Jakie pasze dajecie swoim koniom?

Julie, ale możecie zrobić konkurs na hasło reklamowe na polski rynek i ufundować jakieś zestawy 🙂... no i jaki PR będzie na forum 😀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 maja 2012 18:15
Przyjechał już do Polski TIR z Red Mills. Strona nowego dystrybutora: http://paszaredmills.pl/  Sklep jeszcze nie działa, ale zamawiać już można, jakby co służę kontaktem. Pasze pierwsze wrażenie robią super - wilgotne, pachnące. Wszystkie konie się rzucają i wylizują żłoby do czysta 🙂 Mi osobiście bardzo podoba się ich oferta Balancerów oraz granulat o nazwie HorseCare. Zresztą, co mi bardzo podpasowało, to fakt, że nawet pasze pełnoporcjowe mają mniejsze dawkowanie niż większość dostępnych na rynku pasz. A więc nawet dając te 1-2 miarki, czyli tyle na co większość zjadaczy chleba stać, zapewnia się koniowi więcej składników odżywczych niż dając taką samą ilość innej paszy.
Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
17 maja 2012 18:25
o masz - osiołkowi w żłobie dano... w jednym red mills w drugim epona - i co my mamy teraz zrobić🙂?
Fajny pomysł z szerszą dystrybucją Red Millsa, ale u drugiego również warszawskiego dystrybutora ceny są ok. 40% niższe  😲
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 maja 2012 19:02
Z tego co mi wiadomo to drugi warszawski dystrybutor będzie teraz obsługiwał tylko wyścigi + parę stajni hodowlanych, które obsługiwał do tej pory.

Edit: Poza tym z moich informacji wynika, że ten pan niechętnie sprzedawał detalicznie, większości produktów nie miał na stanie i nie dostarczał ani nie wysyłał pasz - trzeba było po nie samemu jechać.
epona wygląda b. fajnie cenowo, tylko ta warszawa ;< nie podoba mi się jedynie sieczka: 52%melasy  🤔
red mills z kolei droższy, ale też fajnie wygląda, zwłaszcza te balancery.

fajnie, że się nam tak rynek rozwija 😉
Z tego co mi wiadomo to drugi warszawski dystrybutor będzie teraz obsługiwał tylko wyścigi + parę stajni hodowlanych, które obsługiwał do tej pory.


to czemu taka różnica w cenie??
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 maja 2012 19:12
Mnie nie pytaj, ja tymi paszami nie handluję i cen nie ustalam. Ja tylko karmię 😉
Upolowałam Maxeglo w baardzo fajnej cenie- od jutra zaczynam skarmiać i czekam na efekty 😉
Mi osobiście bardzo podoba się ich oferta Balancerów oraz granulat o nazwie HorseCare. Zresztą, co mi bardzo podpasowało, to fakt, że nawet pasze pełnoporcjowe mają mniejsze dawkowanie niż większość dostępnych na rynku pasz. A więc nawet dając te 1-2 miarki, czyli tyle na co większość zjadaczy chleba stać, zapewnia się koniowi więcej składników odżywczych niż dając taką samą ilość innej paszy.



o, to, to !

a który balancer wybrałaś ?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 maja 2012 21:35
Dla Groma Formula Gold 🙂 http://paszaredmills.pl/pl/p/Formula-Gold-Balancer-poprzednio-Super-Performer/91 Na innych koniach na razie testuje Conditioning Mix http://paszaredmills.pl/pl/p/Conditioning-Mix/85 i Oat Balancer Cooked Mix http://paszaredmills.pl/pl/p/Oat-Balancer-Cooked-Mix/92



ja dla Doni i innych łatwo tyjących  też chcę ten Formula Gold  - to chyba dobry pomysł - bo dosypujesz garstkę i dodajesz innych zbóż a nie płacisz za owies  😍
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 maja 2012 21:54
No jest to o tyle fajna opcja, że dla koni lekko - średnio pracujących (czyli rekreacja i ambitna rekreacja) wystarczy dać niepełną miarkę i mamy z głowy wszystkie witaminy i inne pierdoły.
a u mnie już jest musli owocowe epony - dziękuję Julie  za ekspresową dostawę :kwiatek:
od jutra Agr będzie pożerał, a ja zdam relację
No jest to o tyle fajna opcja, że dla koni lekko - średnio pracujących (czyli rekreacja i ambitna rekreacja) wystarczy dać niepełną miarkę i mamy z głowy wszystkie witaminy i inne pierdoły.


fajnie, że na stronie przy każdej paszy jest podana cena za kilogram - nie musisz szukać ile kilogramów ma worek, który kosztuje xx...

