Olsztyńscy voltowicze

może ktoś tutaj mógłby mi polecić jakieś kameralne i urokliwe miejsce na Mazurach na weekend majowy? Niekoniecznie stajnia 🙂


co prawda weekend majowy już nam się kończy ale na wakacje z koniem lub bez polecam --> http://patataj.com.pl  nowa stajnia z halą , pod nosem las , jeziora, oogromne pastwiska z trawą do kolan 😉

jak coś to udzielę więcej informacji na pw
czy ten sklep equi-point jest stacjonarny? jak tak, to jak do nich dojechac?

czy znacie jakiegoś skutecznego masażyste-fizoterapeute-kregarza, który pomoże na kręgosłupowe problemy jezdzieckie?
Halooooo !!! Co tu tak cicho? Kto się na Dągowiadę wybiera ????  😉
Iszka, Od nas ze stajni jeden koń a ja mam nadzieję, jako obstawa 🙂

A jeszcze chciałam napisać, że bardzo mi się podobały zawody w stajni Novum pod Szczytnem. Piękne miejsce, fajni ludzie, pogoda dopisała aż mnie twarz piekła, trochę to wszystko trwało a nie przewidziałam tego ale zabawa była przednia 🙂
dziękujemy Iszka za pozytywną opinię :* ja będę z dziewczynami ze stajni ale bez kuni. jedna wyjeżdża, a dwie nie siedziały na koniu od zawodów - i takie to trenowanie 😉
Oj, Iszka , ja planowałam do was chociaż dla zabawy wpaść z koniem na zawody, no, ale wyszło jak wyszło i niestety się nie zjawię 🙁. Mam nadzieję, że w przyszłym roku ( o ile zorganizujecie) będę mogła do Was przyjechać 😉.
Może mi się uda wybrać na Dągowiadę z młodym 🙂. Bardzo bym chciała 🙂.
Chciałam jeszcze napisać , że Majówka w Liwie bardzo udana 🙂. Pierwsza podróż młodego ,pierwsza jazda bookmenką, pierwsze zawody , pierwsze kolorowe przeszkody 😉. Ja ,bardziej zestresowana  od łogra .Na 15 koni - 6-te miejsce. Jestem z niego baaardzo dumna 🙂 .
Łogr to półkrwi ślązak   po Arsenie- co widać  😁

Dance equi-point nie ma sklepu stacjonarnego, jak czegos konkretnego potrzebujesz to najlepiej dzwonic do Pauli- wlascicielki i ona pewnie podrzuci 🙂 a co do masazysty to z tego co sobie przypominam to wlasnie na stronie equipointa jakis sie reklamuje, choc znam jeszcze p. Guslakow, moja mama jest zadowolona a Pani najwidoczniej skuteczna 😉
equi-point obecnie nie ma stacjonarnego, bo z tego co jest na stronie napisane to lokal jest w remoncie 😉 Ale dowoz jest za darmo :P

figaro - sliczne konisko 😀

Iszka - ja planuje byc, ale to jeszcze niestety nie jest pewne.
Może ktoś słyszał, może ktoś coś wie...  👀 szukam konia do dzierżawy na okres czerwiec-październik, koń skaczący 🙂
Ma ktoś może kontakt np. numer tel. do panterki23 ?

Przypominam również, że można się już zgłaszać na zawody 😉
Ktoremu z tutejszych wetow mozna powierzyc konskie bolace plecy ?  🤔
Panu Piekałkiewiczowi.
tak, z pewnością nastawi biodro ...  😂 🙄
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
16 maja 2012 08:01
Angeel Pani Justynie Gaładyk  😉
Dzieki za podpowiedzi 🙂

edit:
A czy ona tez sie zna/zajmuje dopasowaniem siodel ?
Up, up dziewczyny ! Potrzebuje podpowiedzi czy Pani Justyna rowniez zajmuje sie ocena dopasowania siodla ! Z gory dziekuje za pomoc  :kwiatek:
Zawody u Olci przednie  🏇 teraz czekamy na Drągowiade !!!

blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
17 maja 2012 17:06
Angeel niestety na to potanie nie potrafię Ci odpowiedzieć. Najlepiej zadzwonić do niej samej i zapytać (jeśli powie że nie to może będzie znała kogoś wartego polecenia w tym temacie  😉 )
Tel.: 500 054 155
blackmare - dzieki, juz sie z nia widzialam  :kwiatek: Przesympatyczna Pani 🙂
Iszka - nas niestety nie bedzie na Dagowiadzie 🙁((
Jest może gdzieś w Olsztynie Sklep Jeździecki z ciuchami Animo ?
Agaleon - nie ma.
Iszka duzo macie chetnych na dagowiade??
Również polecam panią Martę Jaskólską, ostatnio przyglądałam się jak robi USG ścięgien i ma mega wiedzę 🙂

A może mi ktoś podać numer telefonu do pani Marty Jaskólskiej. :kwiatek:
604605215  Marta wyjechała wczoraj do Niemiec na praktyki, wraca za 2 tyg  😉
Kurcze a ja musze USG ścięgien zrobić , kto może jeszcze coś takiego zrobić?
oj nie wiem niestety 🙁  jeden z moich rumaków ma problem z biodrem albo miednicą - zaczął ciągnąć lewa tylną nogę 🙁 i cały sztywny jest, też chciałam żeby do mnie przyjechała ale nie mogę czekać 2 tyg - kogo polecacie? Piekałkiewicz chyba co???
ja tam go nie polecam Olcia ; p
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
21 maja 2012 21:27
Hej! Kto jeździ w stajni W Kortowie, niech napisze na PW, który instruktor jest fajny i do dogadania się, bez panoszenia się?
Dementek nie na kortowie tylko w kortowie, nie wiem czemu dużo osób mówi właśnie na kortowie  :kwiatek:    Madzia nie polecasz??? a mi wszyscy mówią żeby do niego dzwonić yh.... to kogo byś poleciła???
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się