Stajnie w Warszawie i okolicach

Kurcze szkoda.
arivle jest aż tak źle?

Quanta jeżeli startowałaś i było ok i koń sobie radził - mam nadz.że do dziś się nic nie zmieniło.


arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
07 maja 2012 13:35
toltek, czy aż tak źle, nie wiem. Mówię tylko, że podłoże nie jest na tyle dobre, żebym mogla wystartować na swoim koniu, który jest po dość poważnym urazie międzykostnego. Zdrowemu koniowi na pewno nic się nie stanie po przejeździe na takim podłożu, ale dla mojego może się to skończyć ponownym zerwaniem. Więc ode mnie stanowcze nie.
Dzięki dziewczyny.
Choć opinie sprzeczne, chyba trzeba będzie się tam kopsnąć......
Kopsnij i wstaw zdjęcia :kwiatek:
nie wiem jakie ma koleżanka ustawienia konta i czy będzie widać, aktualne foty z majówki z Golden Horse, kilka koni na placu i czworoboku:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150699349962735.388553.570312734&type=3
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150699300247735.388546.570312734&type=3
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
07 maja 2012 14:38
sandakanowa czyżby to 'sławetna' stajnia na Kwiatowej? Ta stajnia nadal istnieje?

Nie wiem czy mówimy o tej samej ja mówię omtej na Kwiatowej 3 u p. Agnieszki Smykowskiej. Jest jeszcze jedna stania p. Romana. Nie wiem, która masz na myśli...
To pan Roman ma jeszcze konie..?
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
07 maja 2012 17:39
Ma ma.... Są walnym stanie, ale w końcu zaczął puszczać je aż na jakiś czas na trawę i wcielić w boksach... Tak samo jak nareszcie dostają tyle siana ile powinny... Ale jak coś wcześniej mówiłam o tej sąsiedniej stajni u p. Agnieszki 🙂
A tak poza tym widzę, że stajńia pana Romana jest dość sławna xd

edytuj posty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
07 maja 2012 20:18
sandakanowa akurat obie najlepszej reputacji nie mają; ale rzeczywiście pisząc o 'sławetnej' miałam na myśli Waszą
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
07 maja 2012 20:28
sandakanowa akurat obie najlepszej reputacji nie mają; ale rzeczywiście pisząc o 'sławetnej' miałam na myśli Waszą

a jęździłaś kiedyś u nas? 🙂 a co takiego złego mówią o naszej i kto to mówi? 🙂


+ to, że Romana nie ma dobrej opinii się nie dziwię... on dopiero teraz zaczął jako tako dbać o konie, ale weta to one juz parę dobrych lat nie widziały o ile wgl widziały ;/
Hej dziewczyny,

Szukam pensjonatu najlepiej w okolicach Piaseczna z halą. Co byście poleciły w przedziale cenowym 700 - 1000 zł. Zależy mi tez na możliwości dojazdu komunikacja miejską/podmiejską.
emptyline   Big Milk Straciatella
08 maja 2012 12:17
Hej dziewczyny,

Szukam pensjonatu najlepiej w okolicach Piaseczna z halą. Co byście poleciły w przedziale cenowym 700 - 1000 zł.


Jeziórko u Złotkowskich.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
08 maja 2012 13:03
Abigeil88, Siedliska, w pakiecie z karuzelą i solarium 1100zł, bez karuzeli i solarium- 1000zł. Oczywiście można w obydwu pakietach kożystać z placu, hali, lonżownika, padoków, myjek. Nie wiem tylko jak z miejscami obecnie.
Drogie Koleżanki, jakie są obecnie ceny pensjonatów w Warszawie (tak w promieniu 15-20km od Bemowa)? Stajnie normalne, bez luksusów. Codzienne padokowanie, sprzątanie w boksach, żeby był jakiś teren do hasania po lesie, hala nie jest konieczna. tak orientacyjnie. i ile kosztuje u Was kucie na 4 nogi?
kujka   new better life mode: on
08 maja 2012 21:20
Droga Kolezanko, fajna stajnie bez hali w okolicach Bemowa (dojazd komunikacja, ale 2 strefa) to koszt ok 800 zl (mam tu na mysli stajnie Zielonki)
dziekuje :kwiatek: z kuciem na 4 w 600zł bym się zmieściła?
shelly, ale co ma kucie do stajni?...
kujka   new better life mode: on
08 maja 2012 22:02
shelly, to juz zalezy od kowala ktorego sobie wybierzesz...
amnestria   no excuses ;)
08 maja 2012 22:08
shelly mam nadzieję, że nie pytasz czy da radę się zmieścić "boks + kucie na 4" w 600 zł 😉 Nie da się, średnio koszt kucia na 4 to 250 zł, a ceny pensjonatów raczej zaczynają się od 700-800 zł (bez bajerów)
cieciorka   kocioł bałkański
08 maja 2012 22:27
shelly, korzystałaś już z katalogu stajni?
aj, źle się wyraziłam. Oczywiście chodziło mi o to, czy podkuję konia na 4 do 600zł :P zupełnie nie mam pojęcia, jakich cen się spodziewać w Waszym wielkim świecie, więc tak rzuciłam.
Katalog przeglądam. Chciałam tak orientacyjnie wiedzieć, jak kształtują się koszty koniowania u Was w porównaniu ze Śląskiem.

