Doggi-game

Te wszystkie błędy robią się irytujące, rozumiem, że to dopiero początek, ale ile można.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
15 maja 2012 18:43
Początkujący hodowca: Ta ranga pozwoli Ci kupować psy a także adoptować je ze schroniska.
Aby zdobyć tę rangę musisz zaliczyć zadania:
- Postarz psa do wieku 1 rok                          ma 3 lata i 7 miesięcy
- Posiadaj fundusze w wysokości 2000 dgl    mam 2244 dgl
- Naucz swojego psa chodzenia przy nodze  umie
- Osiągnij 5 dni stażu w grze                         mam 7


A ranga nie zmieniona....

edit- a tzn że mam mieć zadanie żeby mieć 2 tys dgl.  a jak będę mieć cały czas ponad 2 tys to dostane takie zadanie?


To znaczy, że musisz zaliczyć zadanie "posiadaj 2000 dgl", wtedy osiągniesz kolejną rangę.
In.   tęczowy kucyk <3
16 maja 2012 00:54
Myślałam, że jak rodzice mają 209 i 210 pkt charakteru, to szczeniak może mieć co najwyżej 204,5 a tu 208 mnie zaskoczyło 😁
Przez ponad pół godziny nie chciało mi przypisać rzeczy spacerowych do psiaków mimo odświeżania i przelogowywania, a jak zgłosiłam błąd to się od razu przypisało  😵
kujka   new better life mode: on
16 maja 2012 06:14
jako, ze poprzednim razem sie nie udalo, to znow poprosze o glosy:
mieszance-championi biala sucz Hammerfist
i mieszance-juniorzy bialo-brazowy wlochaty piesek Kalbi
chetnie odwdziecze sie tym samym oczywiscie 🙂
Bardzo proszę o pomoc, aby zaliczyć zadanie muszę zostać zaproszona do znajomych. Mój nick: Coleurline.
Odwdzięczę się oczywiście😉
rumka   niezbadane są wyroki boskie
16 maja 2012 10:04
Prosiłabym o głosy w jutrzejszej wystawie  psy rasowe - juniorzy na suczkę Szyszka owczarek podhalański  :kwiatek: potrzebuje min 10 głosów do zadania
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 maja 2012 12:27
Hahaha, z dzisiejszych ogłoszeń: "Mój pies uciekł. Miał aktówkę"  😂
Kto lubi rottweilery i chce zagłosować na moją suczkę Lanę w psach rasowych, championach? Pomóżcie mi wygrać  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Coleurline - zaakceptuj moje zaproszenie.

Czy może mnie ktoś zaprosić? marysia550
już 22 strony? 🙂
Cóż mogę powiedzieć - błedy najbardziej irytujące to są dla nas! Mimo że gra była kilka miesięcy testowana, zawsze coś się przedstanie i to takie wredoty które ciężko naprawić :/
Weźcie poprawkę na to, że gra działa 11 dni. Ciekawe jak wyglądało takie howrse po 10 dniach od uruchomienia 😉 (mam na myśli pierwszą, oryginalną wersję).
a ja zrestartowałam konto  😎  jak coś to moj nick to Greeny 😉
In.   tęczowy kucyk <3
16 maja 2012 20:51
Nie działa mi "posiadaj minimu 4 psy tej samej rasy w wieku rozrodczym" ;(
Zgłaszać zgłaszać! A zadziała! 🙂
a ja dalej nie mogę zrobić konkursu "błąd strony" i nie mogę zrobić zadania "wygraj 20 konkursów" moja Mojra wygrała już 30 i dalej nie akceptuje..

no i na koniec mam zadanie
Zbierz minimum 10 głosów na wystawie z jednym ze swoich psów

bardzo proszę o głosy na dobermankę Mojrę
Psy rasowe - kategoria otwarta , 3 strona
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 maja 2012 21:10
Cierp1enie, a zgłaszałaś błędy? Najlepiej ze screenami 😉
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
16 maja 2012 21:34
Zgłaszać zgłaszać! A zadziała! 🙂


Zgłosiłam 3 dni temu błąd dotyczący zadania o 20 wygranych konkursach i jak nie działało, tak nie działa. A pies wygrał już 80.  😉
zgłosiłam błąd z konkursem i nie zaliczonym zadaniem
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 maja 2012 22:03
Nalle, zgłoś jeszcze raz, może zaginął w natłoku innych zgłoszeń skoro nie dostałaś odmowy 😉
no co jest?  jestem w grze od pierwszego dnia czyli już 11 dni i ani razu nie znalazłam jeszcze patyka na spacerze, przez co nie moge zaliczyć zadania  🙄 w dodatku od 2-3 dni nie wygrałam nic na loterii, co jest z tymi nagrodami  😵
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 maja 2012 22:13
Ja też długo  nie mogłam badyla znaleźć. W końcu odpuściłam i chodziłam tylko jak mi ruch spadł i nagle się patyczak znalazł 🤣 A na loterii jeszcze nie wygrałam nic większego :/
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
16 maja 2012 22:14
Nalle, zgłoś jeszcze raz, może zaginął w natłoku innych zgłoszeń skoro nie dostałaś odmowy 😉


Dostałam pozytywną odpowiedź, dostałam kasę za zgłoszenie, więc chyba nie zaginęło...
🙄 w dodatku od 2-3 dni nie wygrałam nic na loterii, co jest z tymi nagrodami  😵


dziś kupiłam 11 losów i tylko raz coś wygrałam, karmę i 130dgl  😵
ta gra jakas mega poryta jest. maila aktywowac nie moge. psa klade spac (jest napisane w historii ze pies odpoczywa) wychodze z gry i okazuje sie ze energii brak... nie zapamietuje hasla mimo ze zaznaczam to opcje... chyba koncze gre w to
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 maja 2012 22:27
[quote author=Misskiedis link=topic=88056.msg1403911#msg1403911 date=1337202222]
Nalle, zgłoś jeszcze raz, może zaginął w natłoku innych zgłoszeń skoro nie dostałaś odmowy 😉


Dostałam pozytywną odpowiedź, dostałam kasę za zgłoszenie, więc chyba nie zaginęło...
[/quote]

No to już nie wiem. I dalej nie zaliczyło? Może napisz w grze do doggi że zgłoszenie rozpatrzono a dalej nie działa.

Kurcze, jest tyle osób zarejestrowanych (i przez to też tyle błędów wychodzi)- w życiu bym nie powiedziała, że w grze istniejącej na rynku 11 dni będzie 2859 graczy 👍

ChemiK, hasła nie zapamiętuje bo opcja została wyłączona gdy samo się zaczęło logować na obce konta.
Z mailem spróbuj zakładając na innej domenie (gmail u mnie śmiga) a to z kładzeniem psa zgłoś jako błąd to dostaniesz 100 dgl 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 maja 2012 22:50
Musicie często chodzić na 5h spacery.
In.   tęczowy kucyk <3
17 maja 2012 00:48
JARA, ja wszystkie patyki (teraz chyba 4 czy 5 mam) znalazłam na 1h spacerach.
Co można robić po nauczeniu psa wszystkiego, oprócz robienia zadań i brania udziału w konkursach?
Wystawy mnie jakoś nie rajcują.
nie gram w to już. -,-`
nie mam siły, to czasopochłaniacz.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 maja 2012 09:38
marysia, wziąć nowego psa? Oczywiście jak masz odpowiednią rangę 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 maja 2012 10:00
Nie mogę psa zapisać na zawody, niby nie są zaspokojone potrzeby :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się