Stajnie Świętokrzyskie

na pewno.
Dwa były ponoć prywatne, dwa stajenne. Ale nie wiem czy to nie plotka.
i właśnie w takich sytuacjach przydaje się OC właściciela konia, no bo kto teraz zapłaci za naprawę auta?
Ja mam ubezpieczenie i na konia i na psa (amstaff), aczkolwiek właściciel stajni też powinien być ubezpieczony od takich przypadków
ło ło ! nie fajnie ... a wiadomo co to za konie były ?
Czy moglibyscie wskazac gdzie mozna wypozyczyc bryczke na slub, najchetniej z okolic Maslowa ?
gdzieś w okolicy Cedzyny, Domaszowic...
http://bryczkadoslubu.pl/

to troche dalej ale dojezdzaja bez problemu
Niedaleko od Masłowa jest  http://www.stajniaujedrka.pl/
o to ja właśnie to miałam na myśli.
Bitre do Brudzowa jeszcze 45 dojeżdża🙂



to że dojeżdża wiem ale tylko do Młynka Budzowskiego a do Brudzów Lipie jest jeszcze spory kawałek 😉
co do busów i owszem jeżdżą ale ten sam problem- nie przez lipie a nie widzi mi się za każdym razem dochodzić 2 km..

w każdym razie w ferie będę w tamtych okolicach i na pewno pójdę pojeździć więc napiszę wam czy jest warto.
Po ile jazdy w świętokrzyskim?
Pewnie przedział 30-50zł to standard teraz 🙂
W ogłoszeniach informacje nt szkolenia z Karin Blignault. Moze ktos bedzie zainteresowany.
Czy jest w okolicach Kielc osoba z laską do mierzenia konia, którą mogłabym pożyczyć na kolejny weekend? Dosłownie na 1-2 dni, mogę wpłacić kaucję.
Czy są już propozycje zawodów w Bałtowie? Może ktoś trafił na nie przypadkiem, albo są jakieś przecieki jakie będą konkursy?
Zawody odbędą się 12 -13 maja . Co do propozycji musiałabym się dziewczyn dopytać 🙂
angie560, jakbyś mogła, byłabym wdzięczna 🙂.

A zawody ujeżdżeniowe też będą?
Z tego co wiem to  i ujeżdżeniowe i skokowe dowiem się lepiej wieczorem🙂
Dzięki, fajnie byłoby wiedzieć wcześniej na co się przygotować ;D, szczególnie, że zawody blisko 🙂.
Są już propozycje na stronie SZJ 🙂.
heej!  🏇 kto z Was jeździ/jest w Brzezinkach? mam kilka pytań  😀
w ogóle to jakoś mało nas tu z okolic Kielc, więc podnoszę temat, może ktoś się dopisze? 🙂
[root edycja]
oj no to daleko od nas 🙁
A ktoś może bliżej Oblęgorka i chciałby się zapoznać? 🙂
Sunny, stałam w Oblęgorku długo długo 🙂 A mój koń to nawet w zeszłym roku 🙂
Też stałam! I kto wie... moze w wakacje sie znowu na łąki wybiore.
no to, dziewczyny, szybko, szybko!
Kurcze, sporo nas w tym Oblęgorku jest/było/będzie 😉
musimy się koniecznie zintegrować 🙂
My już od miesiąca w Kielcach z kobyłą siedzimy i wreszcie zaczęłam jeździć po 2latach przerwy😉
Julita- a Ty gdzie jesteś?
pokora- a Ty w Oblęgorku, czy Oblęgorze?

Ja od początku wiosny się zbieram odwiedzić i Oblęgór i Oblęgorek, ale chyba zrobię to dopiero, jak będę mieć rower dostępny 🙂 Autem mi się nie chce.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się