Końska rewia mody cz.VI (2012)

[b]Gum[/b] przede wszystkim nie wystawiaj cottonów na słońce, susz w cieniu, bo się po prostu barwnik jakby to określić psuje i dlatego blakną.
wątek zamknięty
Gum do codziennych jazd z Eskadrona bardzo zachwalę melange są nie do zdarcia i nie blakną, tylko gama kolorystyczna jest uboga, sama nie sprawdziłam microfaserów, ale moje znajome też bardzo chwalą że są bardzo wytrzymałe  🙂
wątek zamknięty
ja mam microfasery. Świetnie się piorą, wchłaniają pot i nie blakną. Są warte swojej ceny. Polopady też są bardzo fajne jakościowo. Jak dla mnie cottony to są takie czapraki do szmacenia, których po prostu nie jest szkoda. Ale jak piorę po każdej jeździe bo z konia zdejmuje mokre jak szmaty to po praniu wychodzą czyste i w fajnym stanie😉
wątek zamknięty
Livia dzięki  :kwiatek: muszę przyznać, że podoba mi się mój sierściuch w żywych kolorach. A Twojemu karemu chyba we wszystkim jest ładnie ( urok karych i skarych) 🙂
wątek zamknięty
Dla mnie cottony są najlepsze na taki gorąc jak teraz (i pewnie później). I pomyśleć, że chciałam się ich pozbyć, no way! Ale tak poza tym to ich nie znoszę ;p I tak apropo to wrzuciłam do pralki niciaka starlight z uwiązem granatowym z euro stara i się zrobił z błękitnego szaroniebieski, no co za niemyślący człowiek ze mnie 🤬
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 maja 2012 21:05
Legenda w cottonie Marone i owijkach Anky Hazel:


Nada się do szmato, czy tło za bardzo przeszkadza?
wątek zamknięty
Widziałyście może na żywo nowy pad jarpolu w kolorze limonki? Bo jakoś ciężko określić kolor na tych zdjęciach jarpolowskich. Jest podobny do eskadronowego limegreen'a?  ❓ 🙂

arivle cudownie!!!  😍
wątek zamknięty
mi tło w ogóle nie przeszkadza, całokształt zdjęcia bardzo fajny wg mnie  🤣
wątek zamknięty
arivle pięknie! Jak dla mnie nada się do szmato. Na żywo tworzycie jeszcze ładniejszy obrazek  😍
wątek zamknięty
po kupnie 20cottonów w końcu skusiłam się i zakupiłam pierwszego brillanta  😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 maja 2012 21:23
po kupnie 20cottonów w końcu skusiłam się i zakupiłam pierwszego brillanta  😁

jakiego? 👀
wątek zamknięty
Navy 🙂
bo nie miałam żadnego granatu 🙂
wątek zamknięty
a którego navy? bo choć mam małe obeznanie to podobno jest kilka 🤣

widzę same pierwsze razy, ja pierwszą ankę wczoraj kupiłam a Ty brillanta 😀
wątek zamknięty
mam nadzieję, że amatorsa  :kwiatek: :kwiatek: mnie nie zabije za wstawienie jej zdjęcia  :kwiatek: :kwiatek:
ale tego kupiłam

http://www.garnek.pl/amarots/17877476

to jest jak się nie mylę Royal / navy




Caroline - kiedyś zawsze musi być ten pierwszy raz  😁 😁
wątek zamknięty
a którego navy? bo choć mam małe obeznanie to podobno jest kilka 🤣

widzę same pierwsze razy, ja pierwszą ankę wczoraj kupiłam a Ty brillanta 😀


a ja dzisiaj odebrałam pierwszy mój pad Caball  😍
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 maja 2012 21:32
Nadżafowa, miło mi to słyszeć, chociaż ja tam zawsze uważam, że lepiej wychodzimy na zdjęciach  😁
Domcia406, Caroline12,  :kwiatek:
wątek zamknięty
Weszłam na konik.com.pl żeby kupić strzemiona i smar do siodła. Zamówiłam jeszcze cottona yellow i nauszniki schockemohle...  😵
wątek zamknięty
arivle -wyglądacie cudnie, lamówka pięknie się prezentuje 🙂
tło daje mi trochę wspomnień (moja kobyłka stała w takiej szklarni u handlarza, tylko ta szklarnia była już rozpadająca i była to zima, biedna, śnieg na nią padał 🙁
wątek zamknięty
reszta yellow



wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 maja 2012 21:38
Cierpnienie, pięknie dziękujamy. Wspomnienia faktycznie nie fajne. Na szczęście w 'naszej' szklarni rosną tylko kwiatki.
wątek zamknięty
na szczęście to było dawno temu i teraz jest mega szczęśliwa na łąkach i nikt jej tyłka nie zawraca 🙂
Zdjęcie śliczne, mam nadzieję że dodałaś do szmatoholików.
wątek zamknięty
Widziałyście może na żywo nowy pad jarpolu w kolorze limonki? Bo jakoś ciężko określić kolor na tych zdjęciach jarpolowskich. Jest podobny do eskadronowego limegreen'a?  ❓ 🙂

Limonka jest delikatniejsza od limegreen 😉
wątek zamknięty
armara Dziękuję  :kwiatek:. Szukam takiej oczodajniej zieleni, ale jarpol zdecydowanie kusi. Ładnie wykonane te nowe pady.
wątek zamknięty
Jak myślicie, do białego padu chyba nie muszę dokupować białych owijek  😁 😁
(wybaczcie jakość zdjęcia i mój paralityczny dosiad  :icon_redface🙂
Ogólnie mówiąc, podoba mi się biel na kasztanach 🙂


edit: zapomniałam dodać zdjęcia  😡
wątek zamknięty
arivle, pięknie 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 maja 2012 11:58
arivle, super, co komplet to aż miło popatrzeć 🙂

Nie zabijcie mnie śmiechem dziewczyny - jaki kolor derki siatkowej na mojego karusa?

Navy, Indian red czy Azur ? 🙂
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
11 maja 2012 12:01
Livia,  :kwiatek: Ja bym brała navy- najbardziej uniwersalnia i nierzucająca się w oczy- a nie lubię takich pstrokatych derek siatkowych.
Gabb. dziękuję!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 maja 2012 13:11
arivle, dziękuję, jak już ochłonęłam trochę to też jestem za navy 🙂
wątek zamknięty
Livia ja też jestem za navy  🙂
wątek zamknięty
Livia zdecydowanie Navy🙂

A mój się dorobił derki siatkowej z Horze, która ma dokładnie taką samą lamówkę jak kolekcja Lemon-Olive-Blassgrun z Eskadrona i jest w kolorze olive  😁 Wygląda przezabawnie bo jest z kapturem ale przynajmniej koń cały w wielkich bąblach nie jest (ma alergie)
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.