Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

A to ja się bujam na młodym "brzydalku" 💃


Mowę mi odjęło . Też tak chciałabym się dogadywać z jakimś koniem 😉
Daniella_283, no naprawdę świetny koniczek, bardzo szczery.
Z naszych ostatnich zawodów 🙂

1:23  😲
Daniella konik bardzo fajny, widać wielkie zaufanie 🙂 Chyba kiedyś nawet ich zdjęcie pojawiło się w którymś wątku i debatowano nad tym czy dziewczynę wklejono.
Daniella_283, no naprawdę świetny koniczek, bardzo szczery.

A mnie się nie podoba  🤔 Ale ja w ogóle jestem na nie jeśli chodzi o jazdę na oklep czymś więcej, niż stępem przez parę minut.
mnie się nie podoba uzywanie cordeo tuz przy głowie, a nie na piersi... i taki muł dolny szyji, albo mi sie wydaje.

ale konik super skacze.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
28 kwietnia 2012 09:23
Bader obejrzałam cały filmik i podoba mi się  😉
Fajny podkład muzyczny  🙂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
28 kwietnia 2012 10:00
Mi też się nie spodobało kiedy to cordeo latało góra dół, góra dół...


wstrząsnęło mną..  👿  😕
galopada_   małoPolskie ;)
03 maja 2012 08:22
6letnia Daria na naszej klaczy młp. Jest gdzies jeszcze filmik z tamtego roku jak galopuje na lonzy bez strzemion i wodzy na tej samej kobyle  😁

https://www.facebook.com/photo.php?v=347004995363773
Kasix1997   My little Princess
04 maja 2012 16:56
Nasi wariaci  🤣

Znalazlam ostatnia pewna piosenke + troche refleksji iii powstalo to 😀

Nigna   Warto mieć marzenia...
04 maja 2012 18:28
Kasix1997: Szalone konie ale ... puszczenie koni w wodzach - nawet zawiniętych to już dla mnie szczyt lenistwa ; o Jeszcze nie spotkałam sie z takim czymś i od razu mam przed oczami czarne wizje .


Tak swoją drogą czy to tylko mój koń jest taki dziwny że nie mogę go na tak niskie" płoty" puszczać ?
Kasix1997   My little Princess
04 maja 2012 19:55
Nigna no to mamy podobne zdanie dlatego ,,moja'' mała w kantarku była puszczana, a że instruktorzy preferują taką dziwną metodę nie mam wpływu  🙄
Moje nudy ostatnio :/

Ksekresi Moim zdaniem bardzo dobry filmik, pomimo, że stosunkowo krótki 😉. Fajnie zrobione przejścia, i efekty dostosowane do tempa utworu w tle. W jakim programie działasz? Wszystkie materiały użyte nagrywałaś sama?  🙂
Nie , nie zrobiłam sama , ale pytałam o zgode  🙂
Używam programu Vegas Movie Studio HD Platinium , trial na razie  🙂
Ronin.   Każdy orze jak może.
05 maja 2012 20:32
Ksekresi Bardzo ładne ,pasuje do muzyki !  😀
Ksekresi Swego czasu chciałam coś w Vegasie podziałać, ale ktoś mi powiedział, że trudny w obsłudze, więc się w końcu nie zabrałam. W każdym razie jak coś jeszcze będziesz działać to wrzucaj, chętnie obejrzę 🙂.
CzarnaGrzanka      To wcale nie prawda że jest mega trudny  😲 Wystarczy 10 minut żeby się kapnąc o co w nim chodzi  ( przynajmniej mi tyle starczyło)
Ma fajne efekty , szkoda że tyle za niego kasy chcą  😵
Nigna   Warto mieć marzenia...
05 maja 2012 21:48
Ksekresi: Vegas jest baaardzo trudny dla przeciętnej osoby nie zajmującej sie montażem która chce coś więcej niż wstawienie gotowych efektów i przejść ; ) Znam takich co sie w Mocie makerze nie łapią - i jest ich sporo


Nie wiem czy było ale mnie przeraża.  😵
Obejrzyjcie  do końca..  😲
Dies irae

kocham... przepiekne jest 🙂 dzieło jednej zdolnej forumowiczki 😉


genialne  😲
Domi18422 ojj mnie też przeraziło 🤔 i takie rzeczy dzieją sie niestety na naszych "wsiach"...
szkoda tylko zwierząt  🙄
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 maja 2012 11:18
Zastanawiam się czy to z dziewczyną jest coś nie tak, czy po prostu koń jej bardzo nie lubi...  🤔



edit: Pierwszy wypadek mnie po prostu zniszczył  😁
olafasola,  uwielbiam to oglądać, aż mam ciarki 😉 to praca od początku do konca Milenki_Falbany 🙂

CzarownicaSa,  aż mi zal tej dziewczynki z pierwszego filmiku 😉
Isabelle, dziewczynki ci żal?  🤔 Mnie konia żal. Co on winny, że idiotka się nad nim znęca.
Nigna   Warto mieć marzenia...
14 maja 2012 17:33
halo: zgadzam sie . Koń jest totalnie niewychowany a laska robi sobie jeszcze z niego zabawkę ; o Ciekawe ile razy jeszcze musi spaść żeby zrozumieć że najpierw trzeba zdobyć u konia respekt pod siodłem , a dopiero potem sie "bawić" np na oklep. 
Swoją  drogą motyw jak koń staje dęba , przewraca sie i zamiast wstać to zajada trawe- boski : D
halo,  tak, masz absolutną rację, w pierwszym odruchu mi się żal zrobiło patrząc na glebę za glebą zwyczajnie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się