Stajnie w Lublinie

Może i ja już wtedy będę mogła się wybrać 😉
Czy jest tutaj ktoś kto trzyma konia w Fideliusie?
Jeśli tak to proszę o kontakt na pw 🙂


I jeszcze drugie pytanie  😉 ma ktoś może zdjęcia z zawodów na Felinie?
Dostałam propozycję zawodów w Stajni Dębina, wrzucę, może akurat ktoś się wybierze  😉

    TOWARZYSKIE OTWARTE ZAWODY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY I WE WSZECHSTRONNYM KONKURSIE KONIA WIERZCHOWEGO

    „MINI WKKW”

    W DNIACH 2-3 CZERWCA 2012

        Organizator: Equisport sekcja jeździecka „Stajnia Dębina”

        Miejsce: Kolonia Wola Studzieńska (Dębina)

        Termin: 2-3 czerwca 2012

        Zgłoszenia wstępne: do 25.05.2012 prosimy o dokonywanie wstępnych zgłoszeń, które ułatwią organizację imprezy

        Termin zgłoszeń ostatecznych 31.05.2012

        Zgłoszenia i wszelkie pytania: Tel 607 955 277, stajniadebina@gazeta.pl

    Zawody mają charakter towarzyski i treningowy, są w formule otwartej dla wszystkich posiadających umiejętności i chęci aby spróbować przyjemności startu w konkurencji skoków i wkkw na poziomie pozwalającym na dobrą zabawę

    HARMONOGRAM ZAWODÓW


    2 czerwca 2012

    Próba terenowa – mini cross godz. 14.00

        konkurs dla kuców do 143 cm

    Wysokość przeszkód do 60 cm stała podstawa, hydry do 75 cm

    Tempo: 300 m/min, dystans ok. 1500 m liczba przeszkód 10

        konkurs otwarty

    wysokość przeszkód do 75 cm stała podstawa, hydry do 85cm

    tempo 350 m/min dystans ok. 1500m liczba przeszkód 10

        bieg terenowy z przeszkodami otwarty wysokość przeszkód j.w.

    3 czerwca 2012

    Ujeżdżenie dla wkkw godz.: 10.00

    Wszystkie konie i kuce program ujeżdżenia dla wkkw klasy „LL” wg przepisów PZJ

    Konkurs skoków godz.: 15.00

        konkurs skoków 60-70 cm kuce do 143cm dokładności z rozgrywką i wkkw dokładności

        konkurs skoków 70-80cm otwarty dokładności z rozgrywką i wkkw otwarty

    *godziny mogą ulec przesunięciu

   

    Sprawy organizacyjne:

    Opłata organizacyjna jednorazowa za udział w zawodach od pary koń - jeździec 40 zł

    Dla wszystkich uczestników zawodów flo. Dla zwycięzców konkursów nagrody rzeczowe

    Podczas próby terenowej będzie zapewniona pomoc lekarska

    Plan crossu będzie zamieszczony na stronie internetowej www.stajniadebina.pl.tl

    Istnieje możliwość przyjechania na trening, skorzystania z crossu i przeszkód opłata 30zł po wcześniejszym uzgodnieniu do 31.05.2012 kontakt tel. 607 955 277, a także odbycia treningu z instruktorem

    Organizator zastrzega sobie prawo odwołania konkursu przy nie dostatecznej liczbie koni.

    Regulamin otwartych zawodów towarzyskich

        minimalny wiek koni dopuszczonych do zawodów 4 lata udokumentowany paszportem

        strój: dowolny strój jeździecki, mile widziany konkursowy strój jeździecki

        Osoby biorące udział zawodach skokowych muszą posiadać kask z trzy punktowym zapięciem i obuwie z obcasem. Uczestnicy wkkw muszą posiadać w krosie kamizelkę ochronną i kask z trzy punktowym lub cztero punktowym zapięciem, buty jeździeckie

        Osoby, które nie ukończyły 18 lat muszą przynieść pisemną zgodę rodziców na udział w zawodach w poszczególnych konkurencjach.

        Każdy startujący zawodnik ma obowiązek utrzymać podstawowe zasady bezpieczeństwa zarówno swoje, jak i swojego konia. Nie wolno wyjeżdżać konno poza określone przestrzenie przeznaczone dla koni, a zwłaszcza w miejsca, w których znajduje się publiczność. Organizator ma prawo wyeliminować zawodnika, który złamał ten zakaz bez zwrotu poniesionych kosztów.