edit.
teraz za kowala płacę 200zł. coś mi się pomerdało, policzyłam, że 400zł, dlatego założyłam, że w okolicach Wwy będzie ok. 600zł, stąd taka wygórowana kwota. dopiero odpowiedź amnestrii mnie sprowadziła na ziemię  :emot4:
Bischa   TAFC Polska :)
08 maja 2012 22:46
Hej dziewczyny,

Szukam pensjonatu najlepiej w okolicach Piaseczna z halą. Co byście poleciły w przedziale cenowym 700 - 1000 zł. Zależy mi tez na możliwości dojazdu komunikacja miejską/podmiejską.


Besthorses w Podolszynie. Hala, padoki, myjki, kryty lonżownik, parkurowy plac i do deptania kapusty, dojazd z metra Wilanowska i Okęcia (P+R Al Krakowska obecnie) pod samą stajnię (trzeba przejść jedynie wzdłuż padoku, pętla do niego przylega). 900 zł, wszystko w cenie.
cieciorka   kocioł bałkański
08 maja 2012 22:50
shelly, pytam, bo w katalogu też są ceny...

Dziewczyny nie zrozumiały, że chcesz płacić za kucie 600zł, tylko przestraszyły, że chcesz kucie plus pensjonat zmieścić w tej kwocie.
no rozumiem. tak czy siak wyraziłam się niejasno, więc sprostowałam 🙂

jak już mówiłam, katalog przeglądam, ale tak pytam, bo nie wiem, na ile jest aktualny. poza tym, jak już mówiłam nie szukam konkretnej stajni, tylko ceny mniej więcej, więc łatwiej jest mi napisać posta na forum, niż przeglądać całe mnóstwo stajni :P

Odpowiedź, że ceny zaczynają się od 700-800zł i dochodzą do 1500zł (olaboga!), a kowal ok. 250zł jest dla mnie w pełni satysfakcjonująca.
Dzięki za pomoc  :kwiatek:
cieciorka   kocioł bałkański
08 maja 2012 23:16
Sorki, że się czepiam, ale w katalog jest mniej więcej aktualny, powiedzmy, że na tyle, na ile nasze informacje i przy stajniach masz podane ceny, więc dużo łatwiej się zorientowac. Ustawiasz lokalizację na bemowo, stajnie w promieniu 20km, wymagania i masz pełen obraz. Nie trzeba szukać niczego konkretnego. Potem tylko segregujesz wg ceny i masz pełen przedział.
A 1500 raczej nie jest najwyższą ceną niestety 🙂
[quote author=Abigeil88 link=topic=46.msg1395572#msg1395572 date=1336475329]
Hej dziewczyny,

Szukam pensjonatu najlepiej w okolicach Piaseczna z halą. Co byście poleciły w przedziale cenowym 700 - 1000 zł. Zależy mi tez na możliwości dojazdu komunikacja miejską/podmiejską.


Besthorses w Podolszynie. Hala, padoki, myjki, kryty lonżownik, parkurowy plac i do deptania kapusty, dojazd z metra Wilanowska i Okęcia (P+R Al Krakowska obecnie) pod samą stajnię (trzeba przejść jedynie wzdłuż padoku, pętla do niego przylega). 900 zł, wszystko w cenie.
[/quote]


No właśnie całkiem poważnie biorę pod uwagę "któregoś" Postera, myślałam nad Michałem Mordzelewskim, możecie mi coś więcej o nich powiedzieć. Może ktoś tam stoi lub stał (?). Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
Warszawiacy, mam prosbe!  :kwiatek: W zwiazku z tym, ze planuje studia w warszawie, czas rozejrzec sie za stajnia dla mojego koniska (walach). Czy moglibyscie polecic jakies stajnie najlepiej w warszawie lub z dobrym, szybkim dojazdem z sggw? Interesuje mnie stajnia koniecznie z hala no i najlepiej do max. 1000 pln 🙂 co myslicie o pgr bródno, Kj chrobry (?)? Znalazlam je w katalogu, ale nic nie slyszalam... Moze jakies inne propozycje? Pomozcie!  :kwiatek:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 maja 2012 09:04
Bródno jest powyżej 1000 zł.
Kj Chrobry joło cargo..konie ich są na hali w stanowiskach alla boksach 😲
nie mają pozwolenia na budowe stajni🙂
O to nie za ciekawie... W takim razie co polecacie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się