Stajnie w Lublinie

Łojoj co ta szkoła z ludźmi robi 🤣 🤣
Mój mózg się wyłączył  🤦

A mnie ciągle interesuje ten niby tor w lkj-cie  🙂
ostatnio jak tamtędy przejeżdżałam to jezdził cięźki sprzęt    😉
wie ktoś może czy ten tor powstanie w ogóle ?
ciężki sprzęt jeździ dalej, tiry, spychacz i te sprawy... tor ma powstać wedle moich najświeższych informacji
Iskrę na 100% struga Beata/Jolanta :P W Arizonie chyba z tego co słyszałam z jej opowieści też bywa/bywala... Ale może niech ona sama się wypowie, nie będę robić za rzecznika prasowego, bo nie ładnie 😉




Wszystko się zgadza  😉. W Alexandrze bywam od czasu do czasu u Iskry -  jakoś od listopada, przez Arizone też przemykam średnio co 5 tyg, by wymaltretować co poniektóre sztuki.  😀iabeł:
Wiwiana   szaman fanatyk
14 maja 2012 07:33
To może którymś razem się spotkamy w aleksandryjskiej stajni 😉
Zmieniły się propozycje naszych zawodów

-> 70/80 towarzyskie z oceną stylu jeźdźca  😉
-> P dokładności z rozgrywką
Ma ktoś może aktualny numer do Ostrogi?
Ja mam jakiś sprzed lat (509676285) i jest nieaktualny. Proszę o pomoc 🙂
krysiex213,  🙂

To dodam jeszcze, że dziś rozmawiałam z p. Przemkiem Jankowskim i na Felinie 60, 70 i 80cm także są towarzyskie jednak.  😀
kiara   Wczoraj to historia, jutro to tajemnica...
14 maja 2012 16:41
jjaguss do Ostrogi domowy: 817216809  kom: 509 676286
Z tego co mi bliżej wiadomo ostrogę jako pensjonat mieli zamykać z końcem marca, wiek kotoś coś bliżej na ten temat?? 👀
W Lublinie jest tylko jedna stajnia, która nazywa się "Bonanza" ??

Bo znajoma coś mówiła, że dwie.
Była na konsultacjach z Panem Niewiadomskim właśnie w Bonanzie.
Nic nie słyszałam o konsultacjach w Bonanzie na Kalinówce, dlatego pytam.
z Ostrogi wyprowadzają się już ostatni pensjonariusze 😉
Więc jak to z tą Ostrogą..? Zupełnie zamykają pensjonat i będzie to wszystko tam stało puste? 😲 Ktoś jest blisko "źródła"?
ja jestem blisko źródła i jak coś to udzielę informacji na pw
pensjonatu już nie ma jak pisała Fruity większość koni wyjedzie do końca miesiąca 😉
a my od wczoraj w nowym domku i jesteśmy przeszczęśliwi 😀
[s]Mam przygłupie pytanie. Czy Arizona ma coś wspólnego z Kapriolą, czy po prostu są bardzo blisko siebie? Arizona, to wylot Poligonowej w kier. Jakubowic? Wybieram się do Arizony, a ze nie znam okolicy to nie chce radośnie we wrota Kaprioli zastukać, a na mapie mi to wygląda koło siebie. Wszystkich, których miałam poinformować, co się dzieje w Kenterze przepraszam, nie dotarłam. Ilość remontów i od Melgiewskiej i od strony 12- tki mnie zniechęciła, a stania w korkach mam ostatnio po kokardkę.[/s]
Już wiem, spożytkowałam nr. tel i dowiedziałam się u źródła😉 Sorki za zawracanie głowy  🤦
To może którymś razem się spotkamy w aleksandryjskiej stajni 😉


No może, może  😉. Ostatnio nie wypaliło, bo spóźniłam się ponad godzine  😵, to może tym razem się uda. Pewnie będe z początkiem czerwca.
No może, może  😉. Ostatnio nie wypaliło, bo spóźniłam się ponad godzine  😵, to może tym razem się uda. Pewnie będe z początkiem czerwca.


