Doggi-game

kujka   new better life mode: on
26 maja 2012 19:26
In., no wlasnie zauwazylam. to mozna bylo przewidziec, ze cos ciekawego wyjdzie 😉

ten moj:


jeszcze jakas jedna zapylil i bardzo jestem ciekawa co wyjdzie.


slabo, ze nie mozna wejsc i zobaczyc co to za suka. mam tylko imie, ale wez i znajdz tu "Misie", jak nie ma czegos takiego jak wyszukiwarka psow...
czy moze jest?
Ja też się rejestruję xd
Dawniej miałam szał z howrse, nawet rubina miałam..  😵 i usunęli mi konto  🤔
Moja suczka:

Ysz, 4 dni temu uciekła mi Honda i jeszcze jej nie ma.  😵
Moja perełka z probówki.  😀iabeł:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 maja 2012 19:37
Pagotta, może jej nie być nawet 7 dni, dlatego ja albo inwestuję w adresówkę albo chodzą na smyczy, chyba że mi na psie akurat nie zależy 😁
In.   tęczowy kucyk <3
26 maja 2012 19:37
kujka, możesz zrobić tak - wchodzisz w rodowód swojego psa i tam są jego dzieci 🙂
Miss- dziękuje za informacje.  🤔 Mala miała 4 mies. wypuściłam ją na pierwszy spacer.  👍
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
26 maja 2012 19:38
Jak radzicie sobie z postarzaniem tak dużej ilości psów? Wyekwipowanie każdego sporo kosztuje, a bez tego pełne wyszkolenie jest niemożliwe...
Ja tam sobie z dwójką nie radze.  🤣
Ale oba mi nie lezą, a ja przede wszystkim chce skupić się na wyglądzie.
In.   tęczowy kucyk <3
26 maja 2012 19:42
Nalle, nawet się nad tym nie zastanawiałam, po prostu gram i jest... Pierwsze kilka psów dostały 90% ekwipunku z loterii, teraz dostaję tyle kasy z krycia, konkursów, wystaw i sprzedaży psów, że mi to lotto, grać się da, tylko czasu trzeba dużo poświęcić.
kujka   new better life mode: on
26 maja 2012 20:22
In., wiem, ale one sie jeszcze nie zdazyly urodzic 😉 jestem po prostu ciekawa i niecierpliwa 🙂
edit: trzymaj kciuki zeby mi internet nie siadl do tej 22 bo mi chlop krzyczy ze transfer nam sie konczy!  😜

Nalle, wyposazylam praktycznie wszystkie z loterii (oprocz pierwszego). Te, ktorych nie chce rozwijac - zostaja szczeniakami i nie ekwipuje dla nich niczego, czekam na ostatnia range i mozliwosc pozbycia sie ich 😉
niestety dzis sie na loterii przejechalam mocno i stracilam cala kase... ale no risk no fun!
In.   tęczowy kucyk <3
26 maja 2012 21:29
Kujka, ja dziś z 50 jak nie więcej losów kupiłam, startowałam z 18300 a skończyłam z 18600 i niesamowicie dużą ilością nowych rzeczy w zapasach :P A woreczków na psie kupy to mi nigdy nie ma prawa zabraknąć 🤣
Miałam na koncie 145 dgl. Pokusa była silniejsza i szczęście mi dopisało:

GRATULACJE!!!! Oto twoja wygrana:
Miska PROFI ułatwiająca dawkowanie
Sucha karma
Puszorek
Obcążki do pazurków
Doglary: 1060 $dgl

💃
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
26 maja 2012 21:43
Czyli mówicie, że warto ryzykować w loterii. Ja dotychczas raczej jej unikałam...
Mam zadanie: zbierz 10 głosów na wystawie _ kategoria psy rasowe suczki - Saba owczarek niemiecki strona 6!!!!! Proszę!
mnie loteria doprowadziła do bankructwa 🙁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 maja 2012 23:33
No i powtarza się sytuacja z howrse- mojemu K. gra znudziła się po paru dniach, oddał konto pod moją opiekę i oczywiście na nim idzie mi lepiej, niż na moim...  😁 Ale przynajmniej ma już 3 rangę, więc jutro pierwsze krycie  😅
Mam już 4 range.  🙂
Wystawiłam na sprzedaż sunie, mieszańca. Wpisałam 900 $dgl- za dużo?

http://www.doggi-game.pl/dogs/view/7402
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 maja 2012 09:36
Biorąc pod uwagę, że ludzie wystawiają psy po 1600-2000dgl? Bardzo mało 😀
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
27 maja 2012 09:49
A widziałaś za tyle mieszańca?

