Obozy jeździeckie

Jaki polecacie dobry, sportowy obóz (skoki) z 2h jazdy dziennie?
Melanie, Annopol. 😉
Jaki polecacie dobry, sportowy obóz (skoki) z 2h jazdy dziennie?


Moszna  😉
Robson  lub Pieńki  😉
Jeśli chodzi o skokowe to mi się bardzo podobało w Stobnie
ekuss   Töltem przez życie
13 maja 2012 17:45
Znacie może jakieś fajne zagraniczne ośrodki,w których można się szkolić pod względem ujeżdżenia? (najlepiej w Europie).
vicke   Marzeniami żyłem jak król
14 maja 2012 17:00
Co do skokowego, to Stobno jest świetne. Bardzo mi się tam podobało.  😀 Atmosfera super, skoki raz dziennie, dość intensywne 😀

A był ktoś w Panderozie ? http://www.panderoza.pl/pl/oferta/3-obozy_jezdzieckie.html
Myślę czy tam nie pojechać, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii. Był ktoś? Jak było?

A ten? http://www.ekstraobozy.pl/?p=133 Oferta wydaje się ciekawa. Ktoś słyszał? Był?
Mogę prosić o pw od jakiejś miłej osóbki która już była na obozie u Robsonów?  :kwiatek:
A co powiecie o obozie w stajni Pieńki, pod Białymstokiem ? Jakie opinie ? Może ktoś był i zdawał odznakę ?
Będę wdzięczna za wszystkie informacje 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
16 maja 2012 17:24
vicke w Panderozie byłam kilka lat temu. Co prawda nie na obozie, ale indywidualnie na kilka dni. Atmosfera bardzo miła, właściciele przesympatyczni, a konie bezpieczne. Jeżeli chodzi o okolice, to jest co zwiedzać, a tereny na końskie wycieczki są piękne. Pokoje są czyste, z łazienkami. Mój pokój miał okna wychodzące na góry, na których pasły się konie. Pierwszym widokiem jaki widziałam po przebudzeniu były właśnie te łąki z końmi. Aż chciało się wstwać 😉 Jeżeli ktoś lubi jazdę w stylu west, to Panderoze polecam. Mnie niestety ten styl jazdy nie urzekł.
CIACH
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Mógłby mi ktoś powiedzieć jak jest w Ekwadorze  :kwiatek: ? zależy mi na opiniach ,bo nigdzie nie mogę znaleźć. Przeglądałam ich ofertę i trochę zawiodłam się na trenerach ,bo uczy tam trener rekreacji (może on oczywiście uczyć dobrze ,ale też i słabo ,więc liczę na opinie )
Agio, leci pw 😉

Jak ktoś chce jeszcze informacje o Robsonie/Ekwadorze, Pieńkach lub Gałkowie to na pw służę pomocą.
Melanie - SK Victor, jedna z lepszych stajni skokowych w Polsce. Uczy tam wykwalifikowany trener, mistrz Polski.
Moonlight, czy możesz mi podać rok, w którym to roku W.R. był mistrzem Polski??? I w czym???  👀 🥂
epk, a nie był?? 😀 to może był wicemistrzem .... hahaha no w skokach 😀
Moonlight - O tej stajni nie słyszałam zbyt dobrej opinii i podłączę się do pytania epk. 😉

W każdym bądź razie chyba znalazłam miejsce, które zapowiada się ciekawie.
Co do Annopolu, po pierwsze komiczne terminy, po drugie zaniepokoiła mnie informacja czy raczej jedna opinia o tym miejscu.
Resztę przejrzałam, ale interesujące mnie nie wchodziły w grę w terminie.
Dzięki jednak za odzew.
Melanie, wystarczy wejść na stronę. nie chcę być niemiła, ale google nie gryzie, można to sobie sprawdzić.
ja sama byłam, widziałam i nie kieruję się wyłącznie opiniami innych. jedna rzecz, która mnie tam wkurzała to to, że trener dużo rzeczy lubi olewać. ale mi się podobało, mega dużo się nauczyłam. a po za tym zrobiłam się bardziej wytrzymała 😁
Jedzie ktoś z Was do Toporzyska na pierwszy turnus ?  🙂
Myślę, że jednak osiągnięcia pana Janka Lipczyńskiego mówią wiele o poziomie ośrodka w Annopolu. 🙂
Mieszkam bardzo blisko, mam wielu znajomych, którzy tam jeździli, chyba nigdy nie słyszałam całkowicie negatywnej opinii.
Wiadomo, że są gusta i guściki, niektórzy lubią takie podejście, inni całkiem inne, co nie zmienia faktu, że naprawdę można się tam dużo nauczyć. 😉
Ktoś się wybiera w te wakacje do Wtórek?  👀
Moj tata był na tym ranczu panderoza na kilka dni i mówił, że tam jest bardzo fajnie. Konie sa przyzwoite, zakwaterowanie super i ogolnie same dobre wrazenia 😉
Zna ktos stajnie Laredo w woj. swietokrzyskim?
Dobrze uczą czy raczej omijac z daleka? :-)

stajnialaredo.pl
Dramka
ja będę 🙂
Szukam obozu blisko Łodzi, mała ilość osób na turnusie, najlepiej 7 lub 10 dniowy  :kwiatek:
kto wybiera się do KJ Huzar na turnus IV'a ? 🙂
Dramka
ja będę 🙂


a ktoś może jedzie z Warszawy?
to rowniez jest ogloszenie. za wrzucanie ogloszen poza dzialem do tego przeznaczonym uzytkowniczka bedzie karana wypowiedzia moderowana.
Człeki kto się wybiera do Jasminum? 😀
a ty wcale nie reklamujesz stajni, i tylko przypadkiem masz w profilu jej strone domowa?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się