Doggi-game

zaprosi ktoś do znajomych ? login Jiska  😉

edit. Co ile suka ma cieczkę w doggi?
Jiska, zaprosiłam 😉

Mam pytanie - czmeu nie zalicza mi zadania? Brzmi ono tak: Kup lub przygarnij psa
Przygarnęłam psa wczoraj i nic... :/
Hanulqa dziękuje 🙂 potrzebuje jeszcze dwa zaproszenia na login Jiska do zadania 🙂

edit. Moge prosić o głosowanie na sukę dalmatyńczyka jest na 10 stronie psy rasowe-kategoria otwarta  imię Astra...potrzebuję 10 głosów do zadania -.- Oczywiście pisać to odwdzięczę się 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 maja 2012 21:09
Jiska zaprosiłam i zagłosowałam 🙂 Jeśli możesz to zagłosuj na sukę owczarka niemieckiego Salmę- kategoria otwarta  :kwiatek: Też zmagam się z tym samym zadaniem... 🙁
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
19 maja 2012 21:29
Tym razem ja proszę o głosy na Mr Brownie w mieszańcach - kat. otwarta. Z góry dziękuję.

Btw. już za chwilę będę mogła organizować konkursy agility pozwalające na starty border collie.  🙂
In.   tęczowy kucyk <3
19 maja 2012 21:46
Nalle, już Cię kocham *_*
zauważyłyście jak pule nagród w konkursach spadły?

laboratorium genetyczne zauważyłam, jak wydałam 1000 dgl na loterii
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
19 maja 2012 22:20
Laboratorium bardzo fajne: na trzy probówki dostałam sukę husky, pieska labradora i ciekawego mieszańca.

Pule spadły, bo wkład sponsorski do organizacji konkursów znacznie spadł (ciekawe dlaczego..). Do mojego konkursu od sponsorów dostawałam do puli 90dgl, obecnie 54.  🤔
zaprosi ktoś do znajomych? potrzebuję do zadania, nick Greeny  :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
20 maja 2012 00:21
Ja brałam udział w konkursie za $10 wpisowe, pula nagród $0 :P Ale muszę sobie konkursy nabijać jak już naprawią to zadanie z 20toma. A psów tej samej rasy w wieku rozrodczym mam 5, ale nadal nie spełniam warunków do odhaczenia zadania 8) (zadanie - posiadaj minimum cztery...)
Z 3 probówek mam to coś na h, goldena i husky. Dwa pieski i suczka 🙂
hehe a ja hoduję jamniki krótkowłose  i z probówki załapał mi sie jamnik długowłosy 😍, szkoda tylko że nie sunia.
Mogę liczyć na głosy na moją suczkę? :kwiatek: Mieszańce- kategoria otwarta, strona 4, suczka imieniem Hindi. Mam zadanie z 10 głosami. :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
20 maja 2012 09:37
a ja poprosze o glosy na Hammerfista w mieszancach - championach.

alez plodna ta moja sucz, 6 szczeniakow  😵 ale to moze dlatego, ze dopiero przy 4 kryciu zalapala  😁

orientujecie sie, czy bedzie opcja oddawania psa do schroniska?
In.   tęczowy kucyk <3
20 maja 2012 13:01
Mam nadzieję, że tak, bo inaczej utonę w psach  😵
No i z tą giełdą mogłoby być trochę szybciej, a nie po 30 dniach  🙄
wylosowałam mieszańca  😵 1,5dgl w błoto  😤
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 maja 2012 18:11
wylosowałam mieszańca  😵 1,5dgl w błoto  😤

