Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

sandru Converse mam białe,białe w kwiatki,czarne,czarne skórzane,żółte, czerwone,fioletowe,niebieskie a z Vansów tylko czarne i grafitowe.  😉



😵 Boże Maria! najcudowniejsze!
sandru ahahhah,dzięki  :kwiatek:  kurczę,marzą mi się czerwone  martensy,bo mam tylko śliwkowe  😕 Ale nie chcę zamawiać przez neta,bo oni mają wszędzie jakąś inną,dziką rozmiarówkę i wolę przymierzyć. 🏇
A ja dzis zaszalałam i kupiłam sobie 14-centymetrowe szpilki w River Island  😵  😁
Wydają się super wygodne, ale swój wielki test będą miały w przyszłym tygodniu. 
Pursat   Абсолют чистой крови
06 maja 2012 20:51
Pokaż. 😉


słaba jakość zdjęcia, ale przy sztucznym świetle nie da rady zrobić lepszego na szybko

są super, bo zamaist 300zł zapłaciłam za nie 155 i to bez promocji  😁
Babi, przepiękne! I pochwal się jak to zrobiłaś? 😀
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
07 maja 2012 06:39
matko, w tym da sie chodzic? gdzie?  👍
noen   A story of a fighter of our human race
07 maja 2012 10:17
Dziewczyny, gdzie znajde air maxy w Polsce? W jakich sklepach? 🙂 U mnie w Toruniu ciezko, wiec myslalam o Wawie czy Krk. Chodzi mi o jak najwiekszy wybor, bo jestem cholernie wybredna 🤣 :kwiatek:
Spory wybór jest w Warszawie w Run Colors, ale mają wysokie ceny. Z tym, że pogadałam trochę o pierdołach i dostałam 60zł upustu od kolesia  😎
noen   A story of a fighter of our human race
07 maja 2012 12:01
tulipan, wysokie ceny, czyli ile? 500zl? 🙂
Moje pierwotnie kosztowały 400zł, zapłaciłam 340zł (tyle byłam w stanie wydać). Z tym, że masz pewność, że oryginały i jak już mówiłam spory wybór (był przynajmniej w wakacje, wtedy kiedy kupowałam swoje).
noen   A story of a fighter of our human race
07 maja 2012 13:17
tulipan, okej, bardzo dziekuje! Jak w Berlinie nic ciekawego nie bedzie to sie tam przejade 🙂😉
W Berlinie nic ciekawego nie ma niestety  😉 Przynajmniej jak na mój gust.
noen IMO w Krk [a troche sie nachodzilam] nie ma sklepow z duzym wyborem AM 🙁
noen   A story of a fighter of our human race
07 maja 2012 16:00
niemiłek, szkoda 🙁 To pozostaje Wawa i Berlin, ale pewnie w niemcolandii cos znajde, chyba, ze mnie cena zabija, tak tez moze byc 😀 😉 A w Toruniu to juz w ogole nie ma NIC. Nawet zwyklych adidasow fajnych nie ma, tylko stare kolekcje, i jeszcze te buty tragiczne :/
noen w Berlinie do foot lockera idź, z tym że tam Jordanów najwięcej. Do Nike się nie opłaca iść  😉
noen   A story of a fighter of our human race
07 maja 2012 16:18
tulipan, przejde sie, dzieki jeszcze raz :kwiatek:
noen w Krk w Foot lockerze są, ale też nie za dużo
Mia  :kwiatek: 
w sumie nie wiem, coś im się chyba w systemie pomieszało, na butach normalna cena- 299, podchodze do kasy, dziewczyna je nalicza- 155  😁  nie pytałam czemu taka różnica  😉
Gienia-Pigwa jeszcze nie wiem, czy się da  😎
są to moje najwyższe buty do tej pory, aczkolwiek są super wygodne i szczerze mówiąc nie widze zbytniej różnicy między tymi 14 a innymi 10,5. Może taką, że noga wygląda milion razy zgrabniej 🙂  Zdam relację w poniedziałek wieczorem 😉
Dziewczyny czy widziałyście gdzieś te buciki, albo chociaz podobne (czarne) ? 👀  Kiedyś były w deezee a teraz byłby mi potrzebne: <

edit. literówka
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 maja 2012 23:17
Zakochałam się  😍 Puma Cabana i jak na złość na allegro nie ma nic ciekawego w moim rozmiarze - 39  😵





edit
Kupiłam ostatnie  😍
yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 maja 2012 12:38
JARA- ja też, tyle że na te drugie, się czaje i czaje..  😍
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
10 maja 2012 12:45
a ja kolejne szpilki
w zeszłym roku kupiłam takie beżowe, a że są super wygodne to i przyszedł czas na czarne:


i



A to mój dzisiejszy zakup 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 maja 2012 13:55
JARA- ja też, tyle że na te drugie, się czaje i czaje..  😍



Miałam dylemat, które kupic: 2 czy 3, padło na te szare, ale jesli będa na tyle fajne to kupię te turkusowo-żółte.
Pursat   Абсолют чистой крови
10 maja 2012 15:02
Ja też mam coś nowego. 😀 Wreszcie. 😀 Kupione dzisiaj, a zaraz po wyjściu ze sklepu założone na nogi. 😉 Super stabilne, ale wkładka wewnętrzna (skóra...) lekko mnie obtarła, mam nadzieję, że się przyzwyczaję, albo załaduję tam żelową podkładkę. 😉

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 maja 2012 15:13
Pursat, Skąd to?nie mam pomysłu na buty do pomarańczowych spodni....
Pursat   Абсолют чистой крови
10 maja 2012 15:24
Marka to Vices, kupione w osiedlowym sklepie z butami i ciuchami za 75 zł. 😉
Też chcę taki sklep osiedlowy ;p
Mgła, gdzie kupiłaś? Mam chyba identyczne  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się