        Zawodnik w konkurencji skoków może startować w konkursie podstawowym dwa razy i raz w rozgrywce, w wkkw po jednym razie w każdej z prób

        Zawodnik może zostać wyeliminowany w krosie i skokach za niebezpieczną i brawurową jazdę bez zwrotu poniesionych kosztów

        Rząd dowolny bezpieczny dla konia jak i jeźdźca.

        Wszyscy zawodnicy oświadczają, że mają świadomość niebezpieczeństw wynikających z udziału w zawodach i biorą wyłączną odpowiedzialność za udział swój, jak i udział swoich koni. Oświadczają, że w razie wypadku nie będą wysuwać żadnych roszczeń względem Organizatora.

        Zawodnicy zobowiązują się do dbania o dobro dosiadanych przez siebie koni

        Dzieci powinny być pod opieka rodziców.

        Samochody należy zostawić w określonym przez organizatora miejscu.

        Nie wolno wchodzić na teren placu dla koni, jak również na rozprężalnie. Każdy kto złamie zakaz robi to na własną odpowiedzialność. Organizator ma prawo wyprosić z zawodów osobę, która złamała ten zakaz bez zwrotu poniesionych kosztów.

        Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione na terenie ośrodka i wypadki zaistniałe podczas zawodów

        Regulamin może ulec zmianom. Wszelkie zamiany w regulaminie mogą nastąpić nie później niż do 31 maja 2012

    Podczas imprezy obowiązuje regulamin, programy i przepisy pzj.

    Bieżące informacje i zmiany będą dostępne na stronie www.stajniadebina.pl.tl lub pod nr Tel. 607955277 lub mailem stajniadebina@gazeta.pl


Seta, ja bym przyjechała, ale Horsik na wakacjach, chętnie przyjdę pooglądać i porobić zdjęcia 😉.

kortina ale super! Gdzie to dokładnie jest? Bardzo chętnie bym przyjechała.
Sisisa nie umiem dokładnie pokazać, ale może tym pomogę : http://g.co/maps/8w68n 🙂
kortina, z Lublina to blisko, od nas robi się już prawie 100 km. (chociaż mapy Google pokazują mi uparcie trasę nieistniejącą drogą 747 ;D).
a czy ktoś rozważa wyjazd do Białki na ujeżdżenie z Lublina? Szukam ewentualnego partnera do podziału kosztów transportu - dysponuję autem z hakiem  - audi A6 (mogę ciągnąć przyczepę z DMC 1900 kg, mam B+E). Nie mam przyczepy...

lub ewentualnie czy ktoś ma do pożyczenia na ten termin przyczepę? Mój koń bardzo grzecznie jeździ, nie demoluje. Bo niestety ta z wypożyczalni nie jest szczytem moich marzeń...
seta Ja też bym się pokazała może, akurat mam zamiar zacząć powoli startować i to były by moje pierwsze zawody więc dla mnie to super okazja żeby się wdrożyć. 🙂😉
Ja jestem z prywatnej stajni z Piotrowic.
Ascaia, a pierwszego konkursu nie widziałam, przyznaję 🙂
Kurczę, szkoda, że nic nie powiedzieli przez mikrofon, bo ja nawet do budki nie zajrzałam. No fajnie. To gdzie teraz mogę odebrać tą licencję? [chociaż i tak mi nie potrzebna...]
Kurde szkoda, że tak się stało 🙁
Może poprawiłabym ten skok i dokończyła przejazd i byłoby to III miejsce w 60... buuuuu  😕
Jasnowata, pewnie są u p.Jankowskiego. Zadzwoń w piątek w ciągu dnia, żeby wziął ze sobą do Was na zawody.
Dzięki!
propozycje wstępnie w załączniku 🙂

