odrobaczanie

Ja za Equimax płaciłam ostatnio około 70 zł/tubka.
Cena skoczyła, ale w zeszłym roku z 60 na 80. Ostatnio brałam od wetki 80-90 zł, nie pamiętam dokładnie, ale u niej zawsze było troszkę drożej, więc myślę, że od jesieni nic się nie zmieniło.
U mnie cała stajnia w pierwszej wersji miała być odrobaczana Equimaxem i na tapecie była cena 70 zł.
To się dowiedz skąd tak tanio. Bo ja na jesień musiałam kupić 10 tubek i teraz jeszcze jedną to by się juz coś zaoszczędziło🙂
Ostatnio equimax był u nas  w promocji za 65zł (tabletki 800kg).
Oooo, szczęściarze. 😉
Huculska Ostoja, Equimax 100 zł.

Iwermektyna była jeszcze w zeszłym roku. A teraz nie wiem, czy jest, bo kupiłam Paramectin. Bodaj 35 zł.

Jak wygląda ta "iwermektyna"? Co to jest?
A iwermektyna u nas po 30zł ( ta najzwyklejsza Polska), Paramectin też chyba 35zł.

Chyba nie ma pasty o nazwie "iwermektyna".


Jest o takiej nazwie pasta.

iwermektyna
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
22 kwietnia 2012 09:31
Oooo, szczęściarze. 😉
Huculska Ostoja, Equimax 100 zł.

no szczęściarze  u nas po 90 zł  🤔wirek: powariowali chyba
siwaaa, Ooo, ciekawe, nie wiedziałam, że istnieje coś takiego. Dzięki za info.
Huculska Ostoja, W porównaniu ze mną i tak oszczędzasz 10 zł! 😀
Sankaritarina nie ma problemu  😉

U nas Equimax w paście był coś koło 80 paru złotych, teraz będę brała pasty to się dopytam ile dokładnie.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 kwietnia 2012 17:39
O ja... Ale za pastę przepłaciłam...  😵 Chyba się na iniekcyjną dla bydła i świń przerzucę... Będę iniekcyjnie odrobaczać konia, tylko nie pamiętam przelicznika...
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
22 kwietnia 2012 18:06
Dementek   a gdzie kupowałaś ? znaczy  się  u jakiego wet. ?
bo chyba jesteś z tych samych okolic co ja  ?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 kwietnia 2012 18:12
W Wydminach, bo po drodze do konia mi było, a w Olsztynie lub Ełku nie wiem, gdzie kupić można...
Sankaritarina, - no właśnie to ta co siwaa pokazała.
ash   Sukces jest koloru blond....
23 kwietnia 2012 14:15
U nas Equimax też 90zł
My kupiłyśmy sobie ostatnio Equimaxa za 69zł, ale w wakacje chodził sporo taniej( nie pamietam ile dokładnie 50-60zł?)... szkoda, że zapasów nie zrobiłam...
U nas w przychodni weterynaryjnej takiej dla psów i kotów equimax po 64 zł. W ubiegłym roku jak kupowaliśmy dużo, bo 32 tubki, to dostaliśmy po 58 zł i to była cena hurtowa. Po okolicznych końskich wetach widzę, że sporo na pastach zarabiają.
kjolimpia, 😲 gdzie dorwałyście tak tanio EquiMaxa? Ja nie znalazłam nigdzie poniżej 90 zł, rekordowo w lecznicy na Brodowicza za 114 zł 🙄
Orzeszkowa, w Zabierzowie w Skarabeuszu kupowałam tabletki Equimax w cenie 10 zł za sztukę. Wychodzi jednak sporo taniej niż pasta.
Kurczę, róznica bardzo duża w tych cenach 🙄ja na początku kwietnia płaciłam 92 zł i w grudniu u.r tak samo.Ciekawe czym to jest spowodowane..
Roznymi cenami w roznych hurtowniach np. W Wawie roznica na tym preparacie to nawet 11zl
Ostatnio equimax kupilam na ebayu dokladnie z USA. Kupilam 3 pasty za 46,60 w tym juz wysylka. Problem jest tylko wtedy kiedy nadawca zle wypelni papierki zwiazane z wysylka i paczka moze zostac zatrzymana na granicy, ale jesli chodzi o kontakt z celnikami tez nie ma problemu 😉

Mam zaufanego sprzedawce wiec jak cos to moge podacv na pw.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
13 maja 2012 07:41
Możecie polecić coś tańszego tak do max 60zł na profilaktyczne odrobaczenie konia?
Nigna   Warto mieć marzenia...
16 maja 2012 15:08
Powiedzcie czy do dobrze myślę , boks po odrobaczeniu powinien być wyczyszczony do zera dzień później ? Czy może po trochę dłuższym czasie ? Pierwszy raz odrobaczam "sama" konia bo "stajennego " odrobaczania sie chyba w ty roku nie doczekam ... ( konie były ostatni raz odrobaczane na początku października) , siwa nie wychodzi na pastwiska ,tylko na padoki sama, więc nie powinno być kłopotów- jedynie ten boks...
Gillian   four letter word
16 maja 2012 15:15
w poprzedniej stajni konie stały trzy dni i czwartego szły na dwór a boksy były czyszczone. U siebie wypuszczam od razu ale mam sprzątane padoki i boksy na bieżąco.
Czy proszek Fenbenat jest dobry ? Jak go stosować ?
Warto czasem korzystać z wyszukiwarki.


Fenbenat podawać przez 5 dni po całym opakowaniu na dzień.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
21 maja 2012 17:15
Dziś kupowałam Equimax w tabletkach za 66zł  😉
U nas 1,5 miesiąca temu była taka promocja. Ale szybko minęła.
Ja ostatnio odrobaczałam Equestem - 75 zł w Tarnowie.
Koń miał porządną robaczycę (weterynarz stwierdził że mógł nie być nigdy odrobaczany zanim go kupiłam), a inne pasty nie działały. Wreszcie Equest pomógł i na razie mamy spokój.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się