DIY - zrób to sam

Hej cześć ozdobna jest naszyta na czesc ze skórki wiec powinna byc trwała aczkolwiek jest to obroza na "salony" raczej 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 kwietnia 2012 07:47
Jest cudowna, gdybym miała delikatniejszego psa to zapewne bym coś takiego sobie sprawiła  😍
Jeśli tą obróżkę z sutaszu się "domocuje" do normalnej obroży, to bez problemu można iść na spacer czy coś.
No tak oczywiscie ze mozna tylko jak długo cos takiego zostanie w swojej uroczej formie gdy psiak nam zwiedza kszaczorki i bagienko 😉 chyba że ktos nie ma takich "problemów" 🙂
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
06 kwietnia 2012 19:52
Murmel, niezmiennie zachwycam się tymi Twoimi konikami. Wszystkie są obłędne 🙂
sznurka, zęby najlepsze 🙂

A ja się w końcu zebrałam i zrobiłam zdjęcia twórczości mojej mamy, więc się pochwalę:
-jajca




-bo ściana była taka pusta 🙂


- każdy wnuk dostaje tego typu prezent


-butelka do pigwówki (były też do cytrynówki, ale zostały wydane, zanim zdążyłam zrobić zdjęcie
Horciakowa - prze śliczne  😜
Ja nie mam cierpliwości do decoupage  😎 😎
Horciakowa, 👍. Twoja mama od dziś jest moją idolką w niekońskich rzeczach DIY 😜.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 kwietnia 2012 12:12
Jak można wstawiać twórczość mam to ja porobię zdjęcia i też powstawiam 😁 Moja mama też mi namalowała drzewo na ścianie 😉
hoorseshop95   'konie mówią po prostu słuchaj'
07 kwietnia 2012 12:13
Jaką szerokość powinny mieć owijki?
hoorseshop95 proponuje spytac na końskim DIY http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,88.0.html  :kwiatek:
Murmel, a myslalas moze zeby zrobic "ubranko" na czajnik taki konikowy?
Nie wiem czy można nazwać to diy?  🙄

to ja też wrzucę coś od siebie 🙂 Wczorajsza bransoletka
przypadkiem trafiłam i nie mogę się nadziwić jakie to proste i jaki efekt!
http://www.decobloog.com/pompony-w-nowej-odslonie-377.html
Efekty poznawania nowej techniki 🙂
Agat zielony w koralikowej oprawie:


edit jeszcze jedno foto:
Zrobiona przeze mnie w ostatnim czasie szydełkowa jeżynka🙂


Na ostatnim zdjęciu z moim jeżem pigmejskim - Bazylem.

Przy okazji bardzo proszę o pomoc - lajkowanie, udostępnianie na facebooku bo biorę z nią udział w konkursie.
klik
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 kwietnia 2012 23:22
konica, piękna jeżynka, a ja zakochałam się w Bazylu 😜 Jest przeuroczy! Na konia mnie nie stać, chyba chcę mieć jeża, ciekawe co mama by powiedziała na takie zwierzątko w domu 😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 maja 2012 09:12
sasqach, Piękne! Zastanawiałam się czy nie robić tą techniką, ale nigdzie nie mogę znaleźć sensownej instrukcji.
sasqach, skąd Ty bierzesz pomysły na te nowości ?

Misskiedis Nie dziwię się. One są przekochane, w tym konkursie właśnie mogę wygrać dla niego "żonę"  i może kiedyś sprawię sobie takie małe jeżątka...  😍
Hehe bo ja lubie "niebanalną" biżuterie a nigdzie takiej nie moge znaleść( w rozsądnej cenie) wiec potrzeba matką wynalazku. A co chciałabyś robić w takiej technice bo to dość pracochłonne i delikatne jest 🙂 ja sama z patrzenia sobie poradziłam. Wystarczało że raz zobaczyłam gotowy produkt 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
03 maja 2012 17:43
do osób które zamjują się fimo:
gdzie najtaniej kupić?
stosowałyscie jakies zamienniki, np astra lub cernit? można je łączyć?

Aha, jeszcze jedno. Kupiłam drut, starałam się znaleźć taki, żeby dał się modelować, ale sam z siebie nie odkształcał. Teraz przyszło mi do głowy, że może są specjalne druty do modelowania?
biżu z koralikami zawsze mnie powala, podziwiam za cierpliwość!

a ja ostatnio znów wiecej szycia mam, wszak dzień dziecka niebawem!


sznurka - OSTATNI  😍
Sznurka-bóbr jest boski!

A ja z innej beczki



po

kot, jestem pod wrażeniem! sama sama?
sama sama,ale wreszcie mam szlifierke mimośrodową,wiec wszystko sprawnie mi szło,to już kolejny mebel ,który odnowiłam i powiem Ci że kocham to robić...
kot, podziwiam!
Powracam 🙂
Zorilla - przypomina koszule z ZARY za 200zł !
Czy to komplement  😀iabeł: ?

Słyszałam w ogóle że Zara bardzo poszła w górę z cenami  🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się