Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
11 maja 2012 14:43
[quote author=Altiria link=topic=1320.msg1398519#msg1398519 date=1336724282]
To dopiero prawdziwy CHAMPION!  😁

oj tam oj tam moze to po prostu nowoczesna ochrona przeciwko muchom i innym owadom a Wy się nie znacie 😀
[/quote]

to lanserska ochrona przeciwko owadom  🤣
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
11 maja 2012 14:48
fajka zdrowsza? no niekoniecznie 🤣 dużo jednak zależy od tego, co się pali


Ja palę zwykły tytoń kupiony w sklepie z fajkami i tytoniami, dwa dostałam od koleżanki w opakowaniu normalnym 😉 Niektórzy ponoć dają wódkę lub amol zamiast wody, ponoć niezłego kopa daje, nie mam zamiaru próbować. Ja spróbowałam raz z mlekiem, wymiotowałam po takiej mieszance, a dym miał obrzydliwy posmak.
wątek zamknięty
Altiria - frędzelki na muchy  😁
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
12 maja 2012 20:18
Bischa, nie odnotowalam żadnego kopa 😉 Po mleku, wódce, winie jedyne co zauważylam to fakt, że dym często jest bardziej gęsty i delikatny.
wątek zamknięty
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
13 maja 2012 00:56
Witam wszystkich!
Moze to nie ten watek, jednak odpowiedniejszego nie znalazlam. Nie ukrywam ze tytul-kwiatek to zbyt malo.
Jednak sytuacja wymaga tego aby to upublicznic, oraz naglasniac. Jesli jest watek do tego typu koszmarow,prosze o przeniesienie.
http://kwejk.pl/obrazek/1155197  😵 Uwaga sceny drastyczne!
wątek zamknięty
adrianna32, dodaj wpis, że to filmik TYLKO dla ludzi o mocnych nerwach. Ja wiele brutalnych rzeczy jestem w stanie obejrzeć bez mrugnięcia okiem, tu się poryczałam i ledo co dotrwałam do końca.... brak mi słów na skomentowanie tego.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
13 maja 2012 07:26
adrianna32: z tego co rozumiem na youtube jest opisie dostała 18 mis więzienia za to ; o Gdzie tu sprawiedliwość , ona jest chora-powinna odsiadywać dożywocie dla dobra własnego i innych !A jak znowu urodzi  ;/
wątek zamknięty
Hipp   Hipster Hippoland
13 maja 2012 08:30
Brak słów  🤔 Wiecie, ja khm...małych dzieci nie lubię, ale odwalać takie coś ?! Bo rozumiem, że to jest jej własne dziecko ? Chore ! Za takie coś to normalnie chłosta powinna być  😵
wątek zamknięty
ja chyba wolę tego nie oglądać... 😲
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
13 maja 2012 09:18
!A jak znowu urodzi  ;/


I dlatego właśnie takie su.. powinny podlegać sterylizacji, a mężczyźni kastracji.  Dzieciaki odebrać i przynajmniej swoim krzywdy nie zrobią..
wątek zamknięty
Rany Boskie! szczęka mi opadła, to jest chore, takie osoby powinny "wysterylizowane" i nie mieć w ogóle dzieci, bo mniemam że to jej dziecko 🤔
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 maja 2012 10:58
a w tle? jeszcze dwójka dzieci. i patrzą, widzą, uczą się tego. coś czuję, że mogą z nich wyrosnąć podobne potwory do matki, jeśli czegoś się z tym nie zrobi.
wątek zamknięty
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
13 maja 2012 11:06
Tak przepraszam juz poprawiam, filmik wstawilam na revolte doslownie chwile po jego obejrzeniu.
Nie bylam w stanie normalnie myslec co napisac.  😕
Boze ta niunia ma moze 4/6 miesiecy...
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
13 maja 2012 12:36
adrianna32: 8 miesięcy , jest napisane w opisie ; )

A mi sie wydaje że to z tyłu to nie dzieci tylko jej matka , ale być może źle popatrzyłam.
wątek zamknięty
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
13 maja 2012 13:37
Przepraszam ja nie napisalam ile miesiecy, oraz kto tam stal.  😉
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 maja 2012 13:47
Boze ta niunia ma moze 4/6 miesiecy...

na pewno nie?

Nigna, czyja matka z tyłu? ja na pewno widzę obserwujące dzieci.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
13 maja 2012 14:01
Facella: w 3,30 min coś jest ktoś w różowej koszulce , myślałam że to dorosła babka ale z tego co widze to chyba też dziecko. Ciekawe czy ten kto nagrywa to wszystko  ; /
wątek zamknięty
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
13 maja 2012 14:17
[quote author=adrianna32 link=topic=1320.msg1400300#msg1400300 date=1336903570]
Boze ta niunia ma moze 4/6 miesiecy...

na pewno nie?

Nigna, czyja matka z tyłu? ja na pewno widzę obserwujące dzieci.
[/quote]

