KOCHAM KINO :)

Królewna Śnieżka - polecam  😀
pokemon ja widzialam Ładunek 200 i Dom zły (ale Ładunek wcześniej) no i jest to chyba najmocniejszy film jaki do tej pory oglądałam. Człowiek po zobaczeniu go czuje się dosłownie... zgwałcony  😲
Ktoś był na Piraci! 3D?
darolga   L'amore è cieco
14 kwietnia 2012 23:02
"Lilya 4ever" - zdecydowanie najsmutniejszy film jaki kiedykolwiek oglądałam. Obejrzałam film kilka godzin temu, a wciąż siedzi w mojej pamięci i wcale a wcale nie chce wyjść.
Listy do Julii - super 🙂😉
darolga oglądądałm go w zeszłe wkacje no i rzeczywiście dobry, zrobił na mnie kolosalne wrażenie. Potem obajrzałam jeszcze kilka filmów o tej tematyce (Dziewczyny z przemytu, Handel, Holly, The Whistleblower, Masz na imię Justine, Nocne ogrody oraz Handel) no i też były ok ale Lilja 4-ever jednak wymiata.

A teraz jestem świeżo po "W strone morza" i też bardzo mi sie podobał, jest niesamowicie wzruszający, jakby ktoś chciał zobaczyć to można tutaj 😉
http://kinoplex.gazeta.pl/filmy/2,110231,9152257,W_strone_morza.html
My dzisiaj idziemy na Nietykalnych. Nie mogę się doczekać, strasznie wszyscy dookoła chwalą 🙂
W końcu dotarłam na Wszystkie odloty Cheyenne'a, oczywiście w Gdańsku, bo na mojej wiosze nie grają i grać nie będą.
Film zupełnie niewłaściwie przypisany gatunkowo, z komedią to on nie ma nic wspólnego. Doskonała, bardzo poruszająca kreacja głównego bohatera wzruszyła mnie tak mocno, że nie mogłam się otrząsnąć przez kilka dni.
cieciorka   kocioł bałkański
15 kwietnia 2012 23:51
feno, poważnie? Gadałam z trzema osobami o tym filmie i wszystkie zgadzają się ze mną. Film miał być o czymś i wyszedł o niczym. Wynudziłam się strasznie.
cieciorka, co do samego filmu się zgodzę. Fabuła jakby reżyserowi całkiem uciekł wątek, ale sama postać miała w sobie coś takiego, że aż zaczęłam się zastanawiać sama nad sobą.
ja jestem ciekawa SHE MONKEYS, dziś wchodzi do kin

Oglądałam "Zaplątani" ale super bajka!! polecam
miałam niezłe kinowe dwa dni:
- "Przytul mnie"
- "Babycall"
- "Wymyk" i
- "W lepszym świecie"

i tak jak oglądałam tak też coraz bardziej mi się podobało! ten ostatni, duński jest filmem rewelacyjnym, jesli taki film można tak określic..
Uwielbiam wszelkie straszne horrory i filmy sensacyjne...  😍
* The rocky horror picture show - czyste mistrzostwo! 😜

a z kinowych nowości - byłam na DEMONACH i zdecydowanie nie polecam. Miałam wrażenie jakby film urwał sie w połowie  🤔
http://www.filmweb.pl/film/Pochowajcie+mnie+pod+pod%C5%82og%C4%85-2009-515636

widział ktoś?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
23 kwietnia 2012 15:17
tercet - planuje dzis obejrzec. mama ogladala i jest zachwycona, bardzo duzo dobrych opinii slyszlalam
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
23 kwietnia 2012 20:28
Widziałam dzisiaj film "Nietykalni"- strasznie mi się podobał, rozbawił mnie do łez, jednocześnie dając do myślenia i napawając optymizmem. Bajka. Poprostu świetny  😍

Teraz wybiram się na "Połów szczęścia w Jemenie", podobno też super.  👀
margaritka a gdzie można go zobaczyć? 🙂
no to ja podsumuję ostatni miesiąc:

