Tanie linie lotnicze - Ryanair, Wizzair i inne

o wlasnie ovca przedstawiciel warszawskiego lotniska, czyt. ja przylatuje do WRO w lipcu na Nowe Horyzonty! 27go lipca o 13 LO3843 z WAW 😉
ovca   Per aspera donikąd
28 maja 2012 19:14
[quote author=Ktoś link=topic=25292.msg1411341#msg1411341 date=1337936199]
ovca, pracujesz 1.06 wieczorem? 🤣
[/quote]

pracuję do 18 😉

mary ok, przyjęłam  🤣
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 maja 2012 20:05
buu,będę o 20...o 18.40 dopiero z Rębiechowa wylatuje 🙁
właśnie dziś się dowiedziałam że powstało nowe lotnisko niedaleko Warszawy - Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim.
Ktoś już korzystał? czy są jakieś autobusy/pociągi które dowożą do lotniska?
majek   zwykle sobie żartuję
15 lipca 2012 14:20
Jest autobus, który dowozi do pociągu, a pociąg do Wawki. Dostałam info mailem, gdy kupiłam bilet. Ciekawa jestem, czy w Modlinie tez bedzie tak luzacki personel jak w Łodzi.
Fantazja, lotnisko dzis dopiero otworzyli oficjalnie, po 17 ladowal pierwszy samolot, wiec na jakies opinie musisz jeszcze pewnie troche poczekac 😉

ja jestem zdecydowana przeciwniczka wizzair'a, wiec mam nadzieje, ze nieprędko tam zawitam...a na Okeciu wreszcie bedzie spokoj i brak tej dość charakterystycznej klienteli...  😎
majek   zwykle sobie żartuję
15 lipca 2012 18:27
dzięki mery, miło mi  😁
oj majek, mam na myśli te 80% klientów 😉 sama tez kiedys tym latalam, moi znajomi lataja, rodzina... ale jednak większość jest dość specyficznymi pasazerami  😀 i uwierz mi, gdybys miala z nimi stycznosc na codzien to bys wiedziala o czym mowie 😉
majek   zwykle sobie żartuję
15 lipca 2012 18:39
wiem, wiem, ostatnio leciałam z córką 8 mies. sama i myślisz, że ktoś wpuścił matkę z dzieckiem pierwszą do samolotu?
Nawet mi się nie chciało dyskutować z towarzystwem.
Po wylądowaniu też musiałam odstać swoje do kontroli paszportowej, dziecko w chuście, więc nie najlżej, myślałam, że mnie ktoś przepuści. W kolejce uprzywilejowanej matki z wózkami na moje `przepuści mnie Pani?` powiedziały, że one też są z dziećmi  👀
mery, a widzisz, ja myślałam że otwarte już dobre kilka miesięcy, dziś mi siostra powiedziała o tym lotnisku, pewnie będę z niego korzystała bo latają tam tanie linie
właśnie majek, dlatego cieszę się, ze z Okęcia te łizajry latać przestały 😉
majek   zwykle sobie żartuję
15 lipca 2012 19:25
ryany
ryany z Okecia nie lataly 🙂
mary, że się tak  🚫 zapytam: znaliśmy się, gdy jeszcze pracowałem w PPL..? 5 lat temu przestałem...
To się nie znacie 😉
gdzie tam, ja na lotnisku raptem 2 lata 😉
ale chetnie poznam, bo jakbym kiedys chciala sie do PPL dostac... 😉
Ale z całą pewnością można tam jeszcze wiele strasznych rzeczy o mnie usłyszeć...  😀iabeł:

Edit: a pisząc wprost - znajomość ze mną może w "przejściu do PPL" poważnie zaszkodzić!

Co nie zmienia faktu, że też chętnie poznam. Może macie jakieś wolne miejsca w tej instytucji, w której akurat pracujesz?

Ja jeszcze Etiudę uruchamiałem, wygoniłem Złowrogiego Louisa z garkuchni, potem odpowiadałem za wynajem T2 - no i w końcu: odpowiedziałem...

Ale znamy się na tym jak mało kto - że tak nieskromnie powiem.
majek   zwykle sobie żartuję
15 lipca 2012 23:07
mery, fakt, ja teraz leciałam ryanem, pewnie jeszcze gorzej jest, bo to tańsze niż wizzair chyba.

I już się nie wtrącam.
Ja pierwszy raz będę lecieć Wizzairem i już mnie wkurza. Wystawili mi złą datę lotu powrotnego i nie mogę się check inować. Nie da się sprawy przez e-mail załatwić, każą dzwonić na call center, gdzie minuta kosztuj pod 5zł. Nie zamierzam płacić za ich błędy, będę się dobijać innymi drogami. No i z Modlina lecimy, oczywiście 🙂
Dzionka, to daj znać jak tam lotnisko, bo nie wykluczone że do PL zawitam niedługo
Ciebie ktoś pewnie zawiezie? czy sama autem jedziesz i zostawiasz na parkingu?
majek   zwykle sobie żartuję
16 lipca 2012 09:39
Koleżanka dziś doleciala do Modlina. Szampan, tvn24, 😅 i wywiady...
ovca   Per aspera donikąd
16 lipca 2012 09:44
oj majek, mam na myśli te 80% klientów 😉 sama tez kiedys tym latalam, moi znajomi lataja, rodzina... ale jednak większość jest dość specyficznymi pasazerami  😀 i uwierz mi, gdybys miala z nimi stycznosc na codzien to bys wiedziala o czym mowie 😉


nie ma nic gorszego niż ryany latające na wyspy- jeden samolot wypełniony śmietanką polskiego buractwa jest nie do przebicia nawet przez kilka wizzairów na raz  😁

tak swoją drogą- warszawskie dziewczyny lotniskowe- OLT ekspress ma nabór na cabin crew w Waszej bazie 🙂 znajomi pracują i bardzo sobie chwalą.
nawet mnie tam końmi nikt nie zaciągnie  😂

bez obrazy, ale co się spotykam z OLTowskimi crew membersami to są po prostu upośledzeni głupcy  👀
ovca   Per aspera donikąd
16 lipca 2012 10:00
A miałaś do czynienia z cabin crew polskich czarterów?  😁 to jest dopiero klasa 😉

znam dwie stewy i jednego chłopaka, którzy od nas z portu przeszli do olt- i są naprawdę ogarnięci, ale faktycznie z szerszym gronem nie miałam do czynienia 😉
wiesz, są ludzie i ludzie... ale jak miałam do czynienia z praktycznie samymi nieogarniętymi, nic nie rozumiejącymi i tylko głupio się uśmiechającymi zastraszonymi młodymi stewkami i stewardami to aż się odechciewa mieć z nimi jakikolwiek kontakt 😉 moi znajomi też tam latają i sobie chwalą, ale jak dla mnie to ten OLT to jest w ogole dziwna sprawa 😎
Fantazja, mnie akurat ktoś podwiezie, ale podobno dość łatwo się tam dostać z centrum. Może z powrotem będę jechać bez podwózki, dam wtedy znać.
hłe hłe hłe
właśnie usłyszałam w radiu, że ok 10 osób dziś NIE wyleciało z Modlina, ponieważ po 1.5/2h czekania do odprawy nie zdążyli się odprawić i samolot poleciał bez nich... dobrze się zaczyna  😂 😂 😂
No dali po bandzie... ale nie dziwię się, bo ludzie na Modlin byli u nas wcześniej i....  😎
ryana ma robić jakas inna firma, nie nasza 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się