Rękawiczki

arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
05 marca 2012 15:15
Zgadza się, takie miałam i w drugim roku uzytkowania (ok. 2 razy w tyg. ) zginęly mi, ale były jeszcze w niezłym stanie.
Ja jestem posiadaczem rękawiczek Fouganza - dokładnie takich http://www.decathlon.com.pl/PL/r-kawiczki-hexagone-11195792/ - już od ponad 2 lat - jeżdżę w nich cały czas (=o każdej porze roku) i wciąż są nie do zdarcia - rzepy super trzymają, materiał nigdzie nie przetarty, wodze fajnie  przylegają  👍  🥂 Piorę je nawet w pralce (co kilka miesięcy, na zmianę z innymi) - mimo, że na metce jest napisane, że nie można - pozostają bez zmian  😎

Koleżanka natomiast chwali sobie dużo droższe Roeckl (chyba Vesta).. Na razie posiada je nieco krócej niż ja, zobaczymy jak wypadną na porównaniu  😁
też mam fouganzy http://www.decathlon.com.pl/PL/r-kawiczki-stripes-19773619/
potrzebowałam szybko rękawiczek, a na roeckle nie mogłam czekać... no i jakoś już przy nich zostałam. Może nie są świetnej jakości, ale na skórze w ogóle nie widać śladów użytkowania (oprócz dopasowania się do ręki). Pierwsze wymieniłam po 6 miesiącach (miały wadę) bez problemu na gwarancję i dostałam nowe 😀  wada była bardzo nieznaczna, ale zawsze warto sprawdzić, czy aby na pewno nie da się dostać nowych...  🙂
Kolejne służą mi już jakiś czas i niczego po nich nie widać.

ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 marca 2012 13:55
Kto mi powie co to za kolor, ten pierwszy po lewej :kwiatek:.
klik
Fioletowy?brązowy?
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 marca 2012 14:07
Właśnie nijak mogę dopasować do nich kolory, te pierwsze stawiam na black albo mokkę.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 marca 2012 14:13
ja bym stawiała (od lewej) black, navy, mokka 😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 marca 2012 14:14
A już myślałam, że te pierwsze będą piękną czekoladą 🙁.
Nie doczytałam opisu 😉 stawiam na black.
Mam te rękawiczki 😅

Pierwsze od lewej są czarne, siateczka trochę myli
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 marca 2012 17:54
Dramka i jak? 😅
Moje roeckle są tylko przetarte na jednym palcu a mam je od stycznia 😀. Jestem bardzo zadowolona zwłaszcza, że potrafię wykończyć parę w tydzień.
No i mierzyłam je jak jeszcze miałam gips na łapce więc uznałam, że są fajne, przylegają. Niestety na jeździe rzepy mi się rozpinają 🙁. Ale to moja wina, powinnam brać rozmiar 7.
Na wiosne super  😀
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 marca 2012 18:03
Ok, dzięki. :kwiatek: Ale znowu zastanawiam się nad skórzanymi Heritage...
A ja mam rękawiczki nortona takie z siateczką, kupowałam w okserze i sa super 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 marca 2012 07:29
palemka, to chyba strasznie mało jeździsz...jeżeli to są te o których mysle,to umarły u mnie po miesiącu 🙁
no dużo raczej nie jeżdżę, tak dwa razy w tygodniu plus coś tam dodatkowo czasami 😉
Ja mam Kieffer Madrid, było już tu chyba o nich ale dosyć dawno. Generalnie ładnie leżą, są fajnie dopasowane ale to co stało się z nimi po lekkim szarpnięciu lonży to jakaś porażka. Przetarły się prawie na wylot 😵 Ładne ale nadają się tylko do patrzenia na nie 😀
Dzisiaj kupiłam  😍
ChingisChan   Always a step ahead! :)
22 kwietnia 2012 19:10
Dramka bardzo ładne 😀.
Warto kupić roeckl lady line?
macie takie ?
cena kusi 🙂
ann, mam takie zielone, mam je chyba 3 rok (z tym, że w tym czasie nie jeździłam w ogóle 8 mcy), jeżdżę 5 razy w tygodniu i są ok.
Dla mnie - sztywne i niekomfortowe. Ale owszem, trwałe. Używam jako zastępczych.
Ktoś pytał o rękawiczki RSL. Użytkuję model Florenz, nawet przy wysokich temperaturach ręka się nie poci. Estetycznie wykonane, bardzo wygodne i w dobrej cenie.
w takim razie, co polecacie ? szukam rękawiczek na lato, do 60zł 🙂
ann ja mam 2pary i rowniez tak jak halo uwazam ze sa sztywne.
Dla mnie - sztywne i niekomfortowe. Ale owszem, trwałe. Używam jako zastępczych.


Rzeczy zazwyczaj wygodne i miękkie są mniej trwałe.  😉
Dopisuję pod Czardaszem - też mam ten model, RSL Florenz, cudownie wygodne, przewiewne, dopasowane, no i najważniejsze - cioram już półtora roku, nie tylko do jazdy (prawie cały czas chodzę w rękawiczkach) i dalej są w bardzo dobrym stanie
Dworcika   Fantasmagoria
09 maja 2012 21:59
Dostałam dziś rękawiczki Kieffer Kairo, ma lub miał ktoś takie?
Czego się po nich spodziewać? 😁
York Delia - dobre? dostałam takie, miałam York Comfort i były dobre, te też wyglądają nieźle. jakieś opinie? 🙂
Dziewczyny mam problem.  🤔 Podczas jazdy, nawet w rękawiczkach, po jeździe w takich temperaturach jakie ostatnio możemy zaobserwować od razu mi wyskakują na palcach pęcherze. Da się coś z tym zrobić? Jakieś specjalne rękawiczki czy może domowy sposób? Aktualnie jeżdżę w rękawiczkach RSL.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się