KOCHAM KINO :)

Ty i ja i wszyscy, których znamy polecam, jeżeli ktoś lubi filmy niekonwencjonalne z drugim dnem. Mnie się bardzo podobał
Połów szczęścia w Jemenie ciepły, ładny, dobry na wyluzowanie się
  😁 😁 😁
Wybiera się ktoś na "Nad życie"?
http://www.filmweb.pl/film/Nad+%C5%BCycie-2012-651141

Bardzo mnie zaciekawił, bo pamiętam całą historię choroby i późniejszą śmierć Agaty Mróz.
Mam nadzieję, że nie zrobią z tej historii jednego wielkiego polskiego G.
cieciorka   kocioł bałkański
08 maja 2012 19:02
ja nie. uśmiałam się jak norka jak się dowiedziałam, że zrobili taki film 🙂
a jeśli zmienię zdanie- i tak będzie w tv
Ki - co zrobisz jak ją spotkasz
yyyy nie wiem co powiedzieć o tym filmie, dziwny. Nudziłam się, choć reżyser chciał dobrze to jednak im nie wyszło.
olek, widziałam zapowiedź w kinie i raczej też jestem na nie. Mam wrażenie, że zrobili go trochę na siłę ...
Ech....

U nas pewnie NIGDY nie puszczą.  🙁
Buuuu.....
Tania, co to za film?
O Włodzimierzu Wysockim. Nawet jego syn podkłada głos.
Podobno w Rosji wywołał mieszane uczucia. No, ale WW to ikona.
Każdy film by wywołał.
O retyy! Di Caprio ma grać Wielkiego Gatsby.  😵
Wszystko spaskudzą człowiekowi.
Ja się dzisiaj dowiedziałam, że anemiczny wampir ze Zmierzchu gra w ekranizacji Maupassanta, którego kocham.
A DiCaprio nie taki zły, jak go malują.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
24 maja 2012 15:48
A DiCaprio nie taki zły, jak go malują.


A właściwie kto tak go maluje? Jeden z najlepszych aktorów swojego pokolenia, który wyjątkowo umiejętnie pokierował swoją karierą - jeśli tylko wysilić się na odrzucenie post-titanicowego stereotypu uroczego chłopca.
Ja tak go maluję. Subiektywnie. Wiem, że to znakomity aktor ale nie umiem polubić. Mam tak też z Tomem Hanksem.
A dla osoby w moim wieku Wielki Gatsby ma twarz Roberta Redforda i już. Teraz jest inaczej, sto filmów naraz. Dawniej taka premiera w maleńkim kinie, w maleńkim miasteczku i to TAKA premiera.... Niezapomniane wrażenie.
Już się uprzedziłam do nowej wersji. Subiektywnie.
Pewnie zaraz remake Olbrzyma napaćkają.  🙁
Ja tam uwielbiam Di Caprio - i w Titanicu i w bardziej ambitnych rolach 🙂 Bardzo chętnie obejrzę Gatsby'ego z nim w roli głównej, bo książkę przeczytałam w oryginale i bardzo mi się podobała 🙂

(MATKO, jak ja dawno nie byłam w kinie 🙁 )
Czytałam dzisiaj canneńskie doniesienia Bartosza Żurawieckiego i potwierdza on moje przypuszczenia, że Walter Salles zrobił z "W drodze" film o ładnych chłopcach ze scenami erotycznymi jak z filmów dla nastolatków. Ech...Kto Sallesowi pozwolił zabierać się za kultową literaturę  😤 Kerouac przewraca się w grobie (podobnie jak Tania, zawczasu muszę ponarzekać)
Dzionka no to chodzmy! 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
29 maja 2012 20:17
Polecilby mi ktos jakies filmy o historii Polski? Najchetniej dokumentalne, od 3 lat nie mialam lekcji historii, a chcialabym wiedziec cos wiecej niz to co dotychczas o I-II Wojnie Swiatowej, Powstaniach etc. :kwiatek:
mery, bardzo chętnie 🙂 Kiedy więc?

