Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Julia a gdzie jest ten Lidl? w sensie miasto?
Julia1999   Gniady to nie maść, gniady to siła♥♥♥
22 maja 2012 09:03
[quote author=Julia1999 link=topic=485.msg1407670#msg1407670 date=1337602275]
nie uwierzycie ale... U ME W LILDU SZAŁ!!!!
Baty za 5 zł
oqijki za 2,50
czapraki za 19,99
kantar z uwiozem za 6,99
niestetywszystko akurat było po 1 szrtuce 😡 😡 mówili ze były jescze szczotki itpale pewno poschodziło. a i dorwałam jeszcze pare czapsów!!! 😅 😅 😍 😍 😍 🙇 🙇


a wcześniej były te rzeczy w normalnej cenie czy wyrzucili je po raz pierwszy ?
[/quote]
nigdy nie było. a jak były to z 4-5 lat temnu jak byłam głupia i młopda i nie jeździłamxD

Julia a gdzie jest ten Lidl? w sensie miasto?

żORY😀 Byłam dzisiaj(już o 8 rano!) i pustki🙁 niestety🙁 Pytalam pracowbników, ale powiedziele ze już nie ma🙁

edytuj posty
a ja uwazam, ze nic nie bylo i ze klamiesz. tylko nie wiem po co.
kupiłam dzisiaj czarny czaprak z Netto za 35zł 😀
zostały tylko 2 czapraki czarny full i zielony pony
Tia   Psyt psyt
22 maja 2012 12:38
Julia1999   wrzuć zdjęcia tego, co kupiłaś w tym twoim Lidlu ok ?  😎
Tia podłączam się 😀
chyba że takie  😁 przepraszam nie mogłam się powstrzymać, ten skwar nie zbyt dobrze na mnie działa  😂
Gdzie mogę kupić małe, tanie , lekkie i plastikowe skrzynki na szczotki ?  🤣
kurcze drogie  🤣 , dziewczyny ze stajni gdzieś na promocji za 6 zł porządne skrzynki kupiły  😲
A to nie wiem gdzie tak trafiły;p
Ma ktoś dostęp do leroy merlin? Chciałabym taką skrzyneczkę, ale niestety chyba nie da się zamówić..
Tia   Psyt psyt
23 maja 2012 20:41
w TESCO sa plastikowe skrzyneczki po 9,99zł i większe za chyba 16zł.
I mała i duża sa mocne, bo sama takowe miałam 🙂

Edit. A tak a propo Julia1999  to... Cicho wszędzie, głucho wszędzie... Zdjęć nie będzie, zdjęć nie będzie  😅
Tia jakiej one są wielkości?
Ja kupiłam taką- w Brico Depot za 22zł🙂
Tia   Psyt psyt
23 maja 2012 20:53
Nie pamiętam dokładnie, ale tak orientacyjnie moge powiedzieć, że :
-do małej wchodziły:
dwie szczotki miękkie, zgrzebło,kopystka

-do dużej :
dwie szczotki miękkie, zgrzebło,kopystka, kilogramowa paczka snaczków i jeszcze było sporo miejsca.
mam taką samą jest ogromna ( nie pamiętm ile ma ' ). Kupiłam w Biedronce za 19,99  😉

już wiem 26'
Macie może jakieś zdjęcia poglądowe? Może coś podobnego?
Tia   Psyt psyt
23 maja 2012 21:20
w tesco są takie http://static.promoceny.pl/foto/vyrobky/055000/54754.jpg  za chyba 19,99zł o ile się nie mylę 🙂
w praktikerze są takie non-stop.
Miałam patrola i odradzam. Plastik jest taki... sztywny i kruchy. Szybciutko poszły "zawiasy", odpadają zapinki - szkoda PLN-ów. Kupiłam w Auchan za 13 pln takiego curvera Herobox 19' bodaj ( a może i 16' ale duży i pojemny), jak w linku z leroy-merlin na 3 str. - tam jest jako "tandem" 16' 12' za 21 coś i to jest zupełnie inna jakość.
Sonkowa Ja mam niedaleko 😉 Ale nie wiem kiedy się znów wybierzemy, a bez auta się tam nie dostanę  😉 lm i auchan koło siebie, jeśli będziesz chciała to mogę Ci kupić, tylko jak mówię nie kiedy tam pojadę, i czy chcesz  😉
Tia   Psyt psyt
26 maja 2012 15:13
u mnie w netto są dwa czapraki przecenione, oba czarne FULLe ale jeden VS a drugi DL 😀
Oba po 22,50zł, ale nie wzięłam żadnego, bo czarny mi nie pasuje 🙂. Za to dorwałam palcat za 7,20zł 😀
kurcze a w moim netto byly po 35 :/  ale jestem zadowolona, czaprak ładnie leży, pasuje do siodła i konia 😉
Tia   Psyt psyt
26 maja 2012 15:52
Ale dziwne, bo na tej naklejce przeceniającej jest, że czaprak kiedyś kosztował 45zł  🤔  a wszystkie wiemy, że 60  😲

Na palcacie było, że kosztował 14zł
pokażcie te czapraki  :kwiatek:
a w Łodzi jest tylko jeden zielono-złoty kantar i palcat w normalnej cenie ; /
Julia1999   Gniady to nie maść, gniady to siła♥♥♥
26 maja 2012 19:12
Julia1999   wrzuć zdjęcia tego, co kupiłaś w tym twoim Lidlu ok ?  😎

Przepraszam nie było mnie dość długawo🙂😉 wycieczka:P jak tylko znajdę mój aparat to cyknę foteczki🙂 obiecuje
katija wcalę nie kłamie, nie wiem czemu tak uważasz:P
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
26 maja 2012 20:04
mam taką samą jest ogromna ( nie pamiętm ile ma ' ). Kupiłam w Biedronce za 19,99  😉

już wiem 26'

Ja ją całą zapchałam: dudka (której nie używam a jeszcze nie wyciągnęłam), wędzidło, ochraniaczemaść do kopyt, szczotki, kopystka, zgrzebło, maść nagietkowa, bengay, lioton1000, bandaże różne (samoprzylepne, elastyczne, nieelastyczne..) i inne cuda-wianki. Muszę zrobić przegląd, bo rzeczy używane na co dzień noszę w wiaderku do mycia konia. Połowę (jeśli nie więcej) wywalę do szafki... Przydałaby mi się chyba bardziej mniejsza skrzynka  😁 [sub]Wiem, przynudzam... Przepraszam[/sub]
Netto Ruda Śląska --palcaty za 5 zł i czaprak( bo jest jeden) na pony za 25 zł
magija21   6 lat + vat :))
29 maja 2012 19:37
Julia1999, ta? O ile sobie przypominam w Lidlu nigdy nie
było aż tylu rzeczy z końskiego ekwipunku. Pamiętam derki i wędzidła,
bardzo dawno temu.
Poza tym- ceny. Przecież to nawet nierealne żeby sprzedawali takie
rzeczy za tak małą kwotę.. Te derki o których wspomniałam schodziły
chyba po 100zł, więc cena całkiem normalna.

Bat za 5zł? To chyba taki z gałązki wierzbowej 😁
Ale i tak najlepsze są owijki za 2,50zł no i kantar z UWIONZEM.

Czekamy na zdjęcia.  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się