Stajnie na Śląsku

Ja nie mówie o posiadaniu swojego tylko jeżdżeniu na prywatnym koniu dla którego właściciel nie ma dość czasu.
Chyba że tak. Znowu ja coś pokręciłam  🤦  Jeszcze popytam kilku osób co mają swoje konie. A może się uda coś wykombinować. Dziękuję za radę  🙇  A jak nie wypali z tym planem, który jest oczywiście planem A ... Przyjdzie pomysł na plan B  🤣
Julia1999   Gniady to nie maść, gniady to siła♥♥♥
26 maja 2012 20:30
Hej🙂 Macie gdzieś stajnie w okolicach Żor? Nie mam zamaru zmieniać stajni ale tak pytam🙂😉 Wybrałabym się żeby sprawdzić😀  😅 😅 😅
Chyba czas na plan "B" bo plan "A" niewypalił    🙄    Poszukałam jeszcze raz w necie i znalazłam 2 stajnie  😅 Może ktoś coś wie o stajni "Omega" w Rudzie Śląskiej lub o stajni "Stolarzowice" (jak tam jest) ? Jedyne co wiem o stajni Omega że mają hale i nawet tanie jazdy  🤣
Omegę znam i mogę powiedzieć, że jest to dobra stajnia.

Jeszcze mogę polecić po raz kolejny odradzającą się Jamnę. Narazie nie mają koni w pensjonacie, bo skupiają się na remontach, robieniu nowych ogrodzeń itd.
Ale mogą przyjmować konie. Mają też w planach budowę hali i zrobienie nowego maneżu. Na pw mogę dać namiary.
kudłaty_durnowaty: kto sie tym teraz zajmuje? może być na pw :kwiatek:
wiem że to nie ten wątek ale...
szukam info o przeszłości hanowerskiej klaczy (siwa, wybite lewe oko)
HIGH TOWER
m. Abayo
o. Holl Hawk xx

najprawdopodobniej trafiła z niemiec do opolskiego (leczył ją wet z białej nyski 2008r) może ktoś ma kontakt lub wie coś o tym koniu
z góry dzięki za info
Link do zdjęć z zawodów w Ranchu, 02.06:

https://picasaweb.google.com/113921789007518350097/Rancho2Czerwca2012

i przy okazji z ujeżdżenia w Sonabie, 26.05:

https://picasaweb.google.com/113921789007518350097/SONABA26Maja2012
a kto sie do Jamnej 16.06 wybiera? my będziemy 🙂
Donia Aleksandra ja prawdopodobnie będę 😀
Lussi nie działaja mi foteczki z Rancza 🙁 PS czy to nei cudny Dexteroo Brzoskwiniowej w Twoim avatarze? :>
Przepraszam, już działają ! 🙂

Nie, to nie Dexterek, to "moje" łaciate 🙂
Kurcze niesamowicie podobne 🙂 juz ogladam fotki!
PS kto bedzie za tydzień w arabce?
Donia Aleksandra: prawdopodobnie ja 🙂
a co jedziecie? jeśli można wiedzieć 😉
lussi, dziewczyna na siwku starsznie dziwnie w tym siodle wygląda.Albo jest ono na nią za małe, albo ma strzemiona nie skrócone 😲 Jej kolano zaczyna się tam, gdzie kończa sie poduszki
ja jeszcze dokładnie nie wiem co ale coś z amatorki bo papierów jeszcze nie mam na ten rok. a Ty Donia ?
no ja cos nie amatorskiego, nie łapię się już ;p
Matuzaalem polecam porozglądać się po stajniach w Pniowcu(to za Tarnowskimi Górami) tam powinnaś znaleźć coś na zasadzie jazda konna w zamian za pomoc. Odnośnie pensjonatów,stajni to mogę polecić stajnię Salopa w Zabrzu(styl western) i Equipa w Gliwicach(bardzo kameralna stajenka ale świetna właścicielka która zarazem jest instruktorką)poza tym Nowy Dwór w Szałszy. Odradzam za to Banderoze w Rudzie Śl, Trial w Chorzowie, OJ Ostrowy, jak ktoś chce dokładniejsze informację to na PW pisać.
Ja tez cos amatorskiego. Tylko że my amatorzy możemy jechac także konkursy dla zawodników.
Hihihi no wlasnie ja na odwrot juz nie😉
Myślę, że to wina siodła ujeżdżeniowego, widocznie nie miała innego/od kogo pożyczyć, a chciała sobie poskakać 🙂
w zeszłym roku o ile sie nie myle w Jamnie jak byłam to amatorzy nie mogli jechać konkursów nie opisanych jako "amator". Rozumiem, że na ten rok sie zmieniło ? 🙂
ja specjalnie o to pytałam, odpowiedziano mi że moge jechac wszystko, a czy mi się to opłaca to juz inna historia 😉
WALECZNA skoro wiesz, że to nie ten wątek, to nie rozumiem czemu tu piszesz.
Jest odpowiedni wątek dla "szukania" koni.
Bo rozumiem, że chcesz ja odnaleźć  😉
Kurcze niesamowicie podobne 🙂


Nie sądzę, on jest raczej sporo wyższy i szczuplejszy, no i ciemniejszy, a to kobylisko to stara mała beczka 😀
Ale na foto podobne 😉
czy ma ktoś może fotki z niedzieli z zawodów w Parku Chorzowskim? 🙂 w zamian mogę odpłacić się fotkami np. z Orzesza 🙂
Matuzaalem jeździłam przez jakiś czas w Stolarzowicach i polecam, bardzo dobre warunki tam są. konie codziennie mają czyszczone boksy, stajnie są wysprzątane. można załatwić, żeby konie wyprowadzane były na padoki, karuzelę itp.
Moonlight, ale jeździłaś w Stolarzowicach czy trzymałaś konia w pensjonacie?
jeździłam, konia nie trzymałam ale byłam tam bardzo długo w ciągu jednego dnia, więc mniej więcej wiem jak to tam wygląda
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się