Poszukiwany/poszukiwana

ajstaf jeśli to ta Daga z bliźniaczek, to jeszcze dwa lata temu stała w stajni Kaja Ceków, nie daleko Turka. Gdzieś kiedyś miałam teklefon do właścicielki, jeśli chcesz mogę spróbować poszukać.
http://kjkajacekow.prv.pl/ - tu jest ich strona i nr telefonu do Marcina Początka - on napewno będzie wiedział czy jeszcze tam jest. Była w bardzo dobrych, prywatnych rękach.
Kopyciak, dzięki dokładnie o tą Dagę mi chodziło  :kwiatek:.
Jeśli dobrze trafiła, to mam nadzieję, że nadal jest w dobrych rękach.
a ja chciałam znaleźć 3 konie

1. tu będzie ciężko: wałach Gringo, kilka lat temu stał w ośrodku Senny w Nowęcinie, nie wiem o nim nic więcej ale chciałam się dowiedzieć co u niego bo na nim były moje pierwsze jazdy. Pomógł mi zaufać koniom (teraz początkowy strach, czy co to było, wobec koni jest bardzo abstrakcyjny)


2. Błysk, kuc typu D, urodzony 17.07.1999, m.Błyskawica o.Wolf's Hamway-R, był własnością SGGW ale poszedł na emeryturkę z tego, co mi powiedzieli i też jestem ciekawa jak się chłopak czuje


i moja wielka miłość 3. Bagdad śl, urodzony 16.05.2004, m.Babona o.Palant
również stał w stajni SGGW ale wraz z drugim ślązakiem zostali sprzedani. Jest dla mnie bardzo ważny i chcę wiedzieć co się z nim dzieje
(oraz mój avatar)
Kopyciak, dzięki dokładnie o tą Dagę mi chodziło  :kwiatek:.
Jeśli dobrze trafiła, to mam nadzieję, że nadal jest w dobrych rękach.



Wydaje mi się, że ona nadal tam stoi 😉
Przynajmniej w tamtym sezonie widziałam ją jeszcze na zawodach.
Startuje pod swoją nową właścicielką i trenerem.
Kasix1997   My little Princess
30 kwietnia 2012 20:10
edit: nieaktualne
a ja chciałam znaleźć 3 konie

1. tu będzie ciężko: wałach Gringo, kilka lat temu stał w ośrodku Senny w Nowęcinie, nie wiem o nim nic więcej ale chciałam się dowiedzieć co u niego bo na nim były moje pierwsze jazdy. Pomógł mi zaufać koniom (teraz początkowy strach, czy co to było, wobec koni jest bardzo abstrakcyjny)


2. Błysk, kuc typu D, urodzony 17.07.1999, m.Błyskawica o.Wolf's Hamway-R, był własnością SGGW ale poszedł na emeryturkę z tego, co mi powiedzieli i też jestem ciekawa jak się chłopak czuje


i moja wielka miłość 3. Bagdad śl, urodzony 16.05.2004, m.Babona o.Palant
również stał w stajni SGGW ale wraz z drugim ślązakiem zostali sprzedani. Jest dla mnie bardzo ważny i chcę wiedzieć co się z nim dzieje
(oraz mój avatar)





A Bałtyk i Bagdad nie stały później przypadkiem w Żabińcu ?
.
cziloutkaczacza już mi jeden użytkownik napisał, że stoi w woj świętokrzyskim 😉
dziękuję bardzo za pomoc  :kwiatek: \
Poszukuję konika polskiego o imieniu Nagroda (NN, wiek ok. 10-14 lat), została kupiona z Bonanzy Jędrzychowice i stała w Kuclandii woj. mazowieckie - bardzo szczera i skoczna, do pewnego czasu widywałam ją na listach startowych, teraz ślad się urwał. Szukam jakiegokolwiek info, stoi tam dalej, została sprzedana? Z góry dziękuję!  :kwiatek:

Zdjęcie kiepskie i sprzed czterech lat ale jedyne jakie mam, na pierwszym planie Nagroda, na drugim jej córa Ninja.

Witam
Poszukuję informacji o klaczy LIRA
- urodzona w 1987 (chyba w kwietniu)
- matka:Febra ojciec:Liryk
- na stronie PZHK ma numer wpisu do księgi 351 G Mz
- wielkopolanka
- wzrost ok.160cm
- kasztanka z gwiazdką (przesunięta w prawo od linii środkowej, w kształcie nerki)
- miała córkę, gniadą Dorożkę

W 2000 lub 2001 roku sprzedana z okolic Warszawy (koło Mińska Maz.) w okolicę Łomży.
Później widziana ze swoją córką, ok.4 lata temu w stajni Michałów-Grabina. Niestety kiedy tam zadzwoniłam, pani stwierdziła, że takiego konia, ani nawet podobnego, u nich nigdy nie było   😤  Dorożka u nich stała krótko, ale nie mają kontaktów do swoich pensjonariuszy  🤔

Będę bardzo, bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje ❗  :kwiatek:
Być może ktoś wie, czy można uzyskać jakieś informacje z PZHK?

