Doggi-game

Misskiedis dziękuję ci bardzo :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 maja 2012 11:15
kujka, ja jeszcze muszę moją sucz pokryć i szczeniaki odstawić ale też czuję że ceny wygórowane nie będą 🤣

Fly
, niezamaco 😁 W ogóle to myślałam czy takiego poradnika nie zrobić ale musiałabym pomyśleć jakie fotki dać...
kujka   new better life mode: on
26 maja 2012 11:17
Misskiedis, ja mialam juz 3 mioty: 6 szczeniakow, 1 szczeniak i 2. Wiec mam tlok...
Na pewno 3 sie pozbede na wejsciu.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 maja 2012 11:20
No ja dopiero wczoraj zdobyłam rangę do krycia, akurat wtedy kiedy suce się cieczka skończyła :/
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 maja 2012 11:29
Do jakich zawodów można użyć rękawa pozoranta?  🤔
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 maja 2012 11:32
Obstawiam że do psów użytkowych bo tam jest narysowany gość szarpiący się z psem za rękaw 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 maja 2012 11:33
Hm... to muszę jeszcze wygrać 4 konkursy  😁
Dar, a to nie jest tak, że 1500 jest za wygranie całej wystawy a nie tylko w swojej klasie?
A co do cieczki to losowo, moja miała ok 3lat i 2-3 miesięcy chyba, nie pamiętam dokładnie.




Jak pies może wygrać całą wystawę jeśli jest tam kategoria też dla suk.. ?  🤔
Niedawno pomyślałam, że może chodzi o to, żeby najwięcej głosów zdobył z całej wystawy ?
Bo np. wyróżnioną psiną jest Zorka, wystarczy wejść na stronę wystaw. Pewnie ona zgarnęła 1500 dgl.

Pagotta, dziękuję i polecamy się na przyszłość.
Na razie znowu przodujemy w liczbie głosów ale zobaczymy jak długo..
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 maja 2012 11:37
Dar, o tym właśnie piszę, że ma wygrać wystawę a nie kategorię czyli ma być tym wyróżnionym pieskiem
A no to już w takim razie Radar wypada słabo porównując liczbę głosów jaką dostały zwycięskie psy w różnych kategoriach..  🙁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 maja 2012 11:44
Ej, ja nic takiego nie pisałam  😁
Czepiasz się  :kwiatek:
adoptowalam psiaka ze schroniska  😍
ja nie wiem jak wy to robicie, że wasze psy maja już po 10 lat 😵 mój starszy ma 2 lata i 3 miesiące  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 maja 2012 13:20
Dar oj przecież się śmieję 😉 Po prostu trochę się zdziwiłam i szukałam swojego postu przez chwilę zanim się zorientowałam, ze to pomyłka  😁

edit: Pomożecie mi z zadaniem [65] Zbierz minimum 50 głosów na wystawie z jednym ze swoich psów ?  :kwiatek:
W wystawie jest suczka Straszna Wtopa, kategoria Mieszańce - juniorzy, suczki, strona pierwsza na samym dole(potem może zmienić się na 2 stronę)
Dziś już nie mogę głosować ..  😕
Zawsze to robię raniutko.

Ile trwa ciąża u suki ?
JUTRO jak mi może łaskawie dadzą nową rangę to pokryję.. A dzisiaj Raisę zostawiam, a tak o, żeby jej cieczka nie minęła ;p
In.   tęczowy kucyk <3
26 maja 2012 16:12
kujka, to jest tłok? Ja w krytycznym momencie miałam 45 psów :P teraz mam nadal ponad 30...
dar, za każdą wygraną na wystawie jest $500, nie $1500, nie ważne czy jest się wyróżnionym psem ani w jakiej kategorii się wygrało. Ciąża trwa 4 miesiące.
In.
to dlaczego na stronie wystaw jest napisane, że  1500 ?

potrzebujemy głosów z Radarem !
http://www.doggi-game.pl/show/category/MYM

Co by się stało jak dwa psy miały by równą ilość głosów w danej wystawie ? Dzielą wygraną na pół, wygrywa ten co ma imię na wcześniejszą literę w alfabecie, wygrywają obydwa po 500 ?
kujka   new better life mode: on
26 maja 2012 16:17
In., o kurczaki! no to ja z moja 11 sie nie umywam... ale i tak uwazam ze to za duzo :P
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 maja 2012 18:00
Jeśli ktoś szuka mieszańca do krycia i mój będzie mu odpowiadał, to będę bardzo szczęśliwa  😁 Pies Apokalips, mieszaniec, strona 1 w ZK  :kwiatek: Muszę uporać się z zadaniem... krycie za zawrotną cenę 5 dgl  😁

Zadania dalej mi nie zaliczyli...  😎 Poczekam aż uzbieram 200dgl, znów adoptuję psa i wtedy zobaczymy. Jak dalej nie będzie mi zaliczać, to będzie konto do oddania 😉
In.   tęczowy kucyk <3
26 maja 2012 18:01
dar, nie mam pojęcia i nie obchodzi mnie to, każdy pies wygrywa $500 i tyle. Na forum doggi gdzieś mi się przewinęło, że ktoś prosił, żeby tą informację zmienić.

kujka, a Ty co, moim kryć już nie chcesz? 🙁
No i kolejne przy matce mam teraz i trzy w ciąży jeszcze... :P
kujka   new better life mode: on
26 maja 2012 18:05
In., chce, ale po pierwsze, nie tym :P tylko the bestem (znaczy Lato  😎 ), a po drugie poszalalam na loterii i zostalam z 53 dgl o.o wiec czekam na koniec wystawy, wtedy bedzie mnie stac  😵
In.   tęczowy kucyk <3
26 maja 2012 18:37
😎

W końcu się zdecydowałam na postarzenie mieszańca z probówki, żeby zobaczyć co to wyszło (napaliłam się na coś fajnego jak zobaczyłam jamniko-husky :P). No i kurde sama nie wiem co to  🤔

Mieszanka goldena z...?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 maja 2012 18:41
Z borderem? Z ONkiem? 😲
In.   tęczowy kucyk <3
26 maja 2012 19:00
Chyba z czymś, co jest całe czarne, nie wiem... Jakie psy poza tym
mają taki ogon? oO Tylko mieszańce?

edit:
Misskiedis, chyba masz rację,bo ten ONek by pasował

Nie chce tego psa ktoś odkupić? Voltopirom tanio sprzedam :P
Dziewczyny.. wymienie dwie sunie mieszane na jednego szczeniaka rasowego. Rasa obojętna :P
Potrzebne do zadania. ;P
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 maja 2012 19:09
Ech, kryłam suke i psa za 900 nie chciała a dała się pokryć takim za 5 :/ A chciałam dobrą genetykę mieć 🙄
kujka   new better life mode: on
26 maja 2012 19:14
a patrzcie jaka ciekawa masc z krycia moim dziadem wyszla:

moj mieszaniec + czyjas suka goldena 😉
Ja dzisiaj kryłam 3 razy.  😵
Głupia sucz, nie chce mi zaciążyć.  👿
Echh, jak ja jej nie lubię.  🙄
kujka   new better life mode: on
26 maja 2012 19:22
Pagotta, mi tylko raz sie udalo pokryc za 2 a nie za 3  razem. tak to wszystkie panny dopiero po 3 razie zaciazaja...  ehh
In.   tęczowy kucyk <3
26 maja 2012 19:24
kujka, a matka tego psa ode mnie z hodowli 😉

A co do krycia, to mi powiedzmy 75% od kopa się zaciąża, reszta najpóźniej za 2 razem. Coś mam farta :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się