Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

południowy - zachód, około 30 km od Poznania
Kochani potrzebuję kontaktu do weterynarz zajmującego się chorobami skóry, najlepiej z okolic Piaseczna/Warszawy.

Mój koń ma okropną narośl na chrapie która mu się rozprzestrzenia, próbowaliśmy to wysuszyć ale nic to nie daje, wygląda to trochę jak sarkoidy, ale pewności nie mam, najbardziej martwi mnie to że tak szybko mu się to rozprzestrzenia. pomożecie ?
Pytanie do osób ze Śląska i okolic: korzystał ktoś z pomocy dr Rusak w sprawach oddechowych?
Lub którego z "miejscowych" wetów polecacie w tych kwestiach (który choć trochę specjalizuje się w temacie problemów z układem oddechowym)?
Agnieszka Jakubowska z Krakowa.
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
08 maja 2012 07:05
A ktoś super od rozrodu z Krakowa i okolic od strony Niepołomic?
A ktoś super od rozrodu z Krakowa i okolic od strony Niepołomic?

Może doktor Pędziwatr?
Wiecie może kto mi wykastruje konia w kujawsko-pomorskim, dokładnie koło Bydgoszczy? Oprócz pana Zientary? Byłabym bardzo wdzięczna za jakiś namiar. :kwiatek:
czy ktoś korzysta z usług wetów z kliniki z tyńca małego koło wrocka, kto teraz to prowadzi?
pytanie do stałej klienteli, może być na pw
Dr Kondratowicz na pewno, bo jest wlascicielem.
dzięki :kwiatek:
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
11 maja 2012 19:42
A ktoś super od rozrodu z Krakowa i okolic od strony Niepołomic?


Myśle że prof. Okólski
desire   Druhu nieoceniony...
25 maja 2012 11:54
Czy ma ktoś numer do Pani lek. wet. Katarzyny Zabiegi i mógłby mi podać na pw ??  (podkarpackie)  baardzo prosze  :kwiatek: 
Polecam bardzo mocno dr. Rojka z Poznania, który przyjechał niemalże od razu, naprostował błędną diagnozę innego weterynarza, szybko podał leki i doprowadził konia do formy w kilka dni.
a moze ktos cos napisac o wecie MARKU TISCHNERZE,to wet z krakowa bede wdzieczna
Ktos moze mi cos powiedziec na temat dr Gębki w sprawach nog i grzbietu ?? Slyszalam ze jest dobry w ortopedii.. ?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
02 czerwca 2012 18:14
Dra Gębkę zawsze polecam!
Mój Pimp miał z Doktorem wielokrotnie do czynienia,
tylko raz ortopedycznie (zdiagnozowany rysik-zoperowany), reszta to
skalpelskie przypadki a nos to niemal szczyt kunsztu chirurgii plastycznej 🙂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
02 czerwca 2012 22:33
Angeel, diagnozowalam z nim kilka koni i mam dosc mieszane uczucia- mialam wrazenie niedokladnosci, szafowania stwierdzeniami 'to nic' i 'nie przejmowac sie,jezdzic'.
Po ostatnim cyklu wpadek diagnostycznych lista potencjalnych wetow moich koni uszczuplala takze  o ekipe ze Sluzewca. Nic mnie nie drazni bardziej jak wmawianie mi, ze ewidentnie kulawy od dluzszego czasu kon jest czysty i nic tylko jezdzic.
kogo do diagnozy kulawizny w łódzkim? może być też z całej polski byleby w miarę szybko przyjechał.
Bardzo proszę o pomoc :kwiatek:
Szpotański i Bestry
dzięki wielkie
[quote author=Karla🙂 link=topic=199.msg1394217#msg1394217 date=1336383234]
Bestry i Zloto
[/quote]

