucharką 😉
mimo obaw rożnych sprzed wyjazdu, jest całkowicie zachwycona 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się