Stajnie w Lublinie

Seta jak rozchodzimy się z B. trochę to ja bym tak czy siak chętnie go przywiozła, żeby zobaczyć czy w ogóle będę mogła na niego wsiąść w obcym miejscu  😁 bo małe ujeżdżeniowo-Lkowe plany we mnie kiełkują, ale to za jakiś czas dopiero 🙂
ratatuj   Moje rude szczęście
25 maja 2012 13:21
Ech, kochani co z Wami? Narzekacie, że w Lublinie ma koleżeńskich ew. towarzyskich zawodów na których można zadebiutować, sprawdzić siebie o konika, a jak przyjdzie co do czego (tak jak napisała Seta) to umywacie rączki...
50 zł wpisowe to nie jest dużo, właściciele stajni włożyli sporo kasy na to, żeby się dobrze zaprezentować. Więc nie zawiedźcie nas i siebie, telefony w łapki i zdzwonimy ze zgłoszeniami  🏇 🏇 🏇

Pozdrawiam
aien   wędrowiec
25 maja 2012 13:42
Też chciałam wystartować u Drwala. 2 czerwca mam wyjazd terenowy z uczelni, jedyny z tego przedmiotu, a chciałabym być. U mnie dochodzi także kwestia przewiezienia konia, bo też nie stacjonuję w Lublinie. Jeśli chodzi o kwestię startowego - dla mnie to nie ma znaczenia, czy to 30 czy 50zł, chodzi przecież o zabawę i drobną pamiątkę typu flo.

Seta a wywieszaliście ogłoszenia na tablicach ogłoszeniowych w stajniach, w sklepach jeździeckich? nie wszyscy korzystają z forum
widzexxcie nie w Pszczelej, kurs jest organizowany przez UP i będzie jeśli się nie mylę w Gospodarstwie Doświadczalnym na Felinie 🙂 tu daję linka: http://www.cku.up.lublin.pl/index.php?go=aktualnosci
Seta jakbym dowiedziała się wcześniej to możliwe, że bym próbowała pojechać, natomiast ani ja, ani siwy, ani inne konie , z którymi ostatnio współpracuję nie są przygotowane żeby nagle pojechać na zawody, zresztą zaplanowałam sobie wcześniej, że pojadę na ten kurs/szkolenie, a dziś dostałam wiadomość , że się zakwalifikowałam, więc nawet jako fotograf nie pojawię się na zawodach u Drwala 🙂
"Ode mnie" miały się dwie osoby zgłosić  🙄
Jak na razie nie mam z nimi kontaktu, więc nie wiem czy już to zrobiły.

ratatuj
Masz całkowitą rację. Narzekają a tak to nie bo coś tam.  🙄

Mam nadzieję, że się jeszcze troszkę ludu zgłosi  😉
A właśnie wysłaliście propozycje do lubelskich stajni, bo może faktycznie oni nic nie wiedzą  ?
ratatuj   Moje rude szczęście
26 maja 2012 08:32

Chodzi o dobrą zabawę ale nagrody też są bardzo fajne, nie tylko flo  😉 😉
Czy o tej porze roku w Bonanzie skoki na odznakę są na hali, czy na dworze?
ankers raczej w hali.
Dużo osób jedzie jutro do FaMaGusty? Wpadłabym pooglądać, ale po południu (ok. 3 może) i nie wiem, czy jest jeszcze jakiś sens...
ja jadę koło 11  🙂

kurczę pojechałabym towarzyskie w Drwalu, wszak to rzut beretem ode mnie - ale konia sprawnego brak (jak zwykle .....)  🙁
Ok 40 koni startuje 🙂
Jak przyjedziecie proszę się należycie z Badziochem przywitać, bo inaczej  🤬
Byl ktos dzis u nas? Jak wrazenia? Jakies refleksje? Co poprawic? 🙂
Pominmy podloze, bo koles, ktory mial nam przyslac fizeline, zrobil nas w *uja po prostu. Tak wiec ratowalismy je jak sie tylko dalo. Mam nadzieje, ze widac bylo nasze starania. 😉 Za 2 tygodnie na zawodach bedziemy mieli juz profejonalne podloze z fizelina itp. Takze zapraszamy serdecznie za dwa tygodnie 🙂

Ja wam tylko powiem, ze nie czuje nog, rak i plecow.
Jasnowata, Twój koń nie chciał się przywitać...
Mi przeszkadzało to, że parkur był tam za budynkiem stajni i nie wszystkie przeszkody były dobrze widoczne :P. Co do reszty się nie wypowiem, bo widziałam tylko N.
.
Wez. Pierwsze nasze slowa po zakonczeniu zawodow: "o, Jasny ani razu nie zwial z kwaterki, dziwne." ja juz mialam wizje lapania go na parkurze podczas przejazdow, bo on nie lubi tak dlugo byc na dworze.


