Doggi-game

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 maja 2012 11:22
I jak tego psa lepiej uczyć komend: Każdej po trochu najpierw, czy po kolei do końca?


Jednej do końca bo do wieku 2,5 roku musisz mieć opanowane 3 na maxa, no chyba że zdążysz ale raczej nie dasz rady mieć innych parametrów na sensownym poziomie i jednocześnie się wyrobić

Nalle, 1 pies= jeden patyk


Jak coś to można pisać do mnie na pw to jak będę wiedziała to odpowiem na pytania 😉


Raaanyyy, ale mnie wkurza ten bałagan na forum doggi :/ Zakładają bezmyślnie nowe tematy, nabijają posty mimo, że ktoś odpowiedział juz poprzedniego dnia, masakra...


Co do komend, mam dla was pewne info- każda komenda nauczona na maxa daje punkt do charakteru i odpowiednio jest to:
do nogi- wytrzymały
głos- odważny
łapa- towarzyski
waruj- zwinny
zostań- inteligentny
siad- posłuszny
To się przyda przy przygotowywaniu psów do zawodów więc warto gdzieś spisać 😉
czy chodzenie przy nodze też się liczy do tych 3 komend, które trzeba opanować? Jeśli nie to raczej nie zdążę, bo pies ma 1 rok i 10 miesięcy i opanował na razie jedną komendę.  🙄
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 maja 2012 11:47
Liczy się, choć były jakieś problemy ale esef juz chyba pisala że naprawione, jak nie zaliczy to zgłaszaj błąd 🙂

Info z forum: już niedługo ruszają płatności paypal! Byc może juz dziś 🙂
Jestem z moją suczką na 5-tym miejscu w kategorii najlepsze psy i najlepszy charakter z rasy wyżeł węgierski, mając tyle samo punktów co reszta :P


zapraszać : nanusia
🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 maja 2012 13:55
Proszę o pomoc w zadaniu czyli głosy na mojego psiaka :kwiatek: psy rasowe- juniorzy> Delilah (czarny owczarek niemiecki) Jutro będzie w kategorii otwartej!
No wreszcie znalazłam patyk. 😀

Ja też proszę o głosy jutro na Bajkę, border collie.  :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 maja 2012 14:01
Proszę o głosy na Tide Borde Line*PL  (border colie) w jutrzejszej wystawie
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 maja 2012 14:18
Ja też jestem , w przeciwieństwie do howse , jakoś to ogarniam 😀 jam jest subaru2009
Proszę o głosy na moją Roxe, na dzisiaj i jutro.  :kwiatek: 🙂
Jest mieszańcem, kategoria junior.
Myślicie, że pies da radę skoro ma zabawę i ruch na 0? Nie ma żadnych konsekwencji? Muszę koniecznie dokończyć naukę komend, zanim się postarzeje i na razie tylko na tym się skupiam  😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 maja 2012 14:32
co zrobic jak pies ucieknie? 😕
Nic, czekać aż wróci. Jeśli ma adresówke wróci po jednym dniu, jeśli nie to jego powrót zajmie trochę dłużej. 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 maja 2012 14:36
uff ma😀
kupiłam 7 losów i nic nie wygrałam 🙁
straciłam 700dg
Ja kupiłam 3 i nic.  🙄 😎
edit: skusiłam się jeszcze raz- znowu doopa.  😵
ja chyba tylko z 2 razy coś wygrałam, a tak to los mi nie sprzyja
jett   success is the best revenge
09 maja 2012 17:10
Baardzo proszę o głosy na mojego psiaka  🙂 Psy rasowe- juniorzy- Johnnie Walker  :kwiatek: :kwiatek:
a ja na Mojrę  :kwiatek:

kupiłam kolejne 2 losy i znowu nic 🙁
Bardzo proszę o głos na moją sunię :kwiatek: Jest w kategorii psy rasowe - juniorzy, jamniczka Vega (ostatnia strona) 🙂
Szukam psa border collie (najchętniej ) który zaoferuje krycie dla mojej psinki (Elegance LAdy )

pisać do Qnikowa w grze  🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 maja 2012 19:41
Help! Coś nie tak jest chyba z panelem html! Wklejam cały kod z programu i nie wyświetla się nic w zapisanej prezentacji...
Mi doGGi calkiem padlo.  😵
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 maja 2012 20:02
Mi też  😲
Mi również, po raz kolejny. Trzeba przeczekać...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 maja 2012 20:06
Not, u mnie się prezentacja wyświetla (chyba 😁 ) ale mam taką baaardzo prostą i jak mam pole tekstowe to musi być przesunięte w stosunku do tego co chcę zobaczyć. Kiedyś mi Esef pisała jaka formułkę mam dopisać żeby mi liczył położenie do zdjęcia a nie do całej ramki prezentacji ale juz nie pamiętam co to było a ja laik htmlowy jestem 😡

No dobra, ponieważ widzę że często jest problem ze spacerami to zrobiłam małe wyjaśnienie:


Może być? Czytelne? O czym jeszcze zrobić takie?
fajnie zrobione
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 maja 2012 20:14
Starałam się wypisać jak najwięcej ale i skrótowo bo pytania padają o różne rzeczy. Zapytam Esef czy nie podkleić jakiegoś tematu z tutorialami. A tak w ogóle to Esef chyba ma w planach uruchomić forum bo adres juz zarezerwowała :P
Również zgłosiłam swojego psiaka Kairę na wystawę w kategorii mieszańce juniorzy, baardzo proszę o głowy, muszę uzbierać te 10 na zaliczenie zadania. Na pewno się odwdzięczę  :kwiatek:

edit: przez przypadek wysłałam niedokończoną wiadomość
Ja też bardzo proszę o głosy do zadania. Bajka, border collie, rasowce - kategoria otwarta  :kwiatek:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 maja 2012 21:24
Prosze o glosły dla Rasowe juniorzy sunia Cortina 2 str 🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się