Doggi-game

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 maja 2012 09:55
Notarialna, jeśli chodzi o zapisy w konkursach to napisałam dwa posty wyżej 😉
Mam na koncie szalone 5 $dgl, wiec byłoby mi baaaardzo miło, gdyby ktoś mnie wpisał jako gracza polecającego przy rejestracji  :kwiatek:
[64] Zbierz minimum 10 głosów na wystawie z jednym ze swoich psów

ktoś pomoże?  😅
Czy wam zaliczyło zadanie "weź udział w wystawie"? Mój pies brał udział w wystawie 3 razy, ja głosowałam na wystawach a zadanie wisi 👀


mi też nie zaliczylo.. ;>


PROSZĘ O GŁOSY NA MAKARENĘ. OWCZAREK NIEMIECKI. 2 STRONA.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 maja 2012 11:14
Już zgłosiłam 🙂
Najwyraźniej jest błąd z tym zadaniem z wystawą. Będziemy zaraz dociekać co i jak.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
08 maja 2012 12:05
Mi zaliczyło to zadanie dotyczące wystawy.

Odnośnie konkursów, tak jak już wcześniej dziewczyny napisały - pisałam o kundelkach w zawodach, gdzie one mają niskie statystyki (gwiazdki) z każdej kategorii i w niczym się nie specjalizują.  😉
Przydałaby się możliwość sprzedawania swoich zapasów, bo takiej nie znalazłam. Mam kupione dwa posłania, bo wcześniej nie zaliczyło mi zadania, a doglarów mi brakuje ..
A ja zaraz zwariuję z tym chodzeniem na spacery. No za nic patyka nie może znaleźć. 😵
jak sie dodaje avatar?  🤔
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 maja 2012 13:57
fly, u mnie podobnie :/

Chuda,
"moja hodowla">"moje konto" i przy avatarze klikasz ołówek. Avek musi być max 100x100 px i być w .gif lub .jpg 😉
dziękuje 🙂


mój nick: Chuda_88
wy patyka a ja i patyka i kotka..  🤔

mojemu psiakowi wystarczy "patyczek", "zabawka" i ogarnia o co chodzi. na spacerze, czasem sam sobie łapie w zęby patyk i tak idzie zadowolony przed siebie  😁


"Twój pies złapał na spacerze kleszcza. Musisz go odrobaczyć!". no tego się akurat mogłam spodziewać. skoro patyka nie może znaleźć..  🤦
pomożecie mi z zadaniem [64] Zbierz minimum 10 głosów na wystawie z jednym ze swoich psów 🙂

wystarczy zrobić 5 kroków 🙂
1.wejść w związek kynologiczny
2.potem kliknąć wystawa
3.kategoria: Psy rasowe - juniorzy
4.głosujemy na:Elegance Lady


byłabym wdzięczna 🙂 jest ona suczką rasy: border collie, maść: Łaciaty, Czarny z białym 🙂 szukam partnera do hodowli 🙂
Kąpiel zdecydowanie za dużo zabiera snu i za szybko sama higiena spada.

Znalazłyście te patyki przy godzinnych spacerach czy dłuższych? Bo ja cały czas biorę na godzinę, może przy dłuższych częsciej znajduje. 👀
ja mam non stop spacery 5 godz i patyka nie widać i nie słychać..
A mój znalazł patyka na samym początku prawie, i nie mam zaliczonego zadania. Znajdzie drugi?
A ja musiałam porzucić moje konto  🙁 Chciałam zresetować grę i mnie wylogowało i nie mogę wrócić  🤔
a ja miałam postarzeć psa o miesiąc i dostać 300, a dostałam 100 🙁
No pięknie. Pies mi zachorował, a nie mam kasy nawet na odrobaczenie. 😵
a jak zapiszę na konkurs to potem coś robię, czy tylko czekam?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 maja 2012 18:36
Czekasz na wyniki, jak na Howrse z zawodmi 🙂
A co mam zrobić z posiadanym torem przeszkód- slalom?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 maja 2012 19:06
Czekać aż będziesz mogła organizować zawody. Do tego są potrzebne wygrane w danym rodzaju zawodów (konkursów)
może ktoś mnie wpisać jako gracza polecającego? marysia550
kujka   new better life mode: on
08 maja 2012 19:43
mi nie zaliczylo zadania z wystawa, chociaz moj pies wystawe wygral 😉
mój pies choruje , a ja na koncie mam 0
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2012 20:35
Ten brak kasy jest denerwujący... zwłaszcza, że jest mało sposobów na zdobycie jej :/ Głosowanie i udział w konkursach to jakieś szczątkowe pieniądze(20-30dgl), z loterii jest więcej i logowania... ale na razie tyle. Ciekawe, czy to się zmieni... w sumie z czasem dojdzie sprzedawanie psów, ale na początku pewnie każdy i tak będzie tylko sprzedawał.
Ja zareklamowałam grę na mojej prezentacji na Howrse, więc może zleci się kilka ludków ..
A tak ogółem to możecie głosować na mojego psa Caps Lock'a w kategorii Mieszańce-juniorzy  :kwiatek:
z góry dziękuję 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2012 20:53
limii o, mi się już udało zagłosować 🙂
W takim razie ja w imieniu Lubego proszę o głosy na Lilou w kategorii Mieszańce-Juniorzy 😉 To taka biało-brązowa suczka z krótkim ogonem 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się