"Złote rady koniarzy" oraz prosto z Photoblogów

kujka   new better life mode: on
04 stycznia 2009 21:13
ahhh no tak, porabalo mi sie 😉
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
04 stycznia 2009 21:31
Strzyga, jeżeli jest tak jak piszesz to tym bardziej mi tego dziecka wojny szkoda, bo to szczytt "żałostwa" jest. Przy okazji poznała siłę słowa puszczonego w internet. I tyle 🙂

wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
04 stycznia 2009 21:33
Przypominam o powrocie do wątku głownego. Jeśli chcecie, mogę stworzyć wątek o Photo blogach i przenieść tam rozmowy na ten temat.
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
04 stycznia 2009 21:43
już się zamykam, przepraszam!  :kwiatek:
wątek zamknięty
annn dodałam do znajomych, bo łatwiej mi znaleźć adres 😉 pytałam z ciekawości, bo brzucha to kawał ma i wyglądał mi na wysokoźrebną klacz 😉 to wszystko 🙂
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2009 22:08
opolanka,  na starej volcie ten wątek wyglądał tak samo.
wątek zamknięty
I miał nie 11 ale chyba z 300 stron.😉
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/martaspicy/29105930 tą sprawę zgłosiłam do Straży dla Zwierząt bo aż żal patrzeć szczególnie że jak dla mnie żaden z koni nie wygląda zachwycająco. Potrzebuje teraz adres tej stajni tylko.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
05 stycznia 2009 10:31
Ale to NIE jest stara Volta  😎
wątek zamknięty
http://www.eryniaarabians.glt.pl/ - cóż reszta koni z tej stajni co i ten  http://www.photoblog.pl/martaspicy/29105930 też pozostawia wiele do życzenia. Nie ma tu kogoś kto by mógł iść tam na przeszpiegi bo np. w okolicy mieszka?
wątek zamknięty
Pegasuska temat o photoblogach zakończony  😉
wątek zamknięty
To jest do jakiegoś posta z 6 chyba strony, a na jedno pytanie nie będe zakładała nowego tematu szczególnie, że podałam link bezpośrednio do strony danej stajni - może ktoś im powinien poradzić odnośnie prawidłowego żywienia koni w okresie wzmożonej pracy skoro już jesteśmy w temacie dotyczącym rad, link do pb jest tylko odniesieniem do przykładu danego konia, który wstawił ktoś dużo wcześniej.
wątek zamknięty
Opolanka myślę, że wątek o PB powinien powstać bo ten wątek dalej będzie w 70% poświęcony PB.


Postaramy się go podzielić, aby wilk był syty, a owca cała. To jednak chwilkę potrwa. /o.
wątek zamknięty
ale jazda, nawet adres mojego photobloga się tu znalazł ;] nieźle.
Nie trzymam już konia w stajni, gdzie jest zwichrowana, ale myślę, że Gavi doskonale wypowiedziała się na ten temat.
Przepraszam, że dalej poruszam ten temat.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
05 stycznia 2009 16:43
Przejrzałam cały wątek i widzę, że temat Photoblogów pojawia się juz na 3 stronie. Więc myślę, że najlepszym wyjściem będzie mała korekta tytułu tematu i będzie git. Także miłej zabawy 😉
wątek zamknięty
To ja jestem ta 'Anna Szymańska' i jeżeli macie coś do mnie to piszcie wprost, a nie oczerniacie moje nazwisko po jakiś cholernych forach..

Nawet nie wiecie gdzie ja jeżdżę, nie znacie mnie, moich koni i nie wiecie jak wyglądają.
PO PROSTU NIE MACIE POJĘCIA O CZYM PISZECIE, a to świadczy o waszej niedojrzałości. Żal mi was!

Zajmijcie się swoimi końmi i swoimi sprawami.

Poza tym każda z nas. Chodzi tu m. in. o:
olekhestia, batomowa i zwichrowana
jeździ w innej stajni i nie wymyślajcie sobie jakiś chorych teorii, które wyssaliście sobie z palca. Może czasem warto się czegoś dowiedzieć do końca, a nie wymyślać swoje chore historie.

Ja, Olek, Batomowa i Zwichrowana jesteśmy osobami dbającymi o swoje konie, startującymi w zawodach i uczciwie trenującymi swoje konie. Ponad to nie opłaca mi się Wam tłumaczyć, bo i tak nic nie rozumiecie. Więc piszcie sobie jeszcze, zaśmiecajcie volte i obciążajcie serwery..