Vanilka, na hali tez bylo lane, nawet trzy razy. Na poczatku tylko przed 70 i 80 faktycznie byla zadymka.
Taak, stanowiska faktycznie. Ale plot dal rade.
Kurczę, szkoda, że mnie nie było 🙁 miałam komunię siostry i starałam się jak mogłam pomóc przez, ale i tak niewiele zrobiłam w porównaniu z np. Jasnowatą... czytałam na fblach, że niektórzy mega niezadowoleni z zawodów i trochę się przestraszyłam, ale jak piszecie, że ni było tragedii to powiem tyle: uffff, a jak tam moje dziecię? Nie łapaliście go na parkurze?  😁
No to gratuluję udanych zawodów, szkoda, że to tak daleko ode mnie ;/.
Będą jakieś fotki? 😀

Ktoś będzie w Bonanzie na odznakach za dwa tygodnie?
W Bonanzie jeśli nic się nie wydarzy to ja pewnie będę fotografować :-) bo kilka znajomych jedzie odznakę :-)
A mógłby ktoś napisać wyniki z L,P,N? Pierwszą trójkę oczywiście w każdej z tych klas. 😉
Arroch, fajne macie kolorowe przeszkody 🙂 ja jako widz obserwator niewiele mogę powiedzieć ale niektórym koniom chyba ciężko było z tym podłożem. No i przebudowy parkuru troche trwały ale widziałam, że się bardzo staraliście, walcowaliście i w ogóle 😉 a Badziowi to chyba trawa po drugiej stronie pastucha bardziej smakowała 😁
Dobrze, że do naturalsów zwiał, a nie do stajni, bo byłoby nieciekawie  😁 Podłoże, no niestety... Pan od fizeliny zrobił nas w ch*** lekko mówiąc, ale będzie lepiej za 2 tygodnie, bo fizelina miejmy nadzieje dojedzie 🙂
Na 2000% dojedzie!
Fruity, mało nas było strasznie. Tak wyszło. A na dodatek parę osób od nas startowało i nagle np. ja byłam sama do ogarniania całego parkuru. Ale to kwestia organizacji, pierwsze nasze zawody w ośrodku. Teraz będzie tylko lepiej, wiemy już jak to wszystko rozplanowywać.
A ja żałuje, że nie pojechaliśmy jednak bo ze zdjęć widzę, że parkur był porządnie ogrodzony, nie przeżywałabym więc stresu że kucyk zabije pół publiczności robiąc nagłą ewakuację  😂
Ekhem, toż ogrodzenie jest już od dawien dawna, trzeba się było mnie zapytać  🤬 Widzimy się za 2 tygodnie!  🤣
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
28 maja 2012 07:00
P:1.Kasia Osińska/Hybris
2. Artur Kufel/Arista
3.Radosław Marciniak/Arsen i Wojtek Stasiuk/Justine

W N wygrał Marcin Maluga na Komplemencie drugi był chyba Artur Kufel na Johnny Walkerze i trzeci Marcin Maluga na Nouissanie a w L chyba Marek Niewiadomski na HiFi ale głowy nie dam😉

edit:małe sprostowanie
w 90 i L to chyba Jagoda Niewiadomska tatę ograła 👀
Dzięki za wieści. 😉
jett   success is the best revenge
28 maja 2012 10:46
Może warto by zrobić listę trenerów/instruktorów wraz z numerami telefonów w lubelskim?  :kwiatek:
Jett, dobre, dobre 🙂
A ja zrobię mały  🚫 ..
Ma ktoś kontakt z krysiex213 próbuję się z nią skontaktować ponad tydzień, niby na volcie była, ale nie odpisała na moje wiadomości  🙄 Może ktoś ma jej numer telefonu? Będę bardzo wdzięczna..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się