Jakie pasze dajecie swoim koniom?

a wiadomo może czy Epona będzie dostępna w innych sklepach czy tylko przez dystrybutora?
Na tą chwilę mają chyba wyłączność i dopiero się rozkręcają. Ale na terenie Warszawy pewnie można się dogadać. Ja też kupiłam z dowozem za darmo bo nie opłaca mi się płacić kilkanaście złotych za przesyłkę lucerny która kosztuje 50 zł.
podoba mi się to musli owocowe:
http://horsefeed.pl/index.php?route=product/product&path=36&product_id=49

może mój wybredny dziad życzyłby sobie je zjadać
Dramka, poszło na pw.

Epona ma na stronie informację o darmowej przesyłce do końca czerwca.
zamówiłam  😀

przesyłka na terenie Warszawy narazie darmowa
ash   Sukces jest koloru blond....
17 maja 2012 10:20
Forta wzięłaś owocowe musli? Daj znać koniecznie jak Agr na nie zareagował. Chętnie Pączkowi bym wzięła, ale on jakiś taki księciuniowaty ostatnio się zrobił 😵
Agr je aktualnie tylko balanca i jedno Pavo - całą przetestowaną resztą gardzi, więc może bananki i marchewki będą dostatecznie zachęcające  😀 kiedyś jadł Eggersmannowe Frucht Musli, dopóki nie zaczęli dodawać czarnego proszku
Jutro pasza powinna być, więc będę raportować
Dramka: dziękuję  :kwiatek:

Drogie Panie, to prawda, towar przyjechał w poniedziałek i zaczynamy  💃
Strona i sklep jeszcze się dopracowują, a towaru jeszcze trochę dojdzie. Zmieszczenie całego asortymentu naszego niemieckiego producenta w jednym tirze było fizycznie niemożliwe. Wszystko to co jest na naszej stronie jest w magazynie. Mesz niedzielny już mi się tylko wyprzedał  🤔

( Jak ktoś z Warszawy chce jakieś próbki, to podrzucimy przy okazji, bo i tak będziemy jeździć po stajniach z promocjo-prezentacjami 🙂 )
Julie To poprosimy o więcej niedzielnego meszu 😅, bo taki chciałam zamówić🙂
Kiedy będzie można składać zamówienie, żeby nie czekać za długo na realizację na Sonntag Mash?
Pozdrawiam :kwiatek:
A to Twoja sprawka!! Ale fajnie 🙂🙂 pięknie, pięknie 🙂🙂
Haha dobrze, ze zdążyłam zamówić mesz niedzielny 🙂
Dava   kiss kiss bang bang
17 maja 2012 11:25
Julie strona wygląda świetnie i produkty też  :kwiatek:

Będziecie to 'wrzucali' jakimś sklepom, czy zamówienie tylko u Was ?  👀
Tak, będą w Biedronce i Castoramie 😉 😉 😉

Nie wiem moja droga, może z jakimiś sklepami się dogadamy. Jesteśmy w trakcie kalkulacji.

Beti: Załapałaś się na ostatni 😉
Akurat meszu zamówiłam mało, a większości rzeczy mamy po 30-60 worków. Trudno było przewidzieć co będzie się sprzedawać pierwsze.
Na pytanie kiedy uzupełnimy towar nie chcę w tej chwili odpowiadać. Postaramy się biegiem.
To trzeci dzień naszej działalności! Prosimy o wyrozumiałość  :kwiatek:

(Podawajcie re-voltowy nick przy zamówieniach  😀 )
Dava   kiss kiss bang bang
17 maja 2012 12:13
Hehehe super żart Ci wyszedł  😀iabeł: 

Produkt wygląda atrakcyjnie no i ceny super, będziecie sporą konkurencją dla innych firm.

bardzo interesujące są te pasze, Zaciekawił mnie olej z kiełków ryżowych, chyba wychodzi dużo taniej niż MaxEglo, a pewnie ma podobne działanie. I biotynkę też zamówię  🙂
Tak, będą w Biedronce i Castoramie 😉 😉 😉


Żarcik przedni 🤣
A to akurat komentarz mojego dowcipnego inaczej mężczyzny 😉
Bo to my we dwójkę za tym stoimy - forumowy Perszeron i ja.
I jak tu teraz napisać, że w biurze handlowym Epony telefon odebrała bardzo miła pani... jak ta pani tu  😀iabeł:
Fakt - energia jest bardzo pozytywna 🙂
Dostałam kociokwiku z tą oponą 🙂 kilka pasz już sobie tam wypatrzyłam i wszystkie w super cenie! Julie, wypozycjonujcie stronę, bo nie można Was znaleźć. Ale macie stronkę bliźniaczo podobną chyba do producenta?
Hehehe, my też mówimy opona 😉
Teraz robimy wszystko na raz i nie wiemy co w ręce włożyć. Pozycjonowanie też mam na liście.
Ale dziękuję, wszelkie sugestie i uwagi mile widziane  :kwiatek:
Ja też zamówiłam narazie na wypróbowanie:
http://horsefeed.pl/index.php?route=product/product&path=38&product_id=59
http://horsefeed.pl/index.php?route=product/product&path=38&product_id=79

I powiem Wam że jestem  w ciężkim szoku i zbieram szczenę z podłogi.... Zamówiłam przed godziną i właśnie zadzwoniła do mnie Julie, że pasza została wysłana.... No z takim tempem to ja się jeszcze nie spotkałam. Do tego miły kontakt telefoniczny. Jak sklep będzie miał takie podejście do klientów to wróżę świetlaną przyszłość....  🙂
całkiem fajna ta pasza 😀 Dobre ceny. Szkoda że tylko wawa bo sama bym mojego postawiła na tym 😀
całkiem fajna ta pasza 😀 Dobre ceny. Szkoda że tylko wawa bo sama bym mojego postawiła na tym 😀


A czemu Warszawa ja jestem z Rzeszowa...🙂
desire   Druhu nieoceniony...
17 maja 2012 14:23
woooow  !  😍  ja za niedługo myślę, że też się skusze na jakąś pasze  😀
Kiedyś dawno, dawno też karmiłam Eponą, potem zniknęła z okolicy.Byłam bardzo z niej zadowolona.
Fajnie,że wraca i jeszcze lepiej,ze jest taki wybór  😅
Po cichu liczę, że darmowy transport na terenie całego kraju będzie trwał jednak dłużej. Julie pomyślisz o tym?  :kwiatek:
Julia pomyśl o tym że pasza też była darmowa  😉
Julia pomyśl o tym że pasza też była darmowa  😉


😁 😁 😁
O niczym innym nie myślę dniami i nocami, uwierzcie mi  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się