Wielkie pozdro od: siedzącej obok olekhestia(11681962) i mnie(7328816).
Może lepiej najpierw lepiej poznać sytuacje, a nie oczerniać ludzi na volcie, dlatego podajemy nasze numery gg, żeby rozwiać Wasze wątpliwości..

Pozdro 600 ;]
wątek zamknięty
Może to trochę głupio wyszło. Ale... dobra, może nie robicie tak ze swoimi końmi, ale po co tak dla zabawy pisać takie rzeczy>? <o zwichrowaną mi chodzi> nawet w żartach to nie jest śmieszne...
wątek zamknięty
Może się nauczycie kontrolować to co wrzucacie w net, bo sami się oczerniacie, my dodatkowo nie musimy 🙂
wątek zamknięty
też uważam, że nie jest to śmieszne, przynajmniej nie dla mnie..
z resztą ja nic takiego nie wstawiłam na pb, bo wiem jacy są ludzie w internecie..
z resztą piszę cało prawde, bo ja takich rzeczy nie robię;]
ale po co od razu robić taki szum i oczerniać mnie, dlatego, że jestem Kasi koleżanką?
zrobiło się trochę nie miło, bo jest to ogólnodostępne forum i ktokolwiek może sobie wejść i przeczytać, że ja jestem taka i owaka, a wcale tak nie jest..
poza tym jeżeli pokaże się na jakiś zawodach to pewnie będę wytykana palcem..

dzięki bardzo koleżanki. ;] naprawdę.
wątek zamknięty
Jeśli nie masz nic na sumieniu, to wystarczy że pokażesz na tychże zawodach postawą jeździecką siebie, tak? Niestety tak jak nas wszystkich się odbiera przez voltę, tak was odbiera się przez te fotoblogi.
Notki właścicielki Delfa były między niesmaczne/straszne/żenujące i trudno się dziwić, że nie zostały bez odzewu.
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
05 stycznia 2009 17:12
A jeśli ktoś chce być anonimowy, niech nie podaje danych, nie wstawia zdjęć swojej twarzy i będzie miał święty spokój. I mocno "filtruje" treści jakie umieszcza w internecie. Proste.
wątek zamknięty
moje nazwisko pokazało się u Kasi na pb przez przypadek i wcale nie miałam zamiaru go ukazywać.. ale tak wyszło i nieźle mnie zjechałyście... ;/
w każdym razie ważne, że ja wiem swoje i, że moje konie mają dobrze.
Gadajcie co chcecie, jak już powiedziałam...
tylko boli mnie cholernie, że nie znacie sytuacji, a do powiedzenia macie najwięcej..
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
05 stycznia 2009 17:18
"sutuacji" a nie sytułacji...

Czasem nie trzeba znać sytuacji, żeby spoglądając na jedno zdjęcie, ktore przez autora zostało jeszcze obrazowo opisane, żeby wiedzieć więcej, niż wszystko.

Następnym razem poproś koleżankę, aby nie umieszczała Twojich danych personalnych w Internecie, a unikniesz przykrych komentarzy.
wątek zamknięty
końce z wami, bo i tak wiecie najlepiej, a moje gadanie jest tu po prostu nie na miejscu ;]

pozdrawiam ;]
jak coś to gg: 7328816 ;]
wątek zamknięty
Primexowa- jest takie powiedzenie "jak Cię widza, tak Cię piszą". W tej sytuacji raczej brzmiałoby "Jak Cię czytają, tak Cię osądzają".
Dałyście się poznać z takiej a nie innej strony i to nie jest nasza wina.
wątek zamknięty
tak, to może obraź się na swoją 'chorą' koleżankę?
Jak sądzisz inaczej to po co się tu zarejestrowałaś, żeby tylko się z nami pokłócić.
wątek zamknięty
zarejestrowałam się, żeby odkręcić to, co o mnie napisałyście, bo są to jedynie BZDURY i nie chcę mieć popsutej opinii przez 'koniarzy' na volcie.. tyle.

a jeśli chodzi o Kasię, to wstrzymam się od jakichkolwiek komentarzy..
wątek zamknięty
moze nastepnym razem ktos pomysli zanim umiesci w internecie cos dla zabawy bo ptem jak sia okazuje trudno sie z tego wyplatac
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
05 stycznia 2009 17:28
janek Bosz nie doszukuj się spisków... Dziewczyna chciała wyjasnić sytuację, a nie od razu wszczynać awanturę... Luzu.
wątek zamknięty
dobra, poniosło mnie.  😉 rzadko spotykam takie rzeczy w necie, a jeśli chodzi o konie, to szczególnie mnie rażą.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.