Myslalam ze chodzilo Ci o to jaki wyrok dostala 😉


Ale slychac glos osoby doroslej, za matka dziecka.
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
13 maja 2012 16:00
Z artykułu, który pojawił się na ten temat:  głos osoby nagrywającej całe zajście należał do przyjaciółki kobiety, która później przekazała film policji.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 maja 2012 19:00
. 😲...aż mi sie słabo zrobiło... bydle nie matka.
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 maja 2012 19:11
Jak dzieci nie lubię, tak nie dałam rady dalej obejrzeć. Mam nadzieję, że ta  mała nigdy nie zobaczy co robiła jej mama. Sfrustrowana mama.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
13 maja 2012 19:24
Ja mam tylko nadzieje że sędzia ma swój rozum i nie odda jej praw do opieki nad dzieckiem.
Co do sterylizacji i kastracji ludzi - moim zdaniem byłaby to odpowiednia kara dla gwałcicieli oraz patologicznych rodzin. Moja ciotka zaadoptowała dziecko ,właśnie z takiej rodziny. Matka su*a bo inaczej tego nie nazwę , alkoholiczka rodzi co chwila dzieci  i oddaje wszystkie do adopcji tuż po porodzie. Nie ma z tego żadnych konsekwencji bo zrzeka się prawa do dziecka. Z jednej strony dobrze - z drugiej żadne z dzieci nie jest zdrowe bo laska pije i pali podczas ciąży. Córeczka mojej cioci ma pełno problemów zdrowotnych od urodzenia - muszą ciągle wędrować po lekarzach, wydają fortunę na nią, jest strasznie niziutka i pewnie nie urośnie jak normalne dziecko. A jej ukochana genetyczna mamusia dalej sie puszcza ,ćpa i bóg wie co robi byle tylko zaciążyć , oddać i tak w kółko.  Jak dla mnie TAKIE matki powinno się sterylizować.
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 maja 2012 19:55
Ja mam tylko nadzieje że sędzia ma swój rozum i nie odda jej praw do opieki nad dzieckiem.
Co do sterylizacji i kastracji ludzi - moim zdaniem byłaby to odpowiednia kara dla gwałcicieli oraz patologicznych rodzin. Moja ciotka zaadoptowała dziecko ,właśnie z takiej rodziny. Matka su*a bo inaczej tego nie nazwę , alkoholiczka rodzi co chwila dzieci  i oddaje wszystkie do adopcji tuż po porodzie. Nie ma z tego żadnych konsekwencji bo zrzeka się prawa do dziecka. Z jednej strony dobrze - z drugiej żadne z dzieci nie jest zdrowe bo laska pije i pali podczas ciąży. Córeczka mojej cioci ma pełno problemów zdrowotnych od urodzenia - muszą ciągle wędrować po lekarzach, wydają fortunę na nią, jest strasznie niziutka i pewnie nie urośnie jak normalne dziecko. A jej ukochana genetyczna mamusia dalej sie puszcza ,ćpa i bóg wie co robi byle tylko zaciążyć , oddać i tak w kółko.  Jak dla mnie TAKIE matki powinno się sterylizować.


Popieram. Pedofilów i gwałcicieli kastrować, a psychiczne i uzależnione dz..ki sterylizować.
wątek zamknięty
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
13 maja 2012 21:15
Ja mam tylko nadzieje że sędzia ma swój rozum i nie odda jej praw do opieki nad dzieckiem.
Co do sterylizacji i kastracji ludzi - moim zdaniem byłaby to odpowiednia kara dla gwałcicieli oraz patologicznych rodzin. Moja ciotka zaadoptowała dziecko ,właśnie z takiej rodziny. Matka su*a bo inaczej tego nie nazwę , alkoholiczka rodzi co chwila dzieci  i oddaje wszystkie do adopcji tuż po porodzie. Nie ma z tego żadnych konsekwencji bo zrzeka się prawa do dziecka. Z jednej strony dobrze - z drugiej żadne z dzieci nie jest zdrowe bo laska pije i pali podczas ciąży. Córeczka mojej cioci ma pełno problemów zdrowotnych od urodzenia - muszą ciągle wędrować po lekarzach, wydają fortunę na nią, jest strasznie niziutka i pewnie nie urośnie jak normalne dziecko. A jej ukochana genetyczna mamusia dalej sie puszcza ,ćpa i bóg wie co robi byle tylko zaciążyć , oddać i tak w kółko.  Jak dla mnie TAKIE matki powinno się sterylizować.



Dlatego popieram aborcje.
wątek zamknięty
boże, czemu to włączyłam 🙁
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
13 maja 2012 22:22
Ciekawe czy ten kto nagrywa to wszystko  ; /
Nie rozumiem.

Popieram. Pedofilów i gwałcicieli kastrować, a psychiczne i uzależnione dz..ki sterylizować.

A zdajesz sobie sprawę, że to jest wyłącznie odebranie narzędzia?

Dlatego popieram aborcje.

Ale za aborcje nie dostaniesz zasiłku, więc lepiej urodzić, wziąć kasę i czekać na następne. Chyba że proponujesz aborcję przymusową.
wątek zamknięty
In.   tęczowy kucyk <3
13 maja 2012 23:40

i jeszcze tu


Z tego artykułu bardzo podoba mi się ten cytat:
"Ma szczęście, że nie doszło do tego tutaj w Stanach" - komentowała jedna z kobiet na Facebooku - "Nie tylko dostałaby wyższy wyrok, ale pewnie nie zdążyłaby dojść do więzienia".
wątek zamknięty
z galopuje jak osiągnąć "kłus w miejscu" - chyba chodzi o piaff
klusu w miejscu mozna sie nauczyc w kilka dni!!!!!! zakladasz munsztuk, zapinasz czarna i zakladasz ostrogi. do reki bat. mocno!!!! trzymasz za wodze, i jednoczesnie uzywasz ostrog i bata. kolezanka moze Ci pomoc stukajac LETKO (!!!!!) batem po nogach, tak zeby podniosl.

😵 jeśli było to przepraszam.
I wstyd mi że nastolatki jeżdżące konno są utożsamiane z słit quniarkami a nie z młodymi ludźmi z pasją , chcącymi się nauczyć jak najwięcej o koniach... Ale patrząc po wpisach na różne nk itp to nie mogę się wam dziwić...
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
14 maja 2012 10:45
dosłownie ręce opadają....  😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.