Wtedy, co się spóźniłaś też do nasz?  😁
Nie to nie wtedy  😉. Z Wiwianą miałam sie spotkać jakoś w marcu w Arizonie, no i w sumie sie spotkałam ... 2 minuty - przy drodze wyjazdowej  😁
Ale tak to jest jak sie ma tylko jedno auto i potrzebne jest komuś akurat wtedy jak ja gdzieś jade  :/
Wiwiana   szaman fanatyk
16 maja 2012 17:26
Ano widzisz, niefart 😉
Będę teraz w poniedziałek do Konia H.


SZUKAM transportu dla 1 konia na trasie Lublin - Skarżysko-Kamienna w jedną stronę w dniach od 7 do 14 czerwca . Jeśli ktoś jedzie np z Białki z championatów na południe lub z innego powodu i ma 1 miejsce w przyczepie chętnie się zabiorę z moim niekonfliktowym koniskiem . 

Ewentualnie szukam przyczepy 1 konnej do pożyczenia na kilka godzin w tym terminie .

Będę wdzięczna za każde informacje .  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Wiwiana   szaman fanatyk
16 maja 2012 19:14
Słuchajcie, czy ktoś wie coś może o jakiejś stajni pensjonatowej w okolicach Lasów Kozłowieckich, tak bliżej Lublina? Kiedyś coś mętnie słyszałam o jakiejś stajni należącej do pewnego pana (nazwiska nie znaju) właśnie w tej okolicy. Męczy mnie ten temat...
aien   wędrowiec
16 maja 2012 19:23
Chodzi o Nowy Staw? Była tam kiedyś stajnia, forumowa Greenie trzymała tam konia zanim wybudowała własną (nota bene ona też na pensjonat przyjmowała). Wiem też o jakichś arabach w Nasutowie, MagRad w Stoczku, była mała stajnia obok Pikera, ale przeniosła się pod Kamionkę (Stajnia Enklawa), wiem, że w Kozłówce też ktoś konie trzyma, ale nie prowadzi jazd. W Sernikach jest Ranczo Arka ale to w sumie nie w tą stronę... W Ciecierzynie też była kameralna stajnia pensjonatowa, byłam tam z 4 lata temu a może i lepiej. Więcej nie znam 🙂
a ma ktoś może propozycje zawodów ujeżdżeniowych w Białce?
A pro po MagRad-u to prowadzone są tam lekcje jazdy ?

Ośrodek na początku pomyliłam z Fideliusem, ale chyba jest od niego lepszy.  🤣

Jakoś mało o nim słychać, a do najgorszych nie należy.
MagRad to zupełnie prywatny ośrodek, nie ma szkółki, jazd itp. Właściciel ma kilka swoich koni, a pensjonat jest tam bardziej "dla rozrywki" aniżeli zarobku.
gajowa, jeśli będziesz miała to się podziel, proszę :kwiatek:
chętnie to zrobię 🙂, napisałam już do Białki z prośbą o przesłanie propozycji i/lub proponowanych konkursów i opłat jeśli propozycje nie są zatwierdzone, ale mają mnie w d.
Wie ktoś czy sklep na Warszawskiej jeszcze funkcjonuje ?
Albo czy go gdzieś przeniesiono ?
Czy Wam też się wydaje, że mikas zadaje masę bezsensownych pytań i pisze tylko po to żeby pisać?

Sorry, ale niektóre bywają już irytujące, zwłaszcza, że wystarczyło przeczytac wątek by znaleźć odpowiedź...

Może jeszcze napisać jakie autobusy tam kursują?
Powiedziałabym, że wybitnie się stara, żeby wątek nie spadł na 2 stronę  😎
Dlatego ja nacisnęłam magiczny przycisk, bo zaczęło mnie to barrrdzo denerwować. 😉
Mikas, używał wyszukiwarki, proszę.
oj trzeba jej odpisać: nie nie istnieje, ale możesz to sprawdzić mpk linią 18,5,20 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się