Końska rewia mody cz.VI (2012)

Livia, juliadna, Azbuka  :kwiatek:
zalcia97 dziękujemy 🙂. A Cypek w chilli szał. I te czerwone ochraniacze!
Czerrrwono mi    😜!
Anderia  :kwiatek:. Yellow mi się osobiście podoba, ale bardziej w moim typie jest żółć gelbowa 😉

Dla zainteresowanych, w krakowskim Amigo w sobotę widziałysmy z juliadną apricotowe owijki 🙂
wątek zamknięty
zalcia97 dziękujemy 🙂. A Cypek w chilli szał. I te czerwone ochraniacze!
Czerrrwono mi    😜!

Czerwień dopełniona przez wóz strażacki w tle 😉
wątek zamknięty
brunatna, w beige super! Uwielbiam ten kolor na gniadych 😉
zalcia97, fajnie w chilli!
Anderia, co to za kolor?
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
14 maja 2012 10:03
huzarova ten niby butterscotch, bardzo fajny kolorek na pograniczu pomarańczu i żółci, jeden z moich szmatkowych faworytów  🙂 Jak wypiorę to i na Dzionie pokażę.
wątek zamknięty
brunatna a w jakiej cenie były owijki, bo ja właśnie poszukuję ale cena 99zł mnie nie zadawala, więc czekam na przeceny  🤣
wątek zamknięty
brunatna sand cudo  😍
Mój siwens w cottonie aubergine (jeszcze jak był nowy😉 Szkoda, ze mi sie dosc szybko wyprał kolorek. Bede chyba go kupowac jeszcze raz.
wątek zamknięty
kociarnia to absolutnie wasz kolor, chociaż w pippingu i tak jest największy szał  😜
wątek zamknięty
Czy derki Eskadrona bicolor sa z lepszego jakosciowo polaru niz standartowe polarowki?
wątek zamknięty
brunatna, w sand szał 😍
zalcia, jak czerwono! Super Cypkowi w chilli 🙂
kociarnia, bardzo fajnie 😉
wątek zamknięty
Caroline12 w Końskim Świecie w Warszawie są owijki Apricot za mniej niż 99zł 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 maja 2012 13:05
kociarnia, fajnie, szkoda, że faktycznie kolor zbladł...
wątek zamknięty
Za duży ten czaprak, prawda? 🤔
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 maja 2012 13:08
palemka, niestety, wygląda jak kołderka...
wątek zamknięty
Livia no właśnie, takie miałam odczucie jak go zakładałam. No ale zeby nie pluć sobie w brodę stwierdziłam, ze się w nim przejadę....do jeziora na moje nieszczęscie 🤔wirek:  No i teraz jest lekko przybrudzony. Właśnie się moczy w domu i pójdzie for sale 😕 A taki ładny... Ktoś mi podpowiedział, że może pony DL by pasował... ❓
wątek zamknięty
palemka zależy jakiego rozmiaru masz siodło. Poniaki niestety chyba max po 17'' wchodzą.
wątek zamknięty
Mam kieffera 1, w sumie to małe siodło, bo pod moją starą ujezdżenówkę 17,5 cotton full vsd była za mały, a pod ta jest dobry.
Dlatego chyba zostanę przy vsd jeśli chodzi o cottony, tylko ze trudno je dostać.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
14 maja 2012 13:24
Palemka cottony są największe może lepiej kup brillanta lub polopad ? Nie pamiętam o ile ale o tę pare cm na pewno są mniejsze. Mogę wymierzyć Ci wieczorem, albo zrobić foto porównawcze. Jeśli to nie pomoże to chyba tylko PD Ci zostają, i w długości mogą byś ok, ale na grzbiecie mogą być przymałe jak masz siodło 17' lub większe.
wątek zamknięty
VSD praktycznie nie ma a jak są to ze starych kolekcji. Ale w ogóle eskadrony są jakieś wielkie  🤔wirek:
Możesz spróbować z PD. Być może będzie pasować. Bo to DL faktycznie wielkie jest.

Czasem się cieszę, że mój koń wielki jest bo przynajmniej problemów, że czaprak jak kołderka wygląda nie mam.
wątek zamknięty
Medziiik bedę wdzięczna za kazdą pomoc :kwiatek: Jakby ktoś miał pony DL to też mógłby mi zmierzyć :kwiatek:
wątek zamknięty
Nadżafowa dzięki wielkie :kwiatek:, weszłam, ale szczerze powiem że liczę na jakieś 65zł, a 92zł to wg mnie nadal za dużo za owije, poczekam to mam nadzieje że się doczekam  😀
wątek zamknięty
Caroline12 powiem szczerze że nie wiem. Trzeba zadzwonić i się dowiedzieć 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
14 maja 2012 15:05
Caroline12 96 zł  😁  klik
wątek zamknięty
dzięki dziewczyny  :kwiatek: no cóż to dalej pozostanę cierpliwa, czapraka za 160 sie doczekałam to i na owije poczekam  😀
wątek zamknięty
Livia,Juliadna,brunatna, huzarova, gabb.  dziękujemy !  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Anderia tak,ja też lubię mojego trupkazrekreacjizapięćzłotych w czerwieniach :P  dziękujemy :kwiatek:  A Indiana obfoć!  😁
fin,tak, tło też się musi zgadzać :P  😎 Ci strażacy lali wodę na konie,ale to tak btw  🤔wirek:
kociarnia fajnie w oberżynie 🙂 ale wszystkim ten kolor się spiera/płowieje :/  😁

wątek zamknięty
Czy derki Eskadrona bicolor sa z lepszego jakosciowo polaru niz standartowe polarowki?

Tak, są grubsze i cięższe, inny zupełnie polar  😉
wątek zamknięty
Przepraszam za 🚫 ale dziewczyny czy nikt nie ma przypadkiem na sprzedaż kompletu Anky White lub Off White ?  🙄
Potrzebuję na zaraz, od dobrego miesiąca ogłaszam się że kupie i cisza. Jedyne na czym mi zależy to żeby cena była choć troche niższa niż sklepowa.
Jeszcze za czasów starych ogłoszeń, kiedy napisałam że rozważam kupno zgłosiły mi się z 4 osoby, niestety wtedy miałam nagły wypadek i nie dałam rady kupić, a teraz nie mogę znaleźć białych Anek nigdzie indziej niż w sklepach.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 maja 2012 19:11
Demonowa, widać że sezon na zawody się zaczął 😉

Anderia, czekam na fotki Indiana 🙂
wątek zamknięty
Siwa (a może żółta) w burgundy 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 maja 2012 20:07
Cierp1enie, super! Pasuje jej pięknie 🙂
wątek zamknięty
no właśnie jak ją zobaczyłam, to stwierdziłam, że to jej kolor!  😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.