Doktor Bestry? nigdy o nim nie słyszałam, jakieś opinie?
wspolpracuje z dr Zloto,czesto siedzi w Holandii, w tej chwili obsluguje m.in. Boguslawice,K.Okle,kilka koni rajdowych, kilkanascie forumowych koni😉
do ortopedii jak najbardziej polecam🙂
i nie on tylko Ona🙂 Aga Bestry
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
27 czerwca 2012 20:14
Szukam weterynarza który dojedzie do Sulechowa(20 km od Zielonej Góry woj. lubuskie). Od razu dodam że nie interesuje mnie Dudzik(czy jakoś tak). Polecacie kogoś? Sprawa pilna!!
Kameleonik - dojedzie pewnie wielu , tylko pytanie czy cię stać na opłacenie dojazdu 🙂 napewno Złoto , Gniazdowski , w Z.G masz Kasię Żychowską -Bugałę ta ostatnia pracuje w Kalsku więc blisko 🙂
Angeel, diagnozowalam z nim kilka koni i mam dosc mieszane uczucia- mialam wrazenie niedokladnosci, szafowania stwierdzeniami 'to nic' i 'nie przejmowac sie,jezdzic'.
Po ostatnim cyklu wpadek diagnostycznych lista potencjalnych wetow moich koni uszczuplala takze  o ekipe ze Sluzewca. Nic mnie nie drazni bardziej jak wmawianie mi, ze ewidentnie kulawy od dluzszego czasu kon jest czysty i nic tylko jezdzic.


no i niestety muszę potwierdzic.
Gdy mój koń kulal , przyjezdzała do mnie "silna" ekipa ze slużewca. Zdejcia rtg, usg - kon zdrowy.Okey może przeciązony wiec odstawiamy na jakis czas. Gdy przestał kulec spróbowalismy powolutku wdrożyc go do pracy i bęc znowu kulawy. Znów wyzwam wetów, znów rtg - i znów nic.
Sytuacja powtarzała się non stop aż w koncu wywiozłam konia do szpitala i prosiłam o dokładniejszą diagnostykę. Hultaj (moj kon) przebywał w szpitalu 3 tygodnie , ponoc go lonżowali ,zdjecia rtg itp usg miednicy i..nic. Kon zdrowy na koniec kazali okuć i wsiadac bo to symulant 😤 😤
Od tego ostatniego wydarzenia minał rok. Konisko zostalo calkowicie odstawione od jakiejkolwiek pracy, młody 4 letni kon chodził sobie po pastwiskach jako kosiareczka. W tym roku powolutku , baaardzo powolutku wdrażamy go do pracy. Narazie jest okey, narazie nie kuleje ale martwi mnie bardzo ,że nikt tak naprawdę nie wie co mu było lub co mu jest.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
28 czerwca 2012 19:38
Faza, to skonsultuj albo z Olgą Kalisiak, albo z Kasią Żukiewicz. Pierwsza leczy mojego konia i moich podopiecznych, druga znalazła wszystkie przyczyny kulawizn i naciągnięć u konia, który "tak ma, bo pogoda, bo niechlujny, bo symulant etc.".
Faza
z naszej strony Wawy mamy klinike pod Nasielskiem
czesc bylej ekipy Sluzewca
moze stamtad ktos do Ciebie podjedzie
albo byloby dla Ciebie blisko zawiezc tam konia na przeglad ?


a ja szukam opinii o pani wet Dominice Skawińskiej
czy glownie/ tylko od rozrodu ?
http://www.horsevet.pl/
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 czerwca 2012 21:06
baba_jaga z tej kliniki pod Nasielskiem jest właśnie dr. Olga Kalisiak, którą osobiście zresztą też polecam.
desire   Druhu nieoceniony...
04 lipca 2012 08:11
PILNIE potrzebuję kontakt do weterynarza z endoskopem, który ZNA się na tym co robi, potrafi poprawnie odczytać co widzi  no i który by przyjechał w podkarpackie (bieszczady dokładnie) -  mogę nawet dokonać przedpłaty jeśli któryś się zgodzi przyjechać i przebadać konie fryzyjskie (4) i ewentualnie jednego wałaszka sp.  Z swojej strony mam do zaoferowania wynagrodzenie, jakie sobie zażyczy weterynarz.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
04 lipca 2012 08:20
Nie wiem, czy dr Blanka Wysocka jeździ tak daleko, ale możesz do niej spróbować zadzwonić.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się