Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

asds   Life goes on...
17 maja 2012 12:24
A ja kupiłam dziś białe lakierowane platformy peeptoe  😁
Jak myślicie, które zamówić? Siedzę patrzę i nie wiem.  😵 Akurat musiały mi się spodobać obie pary i jeszcze podobne do siebie  🤬 

http://allegro.pl/buty-damskie-adidas-top-ten-hi-sleek-39-1-3-i2289552240.html#tabsAnchor czy
http://allegro.pl/buty-adidas-top-ten-hi-sleek-w-g46322-39-1-3-i2351364665.html
chonakawe z dwojga złego drugie 😉 Kompletnie nie mój styl, ale drugie przynajmniej nie rażą i nie świecą po oczach. Nawet powiedziałabym, że nie brzydkie z tym bordowym.
chonakawe zdecydowanie drugie! te pierwsze mi się kojarzą z astronautami ,takie świecące pazłotko  😁
Tak mówicie? 😀 ok, to klikam drugie  😁
Dziewczyny, gdzie znajde air maxy w Polsce? W jakich sklepach? 🙂 U mnie w Toruniu ciezko, wiec myslalam o Wawie czy Krk. Chodzi mi o jak najwiekszy wybor, bo jestem cholernie wybredna 🤣 :kwiatek:


na chmielnej 20 w warszawie, mają tez strone ale mały wybór w porownaniu do sklepowego asortymentu
chonakawe, moze jeszcze nie kliknelas 😀 bo ja pisze ku przestrodze - mam rozmiar 37,5 - ostatnio kupilam te drugie - rozmiarn az 39! I nastepnego dnia oddalam, bo jak pochodzilam po domu to stwierdzilam ze dalej jest mi za wasko w palcach a z przodu mialam z poltora cm miejsca n na samym czubku i czulam sie jak klaun...ale fakt ze na zywo naprawde sa ladne 🙂
dziewczyny czy któraś z Was ma może lity? czaje sie na nie od jakiegoś czasu ale nie wiem czy do końca są one wygodne..
noen   A story of a fighter of our human race
17 maja 2012 20:24
emade, Dziekuje! 🙂
laga, ja mam, i ssa to najwygodniejsze buty swiata 😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
17 maja 2012 20:32
ciura, mam takie Nike, czarne, pierwsze ze zdjęcia które wstawiałaś. Kupiłam je 1,5 roku temu na allegro, więc nie pomogę co do sklepu. Ale jeśli znajdziesz, to polecam, bo to bardzo fajne trampki  🙂
cieciorka   kocioł bałkański
17 maja 2012 20:46
chonakawe, drugie 🙂

emade, a orientujesz się, gdzie Pumy w Warszawie? Wiem, że na Jana Pawła jest sklep z butami sportowymi, ale nie wiem, co tam mają.
dziewczyny, wezcie mnie oswieccie jak sie liczy wysokosc obcasa! wiadomo gdzie sie zaczyna od podlogi, ale gdzie liczyc koniec? Po tylnej stronie buta tam gdzie obcas styka sie z podeszwa? wiecie o co mi chodzi mam nadzieje 😀 
Siłą rzeczy z tyłu, bo jakbyś liczyła od przodu to możesz mieć cienką szpilkę i gruby obcas, i porównując je może ci wyjść kompletnie inna wysokosc mimo, że jak je przystawisz do siebie to beda takie same 😉
Mam nadzieje ze nie wyszlo jakies bardzo noezrozumiale😉
ok, no to sie okazuje ze taka straszna wcale nie jestem  🤣 sama w szoku jestem hahah.
Musze buty slubne kupic i sie zastanawialam nad 2,5 cm albo 4,5 - 5 cm - no i zdecydowanie 5 jest ok 🙂
dzieki za pomoc 🙂
neon woow serio? a jak masz obcas ?  😉
Jestem raczej chyba szczupłą osobą a boje się że na nodze będą wyglądać jak kopyto...
nerechta: to akurat taki obcas którego ja nie lubię;p dla mnie albo płaskie, albo od 7 cm wzwyż 😉 inaczej mi sie noga w takowym nie podoba
Lotnaa dzięki za info :kwiatek:
a ja dziś nabyłam pomarańczowe conversy  😜 😜 😜
to już moje czwarte conversy, z czego pierwsze krótkie  😜
Szał! Sama się  czaje na te pomarańczowe tylko dlugie  😍 no i obowiązkowo czerwone  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 maja 2012 19:59
do mnie doszły neonowe (żółte) vansy  😜
Frania ja chce jeszcez białe krótkie i będę conversowo spełniona na jakiś czas  😜 😁
dziewczyny pomozcie, tak sie zakrecilam, ze nie wiem. ktore?



JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 maja 2012 20:37
Potne się!

New Balance M576


New Balance M577


Nike Air Max Patta
niemiłek  drugie 🙂
niemiłek obie pary ładne ale na lato chyba brałabym drugie  😉
JARA, te drugie i trzecie są ekstra. Jak nie byłam przekonana, to przez te Wasze zdjęcia ja też chcę maxy 🙁
no to biore 2, dzieki dziewczyny 😀
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
22 maja 2012 17:19
dziewczyny, help, wiecie może gdzie znajdę takie buty?
tzn. w tym stylu? (chodzi mi o koturn)

http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/koturny/heaven_text_platform_sandal_black.html te podobają mi się strasznie, ale nie mój rozmiar  😕
JARA ostatnie  😍 a właśnie wczoraj przyszły moje adasie, a Ty taką niespodziankę robisz  🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się