AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
16 maja 2012 14:10
Elbus, ja się ładnie uśmiecham do Ciebie  :kwiatek: U nas w ekipie będzie pewnie jeden aparat, który posłuży za kamerę pewnie  😁

sei, ciekawie jest jak się chłopak rozbryka  🤣
Elbus, sei, w takim razie dogadamy się na miejscu, ale bardzo na Was liczę 🙂
Ja pewnie też coś pocykam w czasie wolnym od jazdy. Też trudno mnie pomylić, nie sądzę, by znalazł się jakiś kucyk oprócz mojego, a już na pewno nie żółty 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 maja 2012 18:03
pokażcie zdjęcia futrzaków - będzie łatwiej 😉
Ja zapraszam do swojej galerii 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 maja 2012 18:30
twój kucyk nie jest żółty! 😉 a na podobnym (maścią) koniu/kucu będzie jechała moja znajoma 🙂
jedziesz profi czy amator bo już się pogubiłam... wiem, że croopie profi śmiga 🙂
Oj tam, bardziej żółty, niż inny 🙂 ujeżdżenie amator.
Ja jestem bez konia, ale hm...powiedzmy, że pierwszego dnia będę nosiła charakterystyczny, niebieski T-shirt z herbem UJ  😁
Jakoś się na pewno znajdziemy!
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 maja 2012 20:32
pytanie za 100 pkt. mam certyfikat z e-madzi. wydrukowany już z miesiąc temu. podpisany i podbity przez prodziekana. jechała z takim na AMW i nikt się nie czepiał, ale jakby nie patrzeć brakuje 'oficjalnej pieczęci uczelni' 🤔 mam się o to martwić? jutro jestem przed AMPami ostatni dzień na kampusie...
Podobno BARDZO TRZEBA mieć pieczątkę.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 maja 2012 23:23
dzięki  :kwiatek: chyba załatwione - zakładając, że dobrą pieczątkę dali 😁

a jak to jest z czwartkiem, kiedy można wjechać sobie na czworobok (oficjalny trening czy coś), trzeba mieć jakieś nakrycie głowy (jeśli normalnie startuje się w cylindrze)?
kujka   new better life mode: on
18 maja 2012 07:57
sei jedziesz profi?

kogo z voltowiczow bedzie jeszcze mozna tam zobaczyc?

wrotki czyzbys jechal z jakims swoim zawodnikiem?
mnieeeeeee!  😅
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 maja 2012 08:11
kujka, nie - amatorów. dlatego jest szansa, że na profi porobię zdjęcia. i pewnie całą niedzielę  😁
kujka   new better life mode: on
18 maja 2012 08:20
sei, o kurcze, a bylam pewna ze jak tak wymiatacie na treningach to jedziecie profi! a wiesz juz kiedy mniej wiecej dobijesz do Wro?

rtk,  :pijacy:  ❓  😀iabeł:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 maja 2012 20:57
ale my wymiatamy ułamkami jazdy i tylko na treningach nam się to zdarza 😉 no i oczywiście na naszym odpowiednio niskim poziomie.
do wro wyjeżdżamy jakoś w czwartek rano, jeśli plany się nie zmieniły. przy czym nie wiem jeszcze co dokładnie znaczy rano 🙂 a ty?
kujka, mnie 🙂
diabeli   Jak idziesz na szczyt to nigdy nie jest z górki!
18 maja 2012 22:44
Kujka no i mnie  😉 Z tego co widzę to większość tutaj jedzie ujeżdżenie. Czy jadą jakieś skoczki z re-volty?
ze mnie taki skoczek jak... Ale jadę amatorów😉
karolciaequilano   marzenia się spełniają
19 maja 2012 07:49
diabeli -  ja jadę skoki, ale profi🙂 a Ty się wybierasz?
ja jadę skoki i ujeżdżenie profi 🙄
grembus a orientujesz się czy przyjeżdża ktokolwiek z Akademii Morskiej w Gdyni?  😉
diabeli   Jak idziesz na szczyt to nigdy nie jest z górki!
19 maja 2012 17:31
karolciaequilano Tak wybieram się i też jadę "profi" więc się spotkamy na parkurze 😀.
Fajnie jakbyśmy się wszyscy umówili na jakieś "spotkanie re-voltowiczów"😀 Co wy na to?
nom sadze ze takie spotkanie to dobry pomysl moze jeszcze w czwartek ? ja bede z koniem na partynicach jakos miedzy godzina 9 a 10 wiec bede na was czekac 🙂
ogolnie to jeszcze pytanie : jakie dokladnie papierki musimy miec ze sobą :
- legitymacje AZS
- legitymacje  studencka
- Paszport konia
- ten wydruk z systemu e-madzia
coś jeszcze ?

bo z tego co mi sie wydaje to ta karte zgloszenia uczestnikow to wysyla opiekun sekcji ?

edytuj posty
Pewnie przydałoby się jeszcze jakieś potwierdzenie/zaświadczenie odnośnie swojego poziomu - np. amatorzy uj w zeszłym roku musieli podpisać, że nie jechali tam klasy N w ciągu ostatniego x czasu.
No ale teraz skoro warunkiem jest nieposiadanie licencji, to nie wiem, czy coś trzeba... po prostu chyba moga to sprawdzić, nie wiem, nic nie wiem o żadnym oswiadczeniu na ten rok.
3.3 Warunkiem dopuszczenia do AMP jest przedłożenie Komisji Weryfikacyjnej następujących oryginałów dokumentów:
a ważna legitymacja AZS,
b certyfikat przynależności akademickiej, wg wzoru na aktualny rok akademicki, wygenerowany w systemie e-Madzia,
odpowiedni dla poszczególnych grup uczestników Akademickich Mistrzostw Polski (student / pracownik).
c zgłoszenie ostateczne, wygenerowane w systemie e-Madzia poświadczone obowiązkowo przez Prezesa KU AZS.
d zaświadczenie lekarskie lub aktualne badania w książeczce zdrowia w przypadku startu w Mistrzostwach w judo lub
trójboju siłowym; w przypadku pozostałych dyscyplin indywidualne oświadczenie woli zawarte w certyfikacie.

Przypominam do jutra są zgłoszenia ostateczne w systemie e-madzia.
Kto się nie zgłosi to nie jedzie !
Nie ma możliwości spóźnienia się.
System e-madzia zarządza Zarząd Główny AZS który nie idzie na żadne ustępstwa.
Co się w tej e-madzi zgłasza? Certyfikat się za jej pomocą uzyskuje? Czy to uczelnia nas zgłasza? Bo nie bardzo wiem jak znaleźć to coś do wypełnienia  👀
http://e-madzia.pl/formularz.php

Certyfikat wypełniają uczestnicy, zgłoszenia ostateczne Klub Uczelniany AZS (wcześniej muszą już być w systemie uczestnicy).


sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 maja 2012 17:22
a jak to jest z czwartkiem, kiedy można wjechać sobie na czworobok (oficjalny trening czy coś), trzeba mieć jakieś nakrycie głowy (jeśli normalnie startuje się w cylindrze)?

ktoś mi podpowie?  :kwiatek:  nie wiem czy muszę pakować kask oprócz cylindra  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się