konie małopolskie

Być minusa ma bardzo wielkiego , wsadziłam go do boksu , poszłam zapłacić za wpisowe ,boks . Jak wróciłam miałam łzy w oczach , z konia ciekło ,w tych boksach było tak gorąco że chłopak zaczął się tarzać ,rozwalił koreczki , był cały w słomie i ziemi .
Potem jakiemuś hodowcy uciekła klacz i wbiegała na mnie i ogiera ,skończyło się że dostała skopa . Chłopak się nabuzował że jakaś panienka biega w koło niego a on nie może .

Wiem że chłopak jest grzeczny ale ciśnienie mi i tak podniósł . Nie chciał nic jeść i pić a na pokazie wyglądał już jak chart  😵 
Jutro jedziemy na pokaz ,ciekawe jak pójdzie bo z tego pokazu z Bogusławic został niesmak  🤔 

1 koń wyszedł z boksu  😤 
monia głowa do góry! ze zdjęć wynika, że bardzo dobrze się prezentował 😉

Nasz młodzieniec z dzisiaj:



Więcej w Młodych koniach, żeby się nie powtarzać 😉
monia nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Gdybyś mi nie napisała, co zrobił to po zaprezentowanych fotkach, nie wywnioskowałabym nic. Wg mnie, bardzo dobrze wypadł. A jak wiadomo, im bardziej zależy tym coś szybciej się stanie, ale dałaś radę i to się liczy.  😉
Być dzięki  :kwiatek:  aż miło słyszeć  😉  Jeszcze trochę Bajdara z Bogusławic


breakawayy śliczny ma ogon , cały jest fajny ale ogon super  😍 
Mi się ze zdjęć podoba, gratulacje.  😀
galopada_   małoPolskie ;)
05 maja 2012 07:45
nasz Halogenik

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
05 maja 2012 09:12
galopada_ ile ma wzrostu? Taki węzełek z niego  😉 Króciutki ale proporcjonalny 😉 Mnie się podoba  🙂
galopada_, JW moim faworytem 😀
galopada
Johnnie wygląda super, absolutnie mój typ  😅

A ja się pochwalę, że naszej hodowli małopolak, zadebiutował w Starogardzie w klasie N. Jest to 7-letni półbrat Juniora, po walewickim ogierze Lancetnik (Larysz - Lanca/Judex xx). Cieszę się jak głupia  😡
Zdjęcie fatalne, ale za nic nie mogę się skontaktować z włodarzami portalu  🙄
galopada_   małoPolskie ;)
05 maja 2012 11:41
Dzięki! Zmierzony we wtorek przez Pana Gibałę na 165  😉
galopada
No, to nie taki mały, spokojnei pewnie do 167 cm dobije  🏇 A jak pozostałe wymiary ?
galopada_   małoPolskie ;)
05 maja 2012 12:46
armara mowił ze ,mocne" 165 więc pewnie tak 165,5. Na pewno dobije do 167 a nawet 8 bo Justus przez rok urósł jeszce 3 cm ( od czerwca ubiegłego roku). Nie wiem jak pozostałe wymiary bo nie słuchałam  😁

No to ładnie 🙂 Małopolaki długo dojrzewają, nasza 5- latka (obecnie), urosła też około 3 cm od wieku 3 lat 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
05 maja 2012 17:19
armara Gratulacje ! Nie dziwie Ci się wcale, że duma Cię rozpiera ! My też czekamy na wieści o pierwszych startach Ateny jednak co swoje to swoje, a jak duma rozpiera jak sukcesy są !  😜

3 letni małopolak zaczynający coś się ogarniać powolliiiii 🙂



Jego mamusię mam aktualną ale z tym pójdę do znk, bo foty raczej pozowane idealnie nadające się do tamtego wątku  😉
armara Wy w końcu nie pokazywaliście w Bogusławicach swojego sysaka?
Martuha
Mieliśmy być, ale nie pojechaliśmy. Weterynarz stwierdził, że jej matka jest źrebna, a ciąża jest zagrożona. Ostatecznie okazało się wczoraj, po powtórnym badaniu, że klacz źrebna nie była. Nic straconego, mała jeszcze na pewno nadrobi. W tej chwili priorytetem jest sezon hodowlany. Jeśli klaczka będzie fajnie się rozwijała, to na pewno będziemy ją pokazywać 🙂

Katharina
:kwiatek: Kiedy Atena zaczyna starty ?
armara, Wielkie Gratki!!!
titina
Dzięki 🙂

Dla zainteresowanych, galeria z Czempionatu w Bogusławicach:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.434403076587019.111712.304163712944290&type=1
Bajdar z dziś , ma plusa ,chłopak był grzeczny  😀   ale jaka organizacja była ,jestem w szoku  😍   A ogier Davinci mieszka blisko nas  😁  nawet nie wiedziałam  😡  oczywiście wygrał !


armara Wielkie gratulacje  😅  
Katharina   "Be patient and trust in the process"
05 maja 2012 23:20
armara od właścicielki słyszałam, że jakoś w tym sezonie chcą coś zacząć  😉
monia, co to była za wystawa?
Davinci to chyba lubuskie...? 🤔
monia
Dziękuję 🙂
Katharina
No to super, czas leci, jeszcze pamiętam ją jak wstawiałaś zdjęcia bodajże dwulatki 🙂
maea
To Cortina-Kaczenice o ile się nie mylę 🙂
monia, co to była za wystawa?
Davinci to chyba lubuskie...? 🤔


Tak lubuskie ,tylko że ja mieszkam na granicy województw  , wystawa odbyła się w Kaczenice .
Drogie znawczynie i fanki małopolaków... a co powiecie o tym panu?
trzymać czy oddać na mięso 😉 ??


Jeanne mam nadzieję że żartowałaś, bo mi osobiście bardzo się podoba  😍  ładny, proporcjonalny, w dodatku kasztan 😉
a nie gniady przypadkiem?
Jeanne, jaki papier?
ulcia_jg
To gniadosz.
Jeanne
A w jakim sensie pytasz ? Chcesz go trzymać na ogiera ? Co to za koń ile lat, jaki rodowód?
nie no żarcik taki... pewnie pójdzie na sprzedaż, ale po prostu ciekawa byłam waszych opinii.
Jest gniady- jeszcze ogier, 3 lata, matka po campetotcie, ojciec nabucho du serein
Fajny ojciec  😉
Walewickiej hodowli czy prywatnej?
Prywatny. Strasznie go lubię, bo oprócz tego, że mi się bardzo podoba eksterierowo to ma naprawdę dobry charakter. Jest baaardzo fajny w trzech chodach, wychowany, przyjął jeźdźca- anioł nie koń.

Ale może wypowiedziałby się ktoś bardziej obeznany? Jak mógłby być oceniony na wystawie/ czempionacie? Głównie chodzi mi o typ bo po zdj to raczej więcej nie powiecie. Gdzie takiego konia najlepiej sprawdzić? komu pokazać? W ogóle warto?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się