Zdjęcia Lirci:

ostatnie zdjęcie jest z okolic Łomży (edit: przestawiłam zdjęcia)

🏇 Poszukuję również informacji o koniach, które chodziły w rekreacji w Szwadronie w Starej Miłosnej, koło Warszawy:
Borowina
- kasztanka w siwiźnie
- charakterna 😉
- parę lat temu miała chyba po 20, więc może już się przeniosła na wiecznie zielone pastwiska  🙁

Omen
- ciemno-gniady z łysiną (nie pamiętam dokładnie, ale chyba miał też jakieś skarpetki)
- poczciwy i kochany
- miał operację z powodu kolki
- za nim przeszedł do rekreacji, chyba był koniem szwadronowym

Well of Fortune
- folblucik
- kasztanek
- przyszedł do rekreacji po torach
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 maja 2012 21:15
-Agi-, masz PW na temat Omena
amnestria   no excuses ;)
05 maja 2012 00:24
olafasola chodzi Ci o tego konia moż (klacz Mykada, mówili na nią Cykada): http://www.bazakoni.pl/database,forcesitelang-pl_PL,op-details,horse-122303.html

2 lata temu rozważałam jej zakup i w momencie, gdy pojechałam kobyłę obejrzeć (stała wówczas pod Warszawą, ok. Jabłonny) okazało się, że ktoś mnie ubiegł. Były już właściciel nie raczył mnie poinformować, że konia sprzedał (dzwoniłam rano potwierdzić przyjazd, a po południu konia już nie było).

W każdym razie dobrze kobyłę zapamiętałam, bo wkurzyła mnie ta cała sytuacja. Wiem, że potem trafiła do jakiejś dziewczyny, która ją podjeździła (czy tam zajeździła) i wystawiła po 2 miesiącach na sprzedaż. Tu jeszcze jest link do ogłoszenia: http://www.gielda-koni.com.pl/Konie/966
I film:


Z tego co jest na stronie Rancha udało się ją sprzedać 10 miesięcy temu. Może bedą mogli Ci pomóc 😉



ps kurczę doczytałam, ze Ty o sprzedaży już wiesz... Ale może łatwiej Ci będzie szukać Mykady a nie Cykady
Witam wszystkich serdecznie
Bardzo rzadko udzielam się tutaj na forum, raczej tylko poczytuję, ale od pewnego czasu zastanawiam się co sie teraz dzieje z klaczą Atlanta (stała kiedyś w naszej stajni, później niestety została sprzedana)
Tutaj dane dotyczące konia:
ATLANTA
ur: 26.06.04
rasa: wlkp
m: Amada po Ekwador
o: Lascado po Lascadel
I fotki:

Na zdjęciach jest zdecydowanie za gruba. Teraz pewnie wygląda normalnie (jeśli w ogóle jeszcze jest)
olafasola chodzi Ci o tego konia moż (klacz Mykada, mówili na nią Cykada): http://www.bazakoni.pl/database,forcesitelang-pl_PL,op-details,horse-122303.html

2 lata temu rozważałam jej zakup i w momencie, gdy pojechałam kobyłę obejrzeć (stała wówczas pod Warszawą, ok. Jabłonny) okazało się, że ktoś mnie ubiegł. Były już właściciel nie raczył mnie poinformować, że konia sprzedał (dzwoniłam rano potwierdzić przyjazd, a po południu konia już nie było).

W każdym razie dobrze kobyłę zapamiętałam, bo wkurzyła mnie ta cała sytuacja. Wiem, że potem trafiła do jakiejś dziewczyny, która ją podjeździła (czy tam zajeździła) i wystawiła po 2 miesiącach na sprzedaż. Tu jeszcze jest link do ogłoszenia: http://www.gielda-koni.com.pl/Konie/966
I film:


Z tego co jest na stronie Rancha udało się ją sprzedać 10 miesięcy temu. Może bedą mogli Ci pomóc 😉



ps kurczę doczytałam, ze Ty o sprzedaży już wiesz... Ale może łatwiej Ci będzie szukać Mykady a nie Cykady



już pisałam olifasoli na PW o Mykadzie, dałam nawet namiary na właścicielkę  😀
MorticiaSlayer, Wirgina nadal u Jolki😉 masz pw
up
Szukam info o klaczy Finezja po Floresta/Wacek. Wiek ponad 1,5roku. Została sprzedana pod Poznań - Strzałkowo. Chciałabym wiedzieć co się z nią teraz dzieje.







