Doggi-game

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 maja 2012 11:03
Kurczę, fajna ta gireka 😀 Tak właśnie czekałam, aż pojawi się "psie" wydanie howrse 🙂
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
07 maja 2012 11:04
W tym przypadku akurat bardzo szkoda, że nowe zadania nie są zaliczane wstecz. Wiele to komplikuje.
u mnie też jest niezaliczone zadanie z legowiskiem i smyczą :/ a kasy brak na nowe
spróbuję pokombinować żeby dało się zaliczyć te kilka zadań jednak wstecz, ale zajmie mi to trochę. Nie wiem nawet czy dziś dam radę skończyć.
Mój pies nadal nie wrócił 🙁 Mogę kupić kolejnego?
A ja znów stracę punkt z charakteru, bo konkursów mało by mój pies mógł się do nich zapisać, bo są za łatwe na jego umiejętności  😀iabeł:
i wyprowadzam go i wyprowadzam, ale patyka mi nie znajduje, a i kotek z loterii też mi się nie chce trafić.. jak zwykle, pech to pech ;p
jakby ktoś zaczynał to może polecić mnie jako rozpoczynającego 🙂 nick rosolowa
bo jestem goła i wesoła 🙂 brak mi kasy na jedzenie dla psiaka  🙁
moja sunia znalazła właśnie 100 dgl na spacerku, ale patyka jeszcze nie..  😁
esef W zakładce hodowla, tam gdzie jest genetyka i opis psa, powinno być  kufa: krótka z faflami, bo pies ma fafle, a nie wafle  😀iabeł:
dzięki 😉
Tak na serio to ja się nie znam na psach, haha  🏇
esef, a jak ze szczeniakami?? Tj. ile szczeniaków się rodzi?? Jest jakaś stała ilość? 🙂
Nie mogę przydzielić szczotki do psa. 🤔

edit: Dodałam już.
a ja kupiłam 2 obroże, parcianą i taką z ćwiekami i nie mogę jej dać :/
In.   tęczowy kucyk <3
07 maja 2012 15:00
esef, niektóre zadania mi zaliczało wstecz. Znaczy tak jakby - zadanie nie było napisane w rangach, ale jak "przez przypadek" je wykonałam, to mi zaliczało. Chyba z trzy razy. Ale nie pamiętam, co to było, jakieś szczeniakowe.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 maja 2012 15:50
Ja nie mogę psa na spacer wyprowadzić :/ to zadanie mi wisi. Ma obroże z kolcami, smycz, adresatkę i nic 🙁
JARA też miałam z tym problem, okazuje się, że przesuwa się na suwaczku (0-5) ile godzin chce się z psem spacerować,
domyślnie jest ustawione na 0.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 maja 2012 15:54
Forum nie działa

404

Błąd, nie ma takiej strony

Sprawdź, czy ścieżka do strony jest poprawna lub idź do strony głównej.
Mi też forum nie działa.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
07 maja 2012 16:06
Mi także ..
może lepiej zapytać komu działa teraz forum  😁
bo mi też nie  🤔
Jak pies ucieknie to po jakimś czasie wróci sam? Czy mam go szukać, zrobić cokolwiek? 👀


Podbijam. :kwiatek:
Pozwoliłam sobie skopiować.  :kwiatek:
"Gdyby jednak piesek uciekł podczas spaceru – głowa do góry! Wróci jutro, jeśli tylko posiada adresówkę. W przeciwnym razie na powrót swojego pupila możesz poczekać nieco dłużej. Ale na pewno wróci! Cierpliwości"
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 maja 2012 16:54
Komu, komu prezentację html na profil? 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 maja 2012 16:56
gram jako Hurricane (-:
Pagotta dzięki :kwiatek: O matko to muszę czekać do jutra. 😵 To jak go zapisałam na wystawę, a potem uciekł to będzie brał w niej udział czy nie?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 maja 2012 16:58
Ja ma nick nobody 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 maja 2012 17:03
Esef, mam nadzieję, że opcja mieszania ras i rozmnażania kundelków będzie zablokowana? 😉
O ile gry typu Howrse szybko mi się nudziły, to psia wersja bardzo mnie wciągnęła  👀 Gartualcje świetnego pomysłu i jeszcze lepszego wykonania!
Zgłosiłam malutki błąd przez "Zgłoś błąd"
Czekam z niecierpliwością na eventy  😜
jupi po raz pierwszy wygrałam coś na loteri (,, Oto twoja wygrana:Pluszowy kotek wydziergany przez wolontariuszy schroniska ,Doglary: 299 $dgl '' )

za 8 razem się udało  😅
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
07 maja 2012 17:21
Esef, mam nadzieję, że opcja mieszania ras i rozmnażania kundelków będzie zablokowana? 😉

A dlaczego ma być zablokowana? 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się