Doggi-game

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 maja 2012 15:22
Ranga mi niby teraz podskoczyła, ale zadania dalej nie mam zaliczonego... :/ A mam już 3 psy...
I znów mogę mieć niby 3 rangę, bo spełniam wszystkie wymagania:
- Posiadaj 2 psy tej samej rasy(mam dwa owczarki)
- Osiągnij 10 dni stażu w grze(mam 14 dni stażu)
- Zbierz minimum 10 głosów na wystawie z jednym ze swoich psów(zaliczone...)
A jak klikam "Sprawdź rangę" to wyświetla mi się, że ranga została zaktualizowana- a dalej jest stara, nawet po odświeżeniu strony  🤔wirek:
a mi się udało wylosować alaskan malamute. tylko teraz jestem bankrutem  😂
Ja wylosowałam 2 mieszańce. Teraz z czterema psami mam 200 doglarów 😎
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 maja 2012 19:05
Kaarina, ja zagłosowałam.
jak mam zobaczyć pozycję swojego psa w wystawie?
a ja zbieram na różowe satynowe posłanie, brakuje mi 76 dgl  😎 
mi to już na nic nie starcza, przez to mój nowy pies traci na cechach charakteru, bo nie mam kasy na najlepszą karmę ehh
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 maja 2012 21:59
Ja mojego nauczyłam wszystkich komend i wzięłam udział w zawodach zanim 3 lata skończył ale praktycznie wszystko miał na czerwono 😁 Jak wejdzie jakieś ograniczenie to ciężko będzie 🍴
ja na razie tego młodego z probówki nie ruszam 🙂, bo kasy mam mało, a nie chce żeby tracił punkty.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 maja 2012 22:55
Kurde, niby może i warto poczekać, aż wszystko się ustabilizuje, naprawi, ogarnie itd., ale z drugiej strony... chyba jednak szkoda mi czasu :/ Wchodzić co godzinę, żeby psa uczyć i wystawiać na zawody...? Zdecydowanie nie dla mnie. Howrse jeszcze ujdzie, bo wystarczy wejść raz dziennie na upartego, ale nie co godzinę... a niestety inaczej się dużo nie osiągnie. Pogram jeszcze trochę, ale jak dalej będzie mi tak źle szło to chyba sobie odpuszczę.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 maja 2012 06:27
Mam nick nobody i potrzebuję aby mi ktoś wysłał zaproszenie 😉
Ja wylosowałam z probówki alaskana i w ten sposób zostałam bankrutem 🙂...a chciałam jeszcze kupić dalmatyńczyka żeby zadanie zaliczyć.

Proszę (już po raz 5)? o głosowanie na moją suczkę dalmatyńczyka w psy rasowe-kategoria otwarta,suczki jest na 4 stronie. Suczka ma na imie Astra. może w koncu uda mi sie zaliczyć to zadanie -.-
Ja też mam alaskana.  🙂
Z rana uciekły mi dwa psy.. :P
Szczeniak alaskana i szczenna sucz.  😵
Ja tak jak Czarownica, chyba kończę z tą grą. Coraz bardziej mi się odechciewa wchodzić i zajmować się psami.
Można liczyć na coś w spadku?  😀 😁
No dobra, będę prosić, może to coś da. 😉 Proszę o głosy na Bajkę, psy rasowe, kategoria otwarta, suczki, strona 4. :kwiatek:

Tu największym problem jest nieproporcjonalność pieniędzy do czasu gry, w którym można grać. Bo w Howrse wejdziesz raz dziennie i kasy dużo nie ubywa. A tu dostajesz 300 dgl a możesz grać cały dzień cały czas tracąc kasę. A nawet nie ma jak dorobić, niestety.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 maja 2012 10:35
Tu największym problem jest nieproporcjonalność pieniędzy do czasu gry, w którym można grać. Bo w Howrse wejdziesz raz dziennie i kasy dużo nie ubywa. A tu dostajesz 300 dgl a możesz grać cały dzień cały czas tracąc kasę. A nawet nie ma jak dorobić, niestety.