Mi psy dobrze się jak dotąd sprzedają, probówkowe rasowce odsprzedawałam za 1500 dgl z pewnymi wyjątkami, mieszańca z eventu bez problemu za 1000dgl sprzedałam. Właśnie poszedł husky mojej hodowli, dużo drożej.
Świetnie, ja z ponad dwóch tysięcy mam około 1000. Kupiłam psa rasowego (najtańszego) i zaadoptowałam drugą sunię ze schroniska..
szamponu mi braknie, Radar raczej teraz nie wygra, bo jest już w grupie championów na ostatniej stronie.. więc nikt go nie zauważy,
nie mam jak wyposażyć rasowego..
zadań mam co niemiara, a staram się jednak kasę oszczędzać..

mam by zdobyć 1000 dgl na loterii, wcześniej, jakieś kilka dni temu zdobyłam 500 ale wątpię by to się dalej liczyło..  🤦

nie nadaję się do tej strategii..
ja usunęłam konto, miałam sporo rzeczy i dodatków, ale po prostu wolę howrse 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 maja 2012 11:45
Zdobyłam rangę i już jeden szczenior poszedł na sprzedaż 😁

Sprzedałam za 800$ dalmatynkę którą wzięłam ze schronu 🏇
In.   tęczowy kucyk <3
27 maja 2012 17:21
Świetnie, ja z ponad dwóch tysięcy mam około 1000. Kupiłam psa rasowego (najtańszego) i zaadoptowałam drugą sunię ze schroniska..
szamponu mi braknie, Radar raczej teraz nie wygra, bo jest już w grupie championów na ostatniej stronie.. więc nikt go nie zauważy,
nie mam jak wyposażyć rasowego..
zadań mam co niemiara, a staram się jednak kasę oszczędzać..

mam by zdobyć 1000 dgl na loterii, wcześniej, jakieś kilka dni temu zdobyłam 500 ale wątpię by to się dalej liczyło..  🤦

nie nadaję się do tej strategii..


Te $1000 to ma być łącznie ze wszystkich wygranych jakie miałaś.
Jak postarzyć psa? O 1 miesiąc...  🤔
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 maja 2012 18:12
monisia, zajrzyj w link z pierwszego postu, tam są poradniki obrazkowe i jest wyjaśnionych parę rzeczy o grze 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 maja 2012 19:18
Przepraszam jakie macie rangi? Bo ja spełniam wszystkie wytyczne młodego hodowcy (obecnie oprócz funduszy), a nadal stoję w miejscu.

Poszukuję dwóch znajomych:nick  nobody
In.   tęczowy kucyk <3
27 maja 2012 20:56
JARA, ja mam aktywny działacz hodowlany.

Zadanie "posiadaj 4 psy tej samej rasy w wieku rozrodczym" naprawione  😅
GRATULACJE!!!! Oto twoja wygrana:
Miska PROFI ułatwiająca dawkowanie
Puszorek
Woreczki do sprzątania psich kup
Karma superenergetyczna dla psów z ADHD
Pluszowy kotek wydziergany przez wolontariuszy schroniska
Szampon przeciwpchelny
plastikowa miska
Szampon przeciwpchelny
Substancja zapachowa
Oswojony dzik

A wcześniej jeszcze 3000!
Co się stało?  🤔 🤔 🤔
kujka   new better life mode: on
27 maja 2012 21:41
Klaudia., mysle ze wygralas cala kase jaka ja dzis wladowalam w ta loterie... -.-
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się