Doggi-game

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 maja 2012 10:06
weszła nowa opcja przy zapisach, zaraz skopiuję z forum
wprowadzenie minimum zaspokojenia potrzeb: głód, towarzystwo, zabawa, ruch aby można było zapisać psa na konkurs lub wystawę (obecnie wymagana jest tylko energia oraz higiena na wystawę). Konkurs/wystawa nie będzie zabierać tych potrzeb ale bedzie wymagać aby były one na określonym poziomie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 maja 2012 10:15
Mam wszystko zaspokojne grubo ponad połowę i nie mogę zapisać. Więc w sumie już mi nic nie zostaje, bo ile można grać wyprowadzając psa na spacer?
Lepsze nagrody wygrywacie kupując kilka losów pod rząd czy w jakichś odstępach czasu czy bez reguły? 👀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 maja 2012 10:55
u mnie bez reguły, praktycznie zawsze nic lub 10 dgl :/
No właśnie straciłam 1000 dgl na te losy i nic w sumie takiego nie wygrałam. Najwyżej 100 dgl. A tego cholernego pluszaka to chyba nigdy nie wygram. 😵
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 maja 2012 10:59
Zapisuję swoją sukę na te konkursy, dodałam jej obrożę, żeby polepszyć statystyki i d***pa... 8 wygranych i koniec... same 2,3 i 5 miejsca :/ Powoli zaczynam się zniechęcać... nie mam jak jej polepszyć statystyk, nie mam co z nią robić, na drugą rangę i kolejnego psa mnie nie stać, brakuje mi 900 dgl... ech.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
17 maja 2012 11:07
Z tymi zapisami na konkursy to trzeba jednak wykazać odrobinę sprytu. Mój pies wygrywa większość, w jakich bierze udział (obecnie 87/117), a to kundel tylko...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 maja 2012 11:11
Zapisuję ją w dwóch konkursach w których może mieć największe szanse, bo ma najwyższe współczynniki. Zapisuję na najłatwiejsze, jakie są- i nic... :/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 maja 2012 11:39
Ja to samo, mój pies wygrał raz :/
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
17 maja 2012 12:08
A więc po prostu bad luck, tzn. w tych "najłatwiejszych" konkursach ciągle mogą występować psy o nieco wyższym stopniu wyszkolenia (to zawsze jest +10 w odniesieniu do trudności konkursu).
Moim drugim psem, border collie, nie startuję wcale gdyż nie ma to sensu - póki co w agility nie ma wystarczająco trudnych konkursów, a inne będzie przegrywał.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 maja 2012 12:10
No mój pies startuje będąc "na granicy". Jak ma um. 40 to startuje w konkursach 30 a i tak najlepiej to jak 2 miejsce ma :/
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
17 maja 2012 12:27
Więc może te dodatkowe umiejętności ma gorsze, niż inni zawodnicy. Albo cały czas remisuje i przegrywa bieżącymi wskaźnikami (chyba to się liczy w takiej sytuacji).
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 maja 2012 12:30
no pewnie reszta wskaźników gorsza :/ Pod tym względem lepsze są kundelki bo mają umiejętności prawie równe więc jest duże prawdopodobieństwo że inne um. poza wiodącą będą najwyższe z psów startujących w konkursie
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 maja 2012 12:34
Moja suka ma np. 55 punktów posłuszeństwa i 50 inteligencji. W "jej" konkurencjach mogę zapisać ją na konkurs psów użytkowych, gdzie liczy się posłuszeństwo. Jedyny konkurs, w którym mogę wziąć udział(reszta jest za łatwa) ma trudność 48. I nic...

edit: A w ogóle ile żyją psy?  🤔 Bo moja ma już ponad 7 lat...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 maja 2012 12:39
Koło 12? 15? Coś takiego
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 maja 2012 12:40
Oj, to trzeba szybko zdobyć 2 rangę... bo nie będzie jak grać  🤔
posiadaj 2 psy tej samej rasy... ciekawe jakim cudem...
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
17 maja 2012 12:43
posiadaj 2 psy tej samej rasy... ciekawe jakim cudem...


Wziąć ze schroniska takiego samego, jak wybrany na początku?  🙇
jeszcze nie spotkałam się z dobermanem, więc dla mnie to nie realne
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
17 maja 2012 12:54
jeszcze nie spotkałam się z dobermanem, więc dla mnie to nie realne


No faktycznie, musiałam trzy razy odświeżyć stronę, żeby się trafił.

Odświeżałam i miałam same kundle i trafił się owczarek, którego w końcu adoptowałam.
Moja ma już ponad 9 lat, a dzisiaj w piękny sposób zaprzepaściłam szansę na posiadanie 2000 i zdobycie drugiej rangi. 😵
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 maja 2012 13:43
flygirl nie zazdroszczę... :/ a w jaki sposób?
Kupowałam losy. Z 1973 spadłam do 271. 🤔 Powinnam się powstrzymać do jutra, to jutro już bym tą rangę miała, ale postanowiłam zaryzykować no i masz ci los. 😵
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 maja 2012 13:46
Aj... to faktycznie beznadzieja :/ W ogóle po jakimś czasie ciężko grać, jeśli się nie zainwestuje w kupienie dgl... chyba, że ktoś ma bardzo ekonomiczny i praktyczny umysł :P
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 maja 2012 13:51
Ja przy dwóch psach mam aktualnie 248 $ 😂 A tu zaraz kupić karmę, smaczki, zapisać na konkursik może...  Ja wejdzie opłata za wystawę to dopiero będzie masakra finansowa 😵
wkurza mnie to ,że nic nie mogę zrobić z moimi psami...  😵
wiecznie głodne, niewyspane, brudne ...
a przecież trza nauczyć komend, i wziać udział w wystawach..
szlak 😕
Jak wy to robicie,że nie macie pieniędzy?  😁 ja mam drugą rangę od wczoraj, drugiego psa adoptowałam, wszystko mają kupowane na bieżąco i stan konta: 1014 dgl  😀

Wyśle mi ktoś zaproszenie? potrzebne mi do zaliczenia zadania  :kwiatek: nick: CleanSheet
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 maja 2012 16:56
To Ty powiedz, jak to robisz 😀
a ja mam ponad 2500 dgl  😁 i też nie rozumiem problemów z pieniędzmi
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się