Doggi-game

dobra, kolejne laickie pytanie - co zrobić gdy pies ucieknie?
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 maja 2012 17:49
poczekać. wróci.
kujka, zaproszenie poleciało 👀 mój nick: amazing.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 maja 2012 17:59
W pierwszym poście Dar dodała linka do obrazkowych poradników 🏇 Z czym jeszcze jest jakiś problem? O czym zrobić poradnik? (poza przypisywaniem przedmiotów bo na razie nie mam dobrych screenów, jak będę mieć kolejnego psiaka to dodam) 👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 maja 2012 18:01
ten link nie działa.
Mi sie sporo rzeczy nie zalicza, ostatnio 600 dgl z loterii mi sie nie dodało, nie zaliczyło sie zadanie z kupieniem posłania i teraz to:
🙁
Misskiedis, może ty wiesz, bo zadaję to pytanie teraz 4 raz i przemija w mgle  🤔
czy w tym zadaniu  - "zdobądź minimum 10 głosów" to głosy muszą być z 1 wystawy?
ciepr1enie, jak uczysz komend to wzrasta charakter, każda komenda daje punkt do czego innego, co daje jaki punkt ostatnio tu pisałam 😉

ma już wszystkie komendy zrobione, obrożę też mam do charakteru ale ciągle stoję na 207 i nic w górę nie idzie
kujka- ode mnie też.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 maja 2012 18:44
Watrusia, napisz PW w grze do doggi (nasza Esef), ja jeszcze nie zaliczyłam tego zadania więc nie sprawdziłam a ona odpisuje (przynajmniej mi zawsze odpisywała). Na forum wszystkiego nie ogarnie, tu rzadko zagląda a PW w grze odbiera. Możesz też spróbować napisać do Eledie (też w grze)- ona jest modem, może umie odpowiedzieć 😉
Misskiedis, dziękuję, tak zrobię  🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
11 maja 2012 18:54
mi to w ogole idzie jak krew z nosa ta gra co chwile musze klasc go spac =.=
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 maja 2012 18:55
UWAGA! Jakby ktoś nie zauważył ogłoszenia- Dziś wieczorem ok. 23 gra zostanie wyłączona z powodu przenosin na nowy serwer, będzie niedostępna zapewne do soboty wieczór, rejestracja nowych graczy będzie możliwa dopiero koło niedzieli ❗
Czy jest możliwość znalezienia drugiego patyka?  🙂 znalazłam go przed dostaniem zadania, i teraz jak wysyłam go na spacery to nic nie znajduje...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 maja 2012 19:03
jeden pies= jeden patyk
A mój znalazł kiedyś 50$ na spacerze 🙂
A ja proszę o pomoc w zaliczeniu zadania! Jeśli ktoś jest chętny, proszę zagłosować na psa Lafayette (2 strona, psy rasowe juniorzy). Potrzebuję 10 głosów.  :kwiatek:
Saba mi zwiała🙁
Czy jak będę mieć drugiego psa to kasa na dzień jest podwójna?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 maja 2012 19:43
Kieszonkowe jest kieszonkowe, chyba się nie zwiększa 👀
Mogę liczyć na czyjeś zaproszenie do gry? Mam zadanie :kwiatek:
Nick mitery0322
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 maja 2012 19:54
poszło zapro 🙂
Dzięki 🙂 :kwiatek:
jaaa użytkowniczka kinir ma już 16456 doglarów  👍
jakim cudem??? nic nie robi ze swoim psem? ja miałam dzisiaj 1200 z hakiem a pozostało bodajże 800z hakiem, bo jedzonko, łakocie do nauki, wpisowe do konkursów itp
pewnie kupiła przez przelew, ja też kupiłam wczoraj i do tej pory nie dostałam 🙁
(to jest moderator i to jest facet ups :icon_redface🙂
o co chodzi?
nie mogę zorganizować konkursu 🙁

Błąd. Nie można zorganizować tego konkursu.
404

Błąd, nie ma takiej strony

Sprawdź, czy ścieżka do strony jest poprawna lub idź do strony głównej.
kinir oszukuje ;P
Chce się zarejestrować jak znowu będzie można, kogo wpisać jako sponsora?  :kwiatek:
missk ;D
ile daje do snu legowisko uszyte przez wolontariuszkę?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się