Doggi-game

domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
08 maja 2012 21:06
Ja tez mam malo kasy. I mimo, ze wykorzystalam energie do zera to pies sie nie zestarzal;/ jak cos nick: domiwa 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 maja 2012 21:08
gdzie kupuje sie losy na loterie? 👀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 maja 2012 21:12
Oho, zaczyna się. Zaczynają się złazić z howrse.  😉
esef, a jak ze szczeniakami?? Tj. ile szczeniaków się rodzi?? Jest jakaś stała ilość? 🙂

Podbijam  😀
Halo, halo esef  😉

A btw ja tez zrobilam reklame- ryzykujac banem  😎 . Nawet 7 osob mnie wpisalo jako osobe polecajaca. 😉
Denerwuja mnie te ogloszenia "nowych" :P , jakby znalezie wlasnego psa bylo taakie trudne  😵
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2012 21:16
Zairka musisz wejść w schronisko(pomarańczowy domek na samej górze), po prawej stronie będziesz miała loterię 😉
"Twój pies złapał na spacerze kleszcza. Musisz go odrobaczyć!". 
😵


też poleciłam grę, na facebooku 🙂
Czuje sie winna tym atakiem z howrse  😁
miałam potwierdzić mail i dostać puszkę karmy dla ADHDowca. I potwierdzam, a ciągle nie potwierdzony i puszki nie ma.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 maja 2012 21:32
Pies mi choruje a ja nie wiem jak mam go leczyc 😕
pomożecie mi z zadaniem [64] Zbierz minimum 10 głosów na wystawie z jednym ze swoich psów

wystarczy zrobić 5 kroków
1.wejść w związek kynologiczny
2.potem kliknąć wystawa
3.kategoria: Psy rasowe - juniorzy
4.głosujemy na:Elegance Lady


byłabym wdzięczna  jest ona suczką rasy: border collie, maść: Łaciaty, Czarny z białym  szukam partnera do hodowli  😍
jeszcze 5 głosów brakuje mi do zaliczonego zadania
proszę na Psy rasowe - kategoria otwarta, pies Mojra - doberman.  :kwiatek: :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2012 21:33
Zairka musisz go zaszczepić i odrobaczyć 😉 Masz to w zakładce "higiena" 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 maja 2012 21:34
hahaha ja głosowałam na Twoja suke nie wiedzac że jest  Twoja 😁


ale szczepiłam i odrobaczalam🙁
Zairka :kwiatek: dzięki dzięki


miałam 240dgl kupiłam 2 losy i nie miałam nic  😵 zostało mi 40dgl
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2012 21:37
A szczotkowałaś, kąpałaś i obcinałaś pazury? W tej zakładce masz napisane, jakie czynniki są na jakim poziomie. Żeby pies nie chorował musi mieć chyba wszystko na w miarę normalnych procentach(60-70). Ja staram się mojego tak trzymać i to daje efekty.
I jak tego psa lepiej uczyć komend: Każdej po trochu najpierw, czy po kolei do końca?
moja siostra to ma szczęście w losowaniu :
Jeden los a wygrała :
''Przeszkoda "Tunel
Pluszowy kotek wydziergany przez wolontariuszy schroniska
Obcążki do pazurków
Doglary: 579 $dgl''

🤣
A szczotkowałaś, kąpałaś i obcinałaś pazury? W tej zakładce masz napisane, jakie czynniki są na jakim poziomie. Żeby pies nie chorował musi mieć chyba wszystko na w miarę normalnych procentach(60-70). Ja staram się mojego tak trzymać i to daje efekty.


u mnie to słabo stoi
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2012 21:54
U mnie teraz jest ok, aczkolwiek na wszelki wypadek nie chodzę na spacery- mam tylko 6 dgl, nie starczy mi w razie wypadku na odrobaczenie.
Miejmy nadzieję, że będzie jakaś szansa na inne zarobki. W sumie żeby uzyskać kolejny poziom w randze trzeba mieć 2000dgl, a przy obecnych warunkach chyba trzeba by nic z psem nie robić i tylko logować się codziennie aż do uzyskania owych 2000. No i głosować na wystawach...
słuchajcie, nie dam już rady odpisywać tutaj na pytania.
piszcie na forum doggi a modzi albo inni gracze odpowiedzą.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 maja 2012 22:37
czy ten patyk na spacerze to bedzie przypadek czy trzeba cos specjalnego robić żeby go znaleźć? 👀
przypadek 🙂
Jak dla mnie jedzenie nie powinno zabierać snu. Za często też chyba są puste losy na loterii. I towarzystwo trochę trudno zdobyć.
In.   tęczowy kucyk <3
09 maja 2012 02:54
mitery0322, za często? Miałam tylko 6 pod rząd. A jak dzień wcześniej losowałam i wygrałam 300$ to mi do konta nie przypisało. I nadal odpowiedzi na to brak od modów, a na inny, późniejszy błąd odpisano...
edit: teraz to już łącznie 8 pod rząd pustych.
Proszę o głosy na Pepper w kategorii otwartej psów rasowych  :kwiatek:
Ogłaszam wszem i wobec, że śmiało można mnie zapraszać do znajomych, dodawać na polecającego no i głosować na Makarenę (owczarek niemiecki)

... i tak wiem, że nikt tego nie zrobi, ale.. co tam.  🤦

dar, a jaki masz nick w grze?
kuciak

http://www.doggi-game.pl/show/category/RY
klikajcie i oddawajcie głos na Makarenę, ostatnia na pierwszej stronie. mam zadanie by zdobyć 10 głosów. plis, help me. 🤣
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 maja 2012 08:43
Dołączam się do prośby Dar  :kwiatek: Mój pies to owczarek Salma, pies K. to kundelka Lilou  :kwiatek:
A ja nadal nie mogłam zalogować się na stare konto  😵
Więc założyłam nowe: amazing  😉
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
09 maja 2012 10:54
Moje loteryjne szczęście trwa dalej, ale tym razem także mi nie zaliczyło wygranych dgl do konta. Na pewno tego nie odpuszczę, bo to zdecydowanie za dużo, żeby przymknąć oko.



Też mam pytanie odnośnie znajdowania patyków - czy komuś udało się to po raz drugi wyprowadzając tego samego psa? Znalazłam niemal na początku, zadanie wskoczyło później i teraz wisi, a nowego kija ani śladu...
Zastanawiam się zatem, czy w ogóle możliwe jest znalezienie kolejnego.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się