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 maja 2012 07:11
ja mam zamiar wypróbowac sieczkę epony,tę energetyczną,z myślą o zawodach 😉 no i coś z paszy też sobie pewnie przetestuje 🙂
miło,że na forum jest ktoś,kto się tym zajął i pasza wróciła do Polski 🙂
Koniczka, czy gdzieś jest podane dawkowanie tych pasz?
ash   Sukces jest koloru blond....
18 maja 2012 07:32
a u mnie już jest musli owocowe epony - dziękuję Julie  za ekspresową dostawę :kwiatek:
od jutra Agr będzie pożerał, a ja zdam relację


wczoraj już miałaś ❓ ❓wow! EXPRESOWO! 🏇 🏇 🏇
czy ta darmowa wysyłka paszy epona przy zam. powyzej 100zl jest na terenie całego kraju
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
18 maja 2012 07:55
epk, tutaj http://upload.paszaredmills.pl/wskazowki_zywieniowe.pdf zielony słupek jeśli koń dostaje słabej jakości siano, albo źle wykorzystuje paszę, a niebieski słupek jeśli wszystko jest ok.
czy ta darmowa wysyłka paszy epona przy zam. powyzej 100zl jest na terenie całego kraju


zrozumiałam że tak, I promocja do końca czerwca. 
Dzisiaj kolejna dostawa EPONY do mnie jedzie  🏇
Żółty bus Epony dowiózł mi mesz niedzielny i westowe musli, które narazie będę serwować na smaczek 🙂, a smaczek jest wielki bo konisku bardzo się spodobało. Dziś pora na mesz, mimo że sobota 😉

Julie, miło było Cię poznać 🙂
napiszcie który to jest ten mesz niedzielny? bo doczytać niemoge? i jak się sprawdza to owocowe musli?
zaintrygowała mnie jeszcze lizawka dla kaszlaków, fajne, po co ja znowu czytam ten watek  😵
Sontags Mash i Musi Western już mi się skończyły, więc zdjęłam chwilowo ze sklepu.
Będą w następnej dostawie już niedługo 😀
Musli owocowego i innych musli jest jeszcze duuuuużo.


Beti: Mi też było miło Cię poznać  😀
(A mój Adam powiedział, że szkoda, że nie wzięłam roślinek akwariowych które proponowałaś. Może przy innej okazji )
Ta Epona robi bardzo dobre wrażenie, muszę przyznać 🙂 Jestem bardzo ciekawa - bo nie mogłam się dopatrzeć na stronie - jest jakaś linia dedykowana kaszlakom/alergikom właśnie? 🙂
Może nie linia, ale jest wiele produktów dla kaszlaków.
Dziękuję Dramka  :kwiatek:

Zmieniłam obrazek od lizawki Bronchofit , bo był niewłaściwy.
Dzięki, od razu widać, że poleciałam po nagłówkach zamiast doczytać  😡

Więc idę teraz doczytać uważnie 😉

Edit:

Julie okiem znawcy tematu Epona 😉 powiedz mi proszę, czym w zasadzie różni się Irish Herbal od Irish Edition P?  :kwiatek:
Przede wszystkim Irish Herbal zawiera 25% czarnego owsa (o którego wspaniałości możesz przeczytać w jego opisie, bo jest też jako osobny produkt) przez co ma więcej energii przyswajalnej.
Irish Edition P jest mniej energetyczne, bo nie zawiera owsa, żadnego. Dodałam obrazek, bo nie było.
Oba mają działanie wspomagające drogi oddechowe, dzięki ziółkom.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się