Doggi-game

Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
06 maja 2012 19:54
Co do przypisywania szczotki - to się chyba przypisuje klikając na jakiś napis poniżej krzyżyków? Tak mi się kojarzy, bo też miałam problem.


W zakładce higiena na samym dole klikacie "Przypisz akcesoria do pielęgnacji do tego psa".
In.   tęczowy kucyk <3
06 maja 2012 19:57
Właśnie o to mi chodziło, dzięki 🙂
Mam, dzięki dzięki  :kwiatek:
Czy chodzenia przy nodze pies może się uczyć tylko do 1szego roku życia??
Ja trochę zaniedbałam naukę mojej.  😡 😡
może uczyć się chodzenia przy nodze CAŁY CZAS.
Do 1 roku uczy sie tych 3 rzeczy z dobrego wychowania.

Płatności: Paypale i smsy będą, pracujemy nad tym. Gra działa dopiero 2gi dzien 🙂 Musimy wszystko ogarnąć!
In.   tęczowy kucyk <3
06 maja 2012 20:16
esef, fajnie, że będzie 🙂 wiesz, jak to jest, wszyscy wszystko chcą na już 😉
właśnie dlatego my dawkujemy! 🙂
Funkcje w grze będą wam sie odblokowywać z czasem, to co widzicie na starcie to jakieś 30% 🙂
Później można rozmnażać, sprzedawać, organizować konkursy itd...
Tak samo rasy - daliśmy na początek część i chcemy regularnie dodawać nowe. Cały czas. Mimo ze już teraz z uwagi na nasz algorytm genetyki są tysiące możliwych wyglądów psów.
Pojawią się też nowe funkcjonalności - pracujemy nad gabinetem weterynaryjnym (będzie parę fajnych rzeczy z nim związanych), oraz grupami hodowlanymi.
No i będzie coś fajnego na loterii. Na razie nie powiem co. Ale lepsze niż HOPy na howrse :P
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 maja 2012 20:41
esef, a planujecie jakieś wydarzenia okazjonalne? Coś z możliwością zarobienia kasy i dostania np. jakiś przedmiotów limitowanych (np. nowe posłania możliwe do zdobycia tylko w konkretnym "evencie"😉? 👀
ależ OCZYWIŚCIE!!
Nad pierwszym wydarzeniem okazjonalnym graficzka już pracuje 😉
I mówie Wam - będziecie zachwycone :P Howrse z tego co wiem, takiego czegoś nie ma 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
06 maja 2012 21:01
Ja już sobie wakacje planuję - hotel dla psów podczas naszej nieobecności? :P
nagle mam 129 dgl a nie wiem skąd mi nawet przybrało podczas mojej nieobecności w grze ;o
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 maja 2012 21:13
Dar, kliknij w kwotę i później Historię finansów to się może dowiesz 😉

Hmmm... dopisało mi kasę za wygraną w wystawie. Wszystko fajnie tylko że wystawy jeszcze nie było 👀
2012-05-06 22😲1😲6 84 $dgl 45 $dgl 129 $dgl Wygrana w wystawie Makarena


wiedziałam, że ten pies ma potencjał xdd
Tak 🙂
Wystawa się wysypała ten peirwszy raz, czego wynikiem jest to ze jutro waszych psów nie będzie na wystawie (tych dziś zgłoszonych) ale za do dostaliście trochę darmowej kasiorki 🙂
Problem już naprawiony, jutro powinno działać.
a jak mam zapisać psa na wystawę ?
pies musi mieć min. 1 rok.
Wtedy pojawi ci sie zakładka wystaw jak będziesz się nim zajmować. Na tej zakladce kliknij w ikonkę pomocy i tam wszystko masz opisane.
A ja dziś próbowałam dać psa na wystawę i mimo, że spełnione były wszystkie warunki, to wyskakiwał mi napis, że nie mogę...
mój psiak spełnia warunki a jednak wyskakuje : ,,Twój pies nie może zostać zapisany na wystawę ''
a ma energię??
Wygrałam wystawę  😅
nie ciesz się tak, był błąd w wystawie i wszyscy wygrali 😀 Ci którzy się zapisali.
ma 20 w spaniu i nic ;/
dziwne. Próbuj dalej, jak nie pójdzie to zgłoś błąd tylko dobrze opisz co zaszło, jak najwięcej parametrów.

Aaa, czekaj. A czy czasem on nie jest już zapisany? Bo dziś zapisujesz na jutro - dopiero jutro po 22 będzie widoczny.
yeaa zapisałam : D miała wtedy 50 energi  🤣
na testowej mi się podobało to jestem i tu 🙂
nick taki jak na howrse - rosolowa 🙂  :kwiatek:


jaaa nawet nie zrobiłam zadań i już jestem bankrutem :/
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 maja 2012 07:14
Również zaczęłam- Kermitek 😉
Jak pies ucieknie to po jakimś czasie wróci sam? Czy mam go szukać, zrobić cokolwiek? 👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 maja 2012 10:02
Mam zadanie "Przypisz posłanie do swojego psa". Zrobiłam to już wcześniej, zanim je dostałam, a teraz nie mam go zaliczonego- czyli muszę kupić jeszcze raz posłanie i je przypisać?
Ja mam to samo. "Zagłosuj na psa w wystawie". Też zagłosowałam a później dostałam takie zadanie. Musisz dorobić się nowego posłania po prostu..
w wystawie możecie zagłosować jutro.
A posłanie - albo trzeba przypisać inne (trochę szkoda, bo tamto przepadnie) albo poczekać aż zdobędziecie lepszą rangę (to zadanie nie blokuje rang) i przypiszecie posłanie do nowego psa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się