dokładnie. i zostało mi 9dgl :/

powoli zaczyna mnie wkurzać ta gra.
dokładnie, mnie też
miałam 5000dgl
zostało mi 900przy 3 psach, karma - 1puszka, ciekawe za co kupię kolejne.
Wcześniej wykupiłam 2000dgl za 15zł, jednak teraz nie opłaca mi się wykupywać kolejnych pieniędzy i tracić na np kundle.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 maja 2012 18:15
Ja niby mam 1800dgl, ale muszę oszczędzać do jutra na drugą rangę... może wtedy kupię sobie tę próbówkę. Zobaczymy, co z tego wyjdzie... ale faktycznie z kasą krucho. Tak, jak na początku jeszcze moja suka wygrywała zawody i doszłyśmy do 13 wygranych, tak teraz d**a... wystawiam ją, wystawiam, dalej w tych samych zawodach w których wygrywała... i nic. Zero. Chyba w życiu nie zrobię tego zadania... :/ Efekt jest taki, że tracę cały czas kasę na zapisywanie jej, a nic z tego nie mam.
Mam tak samo, moja suka wygrywała zawody, teraz nie wygrywa nic, więc tracę cały czas..
nie ma jak zarobić, a byłam już 15-ta w rankingu  🙄
niektórzy to mają już po 20-parę psów, więc nie ma szans na wskoczenie w rankng
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 maja 2012 20:34
Ja się zastanawiam skąd oni je mają...  🤔 Chyba, że faktycznie inwestują realną kasę. Mi osobiście szkoda pieniędzy jednak... :/ A najgorsze jest to, że niestety bez inwestowania "realnej" kasy w dgl niewiele się osiągnie, przynajmniej teraz. Nie wiem, czy jednak nie zrezygnować... bo perspektywy są marne na osiągnięcie jakichkolwiek osiągnięć. Chyba, że ktoś naprawdę ma smykałkę, siedzi całymi dniami i kombinuje.
In.   tęczowy kucyk <3
20 maja 2012 22:15
CzarownicaSa, kombinować nie trzeba, wystarczy mieć zdecydowanie zbyt dużo wolnego czasu i/lub internet w telefonie 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 maja 2012 06:15
W sumie... mi zdecydowanie szkoda czasu. 😉 CO innego wchodzić na grę raz-dwa razy dziennie, a co innego robić to co godzinę... za dużo zachodu.
Kupiłam tę probówkę... i mieszaniec  😵 Ech...
Specjalnie w schronisku wzięłam sukę owczarka, żeby zrobić zadanie "Kup lub przygarnij psa", a zadania mi nie zaliczyło... tak samo z rangą- spełniam wszystkie wymagania, a i tak jej nie mam. Zniechęca mnie już ta gra. A tak się na nią cieszyłam... :/
Jakieś zmiany są wprowadzane...ciekawe czy na lepsze. 🙄
Po tych zmianach to nic nie mogę zrobić obecnie,
mam nowego psa. też z laboratorium, wygląda na ładnego - mieszańca. zobaczymy jak będzie wyglądał gdy podrośnie...

ale te zmiany w panelu mnie denerwują, co klikam na jakąś akcję a z psem to mi nie chce się wyświetlić tylko wczytuje się nowa pusta strona.
Póki co u mnie nowością są nowe kategorie w wystawach...jest ich więcej i chyba lepiej.

edit.Dziewczyny pomóżcie bo nigdy nie wykonam tego zadania -.- potrzebuję 10 głosów na suke dalmatyńczyka "Astra" jest w psy rasowe-kategoria otwarta na 6 stronie.
nowe produkty w sklepie ;>
[s]A ja nie mogę głosować na wystawach. Błąd? nie głosowałam ani dzisiaj, ani wczoraj.[/s] O, już mogę.
CzarownicaSa, napisz do nich, ja tez miałam spełnione wszystkie warunki do 3 ranki i mi nie zaliczało, napisałam i mam zaliczone.
Nigdy nie zdobędę tej 3 rangi, bo to teraz raczej niemożliwe, żeby mój pies nagle głosy zaczął dostawać. :/

I mi zadanie z przygarnięciem psa nie zaliczyło.
Bardzo proszę o głos na moją sunię: Tosca - psy rasowe, kategoria otwarta, wyżeł węgierski, strona 12.
Piszcie kto głosował - odwdzięczę się!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się