Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

ja jakis czas temu obkupilam sie w b. fajne narciarskie skarpety (czyli dlugie końskie  :hihi🙂 po 2 zl para 🙂

fajne wyprzedaże bywaja😀 i nagle sa ci te przecenione rzecyz tak bardzo i niezbędnie potrzebne!  😜
Weiderowa było z miesiąc temu. Skan gazetki gdzieś był parę stron wstecz.
widzialam te czapraki, ale zupelnie jakosc (ani wygląd) mi sie nie podobala...szczegolnie ze drogie - chyba u ciebie jakas promocja bo nie schodzly😉 (jesli to z tej gazetki wlasnie) pare dni temu były w szczecińskich w centrum
Hej byłam dzisiaj w Pepco i widziałam śliczne kolorowe kłódki na szyfr (nie kluczyk) takie małe idealne do końskich szafek na sprzęt czy innych!!polecam były nie drogie
horse_art  zostały tylko 2 czapraki, to rzucili do przecen, żeby się nie walały wśród innych rzeczy.
Nie są takie złe, gdyby było w rozm. full  to do ciurania za te 22,5zł bym kupiła.  Szkoda, że żaden kantar i uwiąż ten beznadziejny nie został do przeceny .
Te czapraki z netto to jakaś porażka... Szlufka na popręg jest przyszyta dokładnie w połowie czapraka. 😵 Wszystko byłoby do zniesienia, gdyby szlufki do przystułów były na tyle długie, by sięgnąć. Jakiś totalny brak konsekwencji. 😁
Oo tego nie zauważyłam. Patrzałam tylko na wielkość i grubość. Na resztę akurat nie zwróciłam uwagi.
przystułów

przystuł!  🤦 😉
nie no za 20 zl to ok...ale nie za...ile one kosztowaly oryginalnie?jakoś kosmicznie...
Kosztowały 70zł, z chęcią kupna- to chodziło mi właśnie  po przecenie. Ale na szczęście są tylko pony i jak słychać trefnie zrobione.  😉
[quote author=Maea link=topic=485.msg1403561#msg1403561 date=1337189798]
przystułów

przystuł!  🤦 😉
[/quote]

Właśnie coś mi nie pasowało. 😁 Wybaczcie, jestem już trochę wyprana tymi maturami, a to jeszcze nie koniec! 😵 😉
najśmieszniejsze jest to, że "przystuł" też podkreśla. jak na jeździeckie forum to chyba nie powinno 😉
[quote author=Nadżafowa link=topic=485.msg1392604#msg1392604 date=1336251241]
W Piasecznie też zrobili dość duży dział. Na pewno większy niż na okęciu.


Większy dokładnie o 2 modele butów i wyposażenie na pastwiska, co razem daje max 5 metrów różnicy- tak coby być dokładnym.
[/quote]

hahaha, no dobra. Nie jest aż tak większy. Ale asortymentu nie znam, w sumie tylko tak przechodzę i patrze czy jakiś promocji nie ma
Tia   Psyt psyt
17 maja 2012 17:14
U mnie w Netto dorwałam ten uwiąz co był osobno sprzedawany za 9,99zł 😀
Z bezpiecznym karabińczykiem  😅
Julia1999   Gniady to nie maść, gniady to siła♥♥♥
21 maja 2012 13:11
nie uwierzycie ale... U ME W LILDU SZAŁ!!!!
Baty za 5 zł
oqijki za 2,50
czapraki za 19,99
kantar z uwiozem za 6,99
niestetywszystko akurat było po 1 szrtuce 😡 😡 mówili ze były jescze szczotki itpale pewno poschodziło. a i dorwałam jeszcze pare czapsów!!! 😅 😅 😍 😍 😍 🙇 🙇
ale tylko u Ciebie? o kurcze może i u mnie coś jest 😀
Julia1999, a jakie ty miasto jesteś?
Tia   Psyt psyt
21 maja 2012 14:57
Laski... chyba musimy koczować pod naszymi Lidlami, bo to już drugi gdzie wyłożyli towar jeździecki w mega przecenie  🏇
dokładnie! rozkładamy namioty i pod Lidla!  🤣
ejjj no dziewczyny ale mi ochote na nowy sprzet zrobilyscie! Jutro koniecznie wybiore sie do Lidla. Jestem ciekawa czy napisali cos na swojej stronie o tym.
nie uwierzycie ale... U ME W LILDU SZAŁ!!!!
Baty za 5 zł
oqijki za 2,50
czapraki za 19,99
kantar z uwiozem za 6,99
niestetywszystko akurat było po 1 szrtuce 😡 😡 mówili ze były jescze szczotki itpale pewno poschodziło. a i dorwałam jeszcze pare czapsów!!! 😅 😅 😍 😍 😍 🙇 🙇


a wcześniej były te rzeczy w normalnej cenie czy wyrzucili je po raz pierwszy ?
dlaczego nic nie ma o tym na stronie lidla?  🤔
teraz są już promocje czy jak??  😫 😡
dlaczego nic nie ma o tym na stronie lidla?  🤔
teraz są już promocje czy jak??  😫 😡


czyszczenie magazynu chyba 😀
[quote author=wicia287 link=topic=485.msg1407872#msg1407872 date=1337616810]
dlaczego nic nie ma o tym na stronie lidla?  🤔
teraz są już promocje czy jak??  😫 😡


czyszczenie magazynu chyba 😀
[/quote]


hmm ale wczesniej powinny byc jakies informacje skoro teraz czyszcza magazyn  🤔
ja już od 2 miesięcy chodzę co kilka dni do  Lidla i się pytam pracowników z magazynów to oni mnie kilka razy wyśmiali że nic końskiego nie ma  🤔wirek: i nie będzie  😕
jej ale fajnie by bylo gdyby naprawde konskie rzeczy powrocily i byly regularnie  😍
Zreszta dziwie sie im bo duzo chetnych jest na nie wiec nic by nie stracili  🤔 🤔
Dostane w którymś markecie tanie podkolanówki ? Prawie rok temu kupiłam 7 par w Biedronce po 2zł  takie w romby i wytrzymały mi do maja , teraz już została mi tylko jedna para i muszę dokupić kilka , może jeszcze są gdzieś w takiej niskiej cenie podkolanówki , coś słyszałyście ?
roksis14 ja kupowałam w takich sklepach jak: Auchan, Textil Market(nie wiem jak to się pisze  🙄  ), Pepco. Za 3pary ok.8zł 😉
Auchana i Pecko mam u siebie to jutro jadę zobaczyć czy coś jest 🙂 dzięki
robakt   Liczy się jutro.
21 maja 2012 18:33
Mam kilka par z Pepco, polecam 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się