PRAWDOPODOBNIE NIE BĘDZIE KARETKI, ale za to szpital jakby coś jest 1 km od nas 😉
ratatuj   Moje rude szczęście
21 maja 2012 12:23
Ja się dołączam do zaprosin  😉 Wpadajcie  🤣
Seta a to peszek, 2 czerwca mam weselicho więc nas nie bd  👀
szkoda, bo tworzymy właśnie nowy parkur, będzie wesoło, nasze konie już mówią: O NIEEEEE! 👀
I sponsorzy się odezwali 🙂
Seta, co wy tam kombinujecie?
Felin ma plan - przyjedziemy w cztery sztuki, trzy będą się zawodować, a jeden sztuk będzie tylko moim środkiem transportu. Da radę go gdzieś przechować?
Rekonesans trasy dojazdu już prawie skończony, jeszcze tylko muszę się wzdłuż stawów przejść i upewnić czy nie ma płotków, siatek, itp.
Mam nadzieję, że tym razem Siwa namówimy na skakanie nie tylko na rozprężalni, a srokacze ładnie pójdą cale przejazdy.
Ascaia będzie FAJNIE! Właśnie stworzyliśmy nowy parkur. 
Oczywiście, że damy Twojemu boksik, sianko i wodę 🙂
Być może dwie moje znajome będą chętne na zawody u Drwala  😉
Jak fajnie, że w końcu jakieś koleżeńskie zawody są u nas w województwie  😅
ratatuj   Moje rude szczęście
23 maja 2012 17:39
Dokladnie, także kochani mile widziane debiuty (my z kucykiem również zadebiutujemy 😉) także jeszcze raz gorąco zapraszam w imieniu swoim i całej stajni  😉 😉 😉
a w Drwalu to moża bez badań , lekarza sportowego, wykupionej licencji dla jeźdzca , konia  itd?
tak można, w końcu to towarzyskie
To super , może zadebiutujemy  😀
ooo, jeśli nie wezmą mnie na kurs/szkolenie to chętnie przyjadę do Drwala ale jako obserwator/ fotograf 🙂 bo dla nas z siwkiem za daleka droga 🙂
właśnie, wybiera się może ktoś z Was na szkolenie konia metodą Silversand Horsemanship ? 😀
Ja też prawdopodobnie jako fotograf będę :-)
choć może i znajomym pomogę coś przy koniach.

A to szkolenie to w Pszczelej Woli ?
Czy się mylę ?
A to ci psikus, fotografów widzę, że będzie 100%, zawodników "spoza" może 1. Także na bazie narzekań, że same stylówki i wielkiej wrzawy, że u nas w lubelskim jedna wielka porażka, sądzę, że zawody zrobimy dla szkółki. Gadania i narzekań dużo, powiedziałabym nawet mega dużo, a jak przychodzi co do czego to każdy kuli ogonek i "pa". Także z naszej strony inicjatywa była i jest do jutra (ostateczny termin zgłoszeń).
I do zobaczenia na regionalnych LL.  😵

ps. w sumie z drugiej strony, po cholere płacić 50zł za towarzyskie (w dobie kryzysu i braku renomy) jak można 70-80zł zapłacić za regionalne  🤔 to taka pointa z mojej strony.

pozdrawiam fotografów  🙇
Seta, nadal jest szansa, że jednak moje dziewczyny uzbierają kasę. Mam nadzieję, że jednak od nas będą trzy pary do zawodów, a nie jedna.
Z naszej strony to tylko kwestia podwyższenia wpisowego. Poza tym jesteśmy bardzo za i bardzo chcemy. Ale nie będę ukrywać, że właśnie te 30 zł było bardzo istotnym czynnikiem. Wolimy bez nawet jednego upominku (no może byle dziewczyny jedną flotkę na głowę dostały 😉 ), ale za to taniej. Teraz musimy przygotować 2krotnie większą kwotę (50 wpisowego + 10 za boks), taką jak na zawody na Felin i troszkę nam zrzedły miny. 
Ja mam kontuzjowanego konia już od dłuższego czasu, który stoi jakieś 40km od Lublina, jak zrobicie towarzyskie w ujeżdżeniu, na w miarę miękkim podłożu, a on będzie już na tyle sprawny, że będzie chodził w 3 chodach nie kulejąc (już nigdy nie będę mogła na nim skakać) to zapewne się pojawimy...
Seta, szkoda, że wcześniej nie było informacji o tych zawodach, bo jednak mało czasu zostało. Ja chętnie bym się wybrała, ale, jak już pisałam, mam konia 150 km od Lublina obecnie...
spoko czaję! Trochę się wściekam, bo cała stajnia stanęła na wysokości zadania, przygotowali parkur, właśnie sprzątają itd. A tu zgłoszenia, ale fotografów. A sami wiecie, że pieniążków też trzeba trochę w to włożyć i chcemy wyjść na zero, a nie dokładać stąd to 50zł.
U nas będą startować osoby ze szkółki rekreacyjnej, więc poziom będzie bardzo niski, także czysto treningowo traktujemy te zawody.

A co do ujeżdżenia - hm nie ma chętnych na skoki, więc wątpię, aby ktoś przyjechał na A.
Ale wierzę, że ktoś się jeszcze zgłosi  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się