"Nietykalni" - absolutnie fantastyczny!!!! płakałam ze śmiechu, a równocześnie daje do myślenia - genialny!😉
"Gniew tytanów" - nie zachwycił mnie, jak zresztą pierwsza część... wynudzilam się, mój towarzysz zasnąl;P
"Zaginiona" - mnie się podobał, ale ja lubię Amandę więc nie jestem obiektywna:P tylko końcówka trochę rozczarowała - może nie końcówka-końcówka, ale finałowa "walka" - po całym filmie budowania napięcia, była po prostu śmieszna:|
"Przetrwanie" - dobry, momentami mocny, wielki plus za końcówkę! no i Liam!<3 😉
"Królewna Śnieżka" - dla mnie shit jakich mało... zamiast zdecydować się na jedną konwencję (bajka dla dzieci, albo komediowe podejście do historii, zrobione w wersji dla dorosłych), postanowili zrobić coś dla wszyskich, no i niestety wyszła kicha... wszystkie fajne sceny są w trailerze, a reszta filmu to gagi na zasadzie "książe idzie, książe uderza się w głowe, książe upada, hahaha śmiejmy się do rozpuku" - słabe, baardzo słabe!
"Igrzyska śmierci" - dobry, ciekawy, fajnie zrobiony, czekam na dalsze części😉
"Ghost Rider 2" - widać że inni twórcy, widać rękę japończyków! na początku myslałam, że zmiany w porównaniu do I części są na plus (Rider mroczniejszy, fajne efekty, całość trochę bardziej "creepy"😉, ale niestety w połowie filmu efekty przestały robić wrażenie, szaleństwo ridera zaczęło razić, zamiast mroczności pojawiły się motywy aniołow itp. (wtf??) a całość stała się przegadana... no i mega minus za końcowkę - bajkowate, naciągane, nielogiczne! nie polecam!

uff i chyba na razie tyle🙂 w środę Streetdance 2 (już mowię że będę zachwycona! kocham filmy o tańcu:P), a w planach jeszcze Hotel Marigold i obowiązkowo Połów😀
slojma   I was born with a silver spoon!
23 kwietnia 2012 23:22
Po powrocie z " Nietykalnych" powiem tylko tyle genialny, jeden z lepszych filmów, które ostatnimi czasy widziałam. Gra aktorska rewelacyjna, mnóstwo dobrego humoru, emocji i radości. Omar Sy genialny aktor, na jego widok sama mordka się śmieje. Zdecydowanie polecam i ta muzyka idealnie dobrana, perełka.
Przegląd ostatnich filmów:
"Igrzyska śmierci"- nuda, nuda i nic specjalnego, oczekiwałam emocji, a dostałam paczkę papki nienadającej się do niczego.
"Przetrwanie"- silny i ciekawy film, fabuła popularna, w kilku momentach serce mocniej skoczyło, trochę brutalny, ale tego oczekiwałam po takim filmie, ciekawe zakończenie.
"I że Cię nie opuszczę"- wzruszający, naprawdę fajny film, romantyczny, ciepły wyciskacz łez.
"Histeria romantyczna historia wibratora"- przyjemny i całkiem zabawny film, polecam na spokojny wieczór
edit
Zapomniałam napisać o "Wstydzie" - fajnie nakręcony, momentami ciekawe ujęcia, dobre kadrowanie, doskonale pokazujący w danym momencie emocje, które widz łatwo odczytuje...przyjemny
Ja już o Wężach pisałam. Tutaj macie kto i za co dostał:
http://www.eska.pl/cinema/news/30491/nagrody_weze_2012_najgorszy_polski_film_2011_roku_wybrany
80 milionów -  bardzo fajny, polecam wszystkim, by każdy chociaż raz obejrzał.

Immortals bogowie i herosi- na twórców 300 spodziewałam się czegoś lepszego, więcej efektów, jednak podobał mi się.
Nietykalni (2011) - film "ładny", ale dla mnie nic nowego, momentami śmieszny, ale nie zaskoczył mnie jakoś specjalnie

Iluzjonista (2006) - ten mi się podobał, ale ja lubię filmy z Edwardem Nortonem 🙂 Trochę mnie rozczarowała końcówka, można się było domyśleć.
Nietykalni - super, nie pamiętam kiedy ostatnio się tak dobrze bawiłam w kinie  👍
Mnie również się spodobał, chociaż nie odebrałam go jako komedii sensu stricto. Historia może nie jakaś niebanalna, ale bardzo miło się oglądało i wychodziłam z kina z bananem na twarzy 🙂
trzymajcie kciuki - możliwe, że będę wolontariuszem na Nowych Horyzontach!
Prestiż - fajny 🙂 trochę pogmatwany, niesterty znów zgadłem zakończenie. Fajnie że wszystkie sztuczki są wytłumaczone.

Millennium: Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet - bardziej podobała mi się "Dziewczyna z tatuażem", ale ten też niezły, fajny ten szwedzki 😉
Morfina film twórcy Ładunku 200. Nie jest aż tak mocny jak Ładunek ale też ok. No coraz bardziej zaczynam lubić rosyjskie filmy 🙂
Epidemia strachu - mąż się nudził, ja jakoś dotrwałam do końca, nie porwał mnie.

Jak ona to robi - taki do obejrzenia na raz, pod koniec przysypiałam. Wzięłam bo bardzo podobał mi się seks w wielki mieście, trochę się przeliczyłam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się