W każdym razie dobrze kobyłę zapamiętałam, bo wkurzyła mnie ta cała sytuacja. Wiem, że potem trafiła do jakiejś dziewczyny, która ją podjeździła (czy tam zajeździła) i wystawiła po 2 miesiącach na sprzedaż. Tu jeszcze jest link do ogłoszenia: http://www.gielda-koni.com.pl/Konie/966
I film:


Z tego co jest na stronie Rancha udało się ją sprzedać 10 miesięcy temu. Może bedą mogli Ci pomóc 😉



ps kurczę doczytałam, ze Ty o sprzedaży już wiesz... Ale może łatwiej Ci będzie szukać Mykady a nie Cykady


tak, bo pracowałam w tym Ranchu i prowadziła go moja dobra  znajoma 🙂 tam poznałam Cykadę. dziękuję za zwrócenie uwagi. już wszystko wiem :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
15 maja 2012 19:22
W dalszym ciągu szukam jakichkolwiek informacji o klaczy [b]Pendżegul[/b]:



gniada z siwiejącą gwiazdką i skarpetką na prawym tyle, rocznik 1994, półkrew achałtekińska

Ostatnim znanym mi jej jeźdźcem jest/była Maria Muś.
Nadal poszukuję info o koniu Diuk, od klaczy małopolskiej Dajana (Dworna/Mikron ur. 1994). Będę wdzięczna za pomoc :kwiatek:.

Jako kilkulatek sprzedany ze SJK "Cwał" nad rzeką Rawką (gm. Skierniewice, woj. łódzkie). Aktualnie ma 9 lat (chyba)

Poprzednio dodane zdjęcia są na tej stronie wątku:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,472.1230.html
alicja746, postaram się dowiedzieć jakieś info o Wabiku w piątek, ponieważ wtedy będę w stajni, a jest on własnie z hodowli w Rzecznej. Jak coś to pw 🙂
Szukam informacji na temat kasztanowatego kuca o imieniu Goliat. W okolicach 2006 roku stał na pewno w stajni Sewan w Konstancinie- możliwe, że dalej tam jest. Zaczynałam na nim przygodę jeździecką, chętnie dowiem się, co u niego słychać 😉

Z tego co mi wiadomo, Goliat obecnie stoi w Jaszkowie i miewa się bardzo dobrze 🙂 Jego zdjęcie z wakacji, forumowej Marcelin

seczuanowa, Nagroda obecnie stoi w Grzmiącej, kupiła ją moja koleżanka bodajże 2 lata temu, trzymała ją w Kuclandii przez jakiś czas, a potem się przeniosła do Grzmiącej. 🙂
Znalazłam Allegro, w 2008 roku wyjechał do Finlandii  😍 I startuje w skokach  😜
Poszukuję informacji na temat losów klaczy SEKWOJA Xmłp ( po Cyborg XX  od Sentencja młp) rocznik 1994 hod SK KALNIKÓW
seczuanowa, haha nie poznałam Nagrody po zdjęciu 🙂 aktualnie jest do współdzierżawy, lekko chodzi, nie przemęcza się i dobrze wygląda 🙂
Poszukuję wiadomości na temat konia FIGO sp

ojciec POLONUS wlkp/ LIVIUS han

matka FANTAZJA sp / TYCJAN wlkp

ur. 2006r w Świeciu, siwy normalnego wzrostu, 4 skarpety, duża głowa ;P

jakby ktoś cokolwiek wiedział, byłabym wdzięczna za jakąkolwiek informacje 🙂
alicja746, Wabik wiem że jest teraz w rękach prywatnych, i że podobno był/jest kulawy. Niestety nic więcej się nie dowiedziałam
Happiowa   córka grabarza
20 maja 2012 15:44
szukam info o ogierze MACHANDEL
http://www.bazakoni.pl/horse_19464.html
miał może jakieś osiągnięcia w skokach?
Happiowa
Spytaj moze w wątku o koniach wlkp i trakeńskich.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
27 maja 2012 13:54
Szukam 1)klaczy Orenda (matka Orlanda wlkp po Orlik). Gniada z odmianami. Może mieć problem (kuleć) na tył. Pojechała z okolic Giżycka w nocy do okolic Łodzi podobno jakieś 3 lata temu... Szukam też jej matki: 2) Orlanda wlkp (1994r), kasztanka z odmianami. Gdzieś na Mazurach stoi.  3) klacz Gracja wlkp, siwa w hreczce, może kuleć na przednią nogę.

Szukam dalej. Orlanda i Gracja miały palenia (były hodowli SK Walewice lub SK Rzeczna). Interesuje mnie, jak potoczyły się ich losy...
I jeszcze poszukuję Gradusa (chyba po Toledo xx), łykający siwy wałach.
I szukam potomstwa tej oto klaczy (Hispidia) http://www.bazakoni.pl/horse_161310.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się