Trafiłaś w sedno... to jest główny "problem" tej gry :/
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 maja 2012 10:46
Wczoraj zgłosiłam błąd z zadaniem, dziś mi odpisano:
"Zgłoszony przez Ciebie błąd w grze został pozytywnie rozpatrzony przez moderatorów.
Błąd zostanie naprawiony a na Twoje konto zostało przelane wynagrodzenie w doglarach. Dziękujemy i zachęcamy do dalszego zgłaszania
błędów w grze! "
Fajnie. Tylko ciekawa jestem, kiedy zostanie naprawiony... bo zadanie dalej wisi :/
I zastanawiam się, czy zgłaszać tę rangę. Bo spełniam wszystkie warunki na 3, a dalej nie chce mi jej zaliczyć...  😵
Ja napisałam o randze wczoraj i do tej pory odpowiedzi nie mam... 😵
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 maja 2012 11:13
Łatwo utknąć w martwym punkcie. Spełniam wszystkie wymogi do rangi 3, ale że nie pokazało mi się chyba jedno zadanie("posiadaj dwa psy tej samej rasy"😉 nie mogę zaliczyć rangi. A jednocześnie nie mogę zaliczyć zadania(bo MAM dwa psy tej samej rasy), bo nie jestem w stanie spełnić aktualnych zadań. I koło się zamyka... zamiast się rozwijać stoję w miejscu, bo rozwijać się nie mam jak.  😵
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 maja 2012 11:53
Czarownica, a jakie zadanie ci blokuje to z rasowcami?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 maja 2012 12:26
Żebym to ja wiedziała... ogólnie zadania mam takie:
[14] Przypisz swojemu psu posłanie(nie mam kasy na posłanie)
Nagrody: 20 $dgl
[18] Znajdź na spacerze 100 doglarów(próbuję cały czas...)
Nagrody: Sucha karma
[49] Wygraj 1000 $dgl w sumie na loterii(buhahahahaha...  🤣 )
Nagrody: 100 $dgl
[61] Osiągnij 20 dni stażu w grze(brakuje mi 6 dni)
Nagrody: 250 $dgl
[65] Zbierz minimum 50 głosów na wystawie z jednym ze swoich psów(ta...)
Nagrody: Smakołyki Psismak do szkolenia psów (60 szt)
[66] Zbierz w sumie 1000 głosów w wystawach ze swoimi psami( 😵 )
Nagrody: 100 $dgl
[70] Postarz psa do wieku 10 lat(może się uda niedługo)
Nagrody: 500 $dgl
[73] Posiadaj psa, który wygrał minimum 20 konkursów Sprawdź!(...)
Nagrody: 100 $dgl
[74] Zorganizuj konkurs(gdybym miała za co...)
Nagrody: 100 $dgl
[75] Kup lub przygarnij psa(kupiłam i przygarnęłam  😎 błąd zgłoszony, rozpatrzony pozytywnie, a efektów ni ma)
Nagrody: 200 $dgl i Eleganckie, mięciutkie legowisko
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 maja 2012 12:51
O ile dobrze pamiętam to ostatnie ci blokuje :/
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 maja 2012 12:52
No i d**a- dopóki mi tego nie naprawią tkwię w miejscu :/ Ech... z każdym dniem coraz bardziej mnie frustruje ta gra.
a ja dalej nie mogę zrobić konkursu, mam błąd na koniec :/ zgłaszałam to już 2 razy i nic
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 maja 2012 13:24
Ech, to skoro to was tak blokuje to może napiszcie do doggi że zgłaszałyście ale nic nie wynikło ze zgłoszenia a was to blokuje bo nie możecie przejść na nową rangę itp. 😉
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
22 maja 2012 14:27
Wiadomo coś o zaprzęgach i konkursach dla psów przewodników - kiedy będzie można organizować?
Bez tego tych husky i malamutów nie ma co dalej ruszać na pewnym etapie...
Cierp1enie, , żeby zrobić konkurs, trzeba mieć akcesoria do niego, (chyba że masz) bo inaczej nie da rady.
kujka   new better life mode: on
22 maja 2012 15:44
a jakie w ogole trzeba wymagania spelnic, tak konkretnie, zeby zorganizowac konkurs? bo w pomocy chyba tego nie ma.
Właśnie chcę się zarejestrować, może ktoś podrzucić nick to podam jako polecający 🙂
mó nick to bd: czeszka 
🙂
mnie asia540
Z góry dzięki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się