Bryczesy

Dramka nie wiem.... Widziałam 2 modele i oba wypadały większe. Klami wiem że ma chyba hv polo, mogłaby się więcej wypowiedzieć
Ma ktoś bryczesy Harry's Horse? Podobają mi się jeansowe, ale nie wiem, czy grzechu warte.
Dramka, lepszej jakości nie mam niestety.

Horze?
Ha! przyszły moje schockemohle.  Bardzo mi się podobają, zobaczymy jak w "praniu" i praniu 🙂.
Białe Caroline. Wyglądają jak takie bryczesy-że-bryczesy, najnormalniejsze, na zawody. Jakość na oko - super. One mają metkę pikeur-schoeler (jakoś tak), więc pewnie przez pikeura szyte.
halo dasz zdjęcie ?  🙂
Ew. po niedzieli - teraz nie mam czasu.
Mam problem z wyborem bryczesów... mam 170cm wzrostu i potrzebuję wersji przedłużanej - inaczej sięgają mi do połowy łydki, a niestety bardzo mi to przeszkadza :P no i fajnie jakby miały pełny lej...
Kolejny problem to sam dobór rozmiaru, zwykle noszę spodnie r.38, ale tutaj mam problem :/ mam wąską talię (63cm) ale za to biodra szerokie (96cm)   😵 i niby wychodzi na to, że mógłby być rozmiar 76, bo pewnie trochę się rozciągną na biodrach, ale znowu w pasie będą mi odstawać 🙁

Mógłby mi ktoś doradzić? Będę bardzo wdzięczna 🙂
Model Mondega ma kroj dla ciebie  😀
Faktycznie 😀 podjadę do jakiegoś sklepu przymierzyć! A jaki powinnam wziąć rozmiar? Aha, dodam, że moja noga ma długość gdzieś 102cm o ile dobrze zmierzyłam (od wysokości kolca biodrowego) :P
76 bo w biodrach sporo się rozciągają
kobitki,które z ES są z wyższym stanem lub normalnym?  :kwiatek:
Normalny stan mają np. Hunter

Wysoki stan mają np. Vici
Wyższa półka Horze.
Nadal nie ma moich bryczesow idealnych...
Niestety te które dałam do uszycia.... Podarly sie.... Zahaczylam o drzewo, bardzo mocno, dziura jest na 20 cm, nie do uratowania, noga pocharatana...
Zawsze, no zawsze zakładam czapsy, westowe, jeden jedyny raz nie zalozylam... Poszły sie walić...
Mogę uszyć nowe oczywiście, ale wolałabym jodhpury
a ja od kilku jazd  użytkuje FAIR PLAY KAJA, zwykłe (materiał 95% bawełna). Jak na lato dla mnie super!! Kupiłam zimą na przecenie w ARKUSIE za 99zł + przesyłka. Miałam mieszane uczucia co do leju, bo niestety ELENY trochę się wysłużyły za ie, bo szybko...(już kiedyś tu pisałam o nich). Zimę przeleżały w szafie, ale przypomniałam sobie o nich jak przyszły pierwsze upały. Zawsze latem miałam tyłek ugotowany w bryczkach, a teraz.. żadnego dyskomfortu. Kupiłam w jasnym kolorze, taka kratka khaki. Lej na razie też daje radę, nic się z nim nie dzieje. POLECAM
Fajne jodhpury
A ja kupiłam dziś bryczesy Euro Star model Ruby Full w kolorze granat. Są przepiękne!!!!

uuu fajne. Dawaj fotki  🤬
Jodhpury dzinsowe - w miarę jasne z brązowym lejem gdzieś dostanę?
Ewentualnie dzinsowe bryczki z brązowym lejem?
Cena mało istotna
HKM

Mam tylko małe zdjęcia, ale motyw główny widać.



ChingisChan   Always a step ahead! :)
25 maja 2012 21:38
Dada ach te kieszonki 😍.
Te nowe euro-stary maja identyczny krój, różnią się dodatkami.

A te mi przypominają animo..
Ja też bym takie chciała  😜, Dramka kombinuj dziewczyno nim me wdzięki przeminą  😉
Kieszonki są cudo. Na zdjęciu średnio to widać, ale wykończenia są w paski błękitno-białe. Coś a'la koszule Tommy Hilfiger.
Czy firma USG cos Wam mówi?
pod-marka kieffera🙂
Witam, mam pytanie czy ktoś użytkuje takie bryczesy białe z czarnym lejem :http://pasi-konik.pl/pl,product,289541,hkm,bryczesy,z,pelnym,lejem,stretchy.html
            Lub jeśli ktoś ma lepsze i w podobnej cenie ( białe koniecznie z ciemnym lejem) to mógłby polecić?
            Rozważam kupno i jakoś nie mogę się na nic zdecydować ...
            🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się