Byłam wczoraj na Łowcach głów - o dziwo bardzo mi się podobało 🙂 Może to też kwestia ludzi, z którymi byłam, ale uśmiałam się strasznie, bałam się porządnie kilka razy i fabuła mocno mnie wkręciła. Polecam, coś lekkiego na odstresowanie po prostu 🙂 
Habemus Papam - film naprawdę dobry i mądry

Mapety - fajne 😀D

Ostatnia piosenka - śliczny 🙂
Czy ktoś widział Iron Sky? Chłopak mnie namawia na obejrzenie tego filmu, ale mi się wydaje to jakąś kosmiczną bzudrą.  😁
Wróciłam przed chwilą z "Mrocznych cieni" Burtona.
Nie wiem skąd tak słabe oceny w necie. Mnie się bardzo podobał! Depp, tradycyjnie, zagrał genialnie 😉
Bylo kilka takich drobiazgów, które były średnie, takie... hmm... wydumane, żeby jakoś to wszystko powiązać/zakończyć, ale filmu to absolutnie nie zepsuło. Warto iść do kina 🙂
Kopciuszek 2D - nie polecam, Ja się wynudziłam
Nigna   Warto mieć marzenia...
10 czerwca 2012 14:08
Ja oglądnęłam ostatnio kilka "nowości"
American Pie Reunion: dla mnie porażka . na prawdę śmieszne sytuacje można tam policzyć na palcach  ręki. Tylko tyle że przyjemnie ogląda sie znowu tych wszystkich aktorów.
Kontrabanda: Nie lubie filmów tego typu , a jednak mnie pozytywnie zaskoczył.
Ostatnio stwierdziłam że reżyserom kończą sie pomysły i jest coraz mniej na prawdę dobrych filmów...
Nie sądzę.
Jaki popyt taka podaż...
Społeczeństwo idiocieje po prostu.
Nigna   Warto mieć marzenia...
10 czerwca 2012 20:26
pokemon: Być może , ale poziom większości nowych produkcji mnie przeraża. Wole pogrzebać w starociach z 1990 roku niż szukać "perełki" wśród nowości, stary film prawie nigdy nie zawodzi.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 czerwca 2012 12:13
ashtray ja widziałam 😉 Taka... komedia, z nastawieniem na efekty specjalne. Dużo wybuchów, dużo strzelania, ogólnie jedna wielka wojna, ale na początku jest śmiesznie 😀
"Zaklinacz koni" - oglądam po latach. I wzruszam się i mi się podoba.
Troszkę nie fair jest obsadzenie Roberta Redforda -  😉
Do zakochania się z mety.
Piękne krajobrazy. Piękne.
No i nawet w sprawach jeździeckich aż tak bardzo bullshit nie ma.
Kiedyś wątek romansowy mnie złościł, ale rozumiem, że musiał być.
Wiem, wiem, kiczowate straszliwie.  😡
Ale ja mam prawo, ja się starzeję.
Tania ja też się strasznie wzruszyłam na tym filmie i postanowiłam przeczytać książkę ale to nie było to samo. Film robi dużo większe wrażenie.  🙂
Tania to jeden z moich ulubionych filmów - mądry, z przesłaniem. Mogę po kilka razy oglądać i ciągle się nie nudzi 😉

Oglądałam dzisiaj Szepty - uwielbiam takie filmy, z dreszczykiem. Trochę zakończenie do mnie nie trafiło, ale ogólnie bardzo na plus. Polecam na samotne wieczory w pustym domu  😁
Słuchajcie oglądałam kiedyś taki film. Człowiek nie wiem dziennikarz czy ktoś mieszkał w pokoju hotelowym gdzie niby działy się dziwne rzeczy ale on w to nie wierzył. Miał chyba napisać artykuł o tym. Potem było coś takiego jak on wypadł przez okno przedstawiała mu się zmarła córka i żona z która się rozwiódł i chciał się zabić. Znacie? Jaki tytuł?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się