Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

anai dzięki, jarpol zamówiony  😀iabeł:
[quote author=D+A link=topic=15196.msg1413334#msg1413334 date=1338150223]
Tak- 25 lat😉
[/quote]  🙁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 maja 2012 07:58
No właśnie jestem ciekawa, czy jak ktoś ma więcej niż 25 lat, to mógłby dostać tą zniżkę 25%? 👀
Może napisać do nich w tej sprawie...
olek tak, tylko stacjonarny  😉
Do 25 lat?  🤔 Toż to dyskryminacja  🍴
A jak ktoś ma 40 lat to powinien dostać 40 % nooooo  boooooo..........przecież jest dzień dziecka  😁
nie wiecie czy poza API na dzien dziecka szykuja sie jakies promocje?😉
poluje na kask i nie wiem czy poczekac te pare dni😉
jestem poszkodowana przewz los - dopiero co skończyłam 26 tydzień temu 🙁(((
W BeckerSport też promocje na dzień dziecka 💃

nie wiecie, czy Amigo szykuje jakieś promocje na dzień dziecka?
znalazłam kupony z amigo, takie że jak się ich zbierze 5, to ma się 5% zniżki. one są jeszcze ważne?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
28 maja 2012 20:40
devil super promocja! Szkoda, że jestem spłukana...
Znalazłam coś takiego może i nie końskie ale w sumie koszulki na konie można znaleźć może się komuś przyda 🙂
http://www.vabbi.pl/
carole raczej ważne. Ale lepiej uzbierać 1000zł łącznie z kuponów i dostaniesz kartę ze stałą zniżką 5%
Kaarina, podliczyłam i mam ponad 1000zł 😍 to jest gdzieś w regulaminie? poszukam, jak będę mieć chwilę 🙂

za takie trampki w okserze chcą chyba 49zł, a tu 29 🙂 http://amigo-konie.pl/52-hkm-trampki-grand-prix.html

ok, mam ten regulamin, dla zainteresowanych rabaty w amigo

Te trampki -  polecam , mam prawie rok ,  nic sie ich nie ima : ) . I mają taką piekna cenę .
desire   Druhu nieoceniony...
30 maja 2012 16:57
http://www.amigo-konie.pl/manufacturer/pikeur/1  dzień dziecka w Amigo  -  wszystkie  produkty Pikeur 30% taniej  😅 😍

szkoda tylko, że wypłata po 10tym...   😵
Masz możliowość wpłaty przez 14 dni, więc spokojnie zdążysz.

"10.  W przypadku, gdy w ciągu 14 dni od daty potwierdzenia przez sprzedawcę dostępności zamówionych towarów, nie zostanie uregulowana płatność, amigo-konie.pl zastrzega sobie prawo do automatycznego anulowania zamówienia."
desire   Druhu nieoceniony...
30 maja 2012 18:55
siwaa, gorzej jak sie bierze za pobraniem, bo mieszka sie na końcu świata gdzie wypłata przelewem nie przychodzi  😁 😜  a za pobraniem to do 2 dni sie czeka, cóż szkoda  😉
A no tak, zgadza się. Myślałam, że chcesz normalnie z przedpłatą.  :kwiatek:
Wie ktoś może gdzie znajdę tani preparat przeciw owadom z Absorbiny ?
Preparaty z Absorbiny nie są tanie więc to niemożliwe.
Poza tym mają problemy z nowymi przepisami i w tym roku raczej go nie będzie, chyba że ktoś ma z zeszłego roku kilka butelek.
Poza tym mają problemy z nowymi przepisami i w tym roku raczej go nie będzie, chyba że ktoś ma z zeszłego roku kilka butelek.


Nie chcę zaczynać offa, ale ciekawe to co piszesz. Dlaczego? Spotkałam się już z brakiem tego środka na stanie.
[quote author=somebody link=topic=15196.msg1417006#msg1417006 date=1338500784]
Poza tym mają problemy z nowymi przepisami i w tym roku raczej go nie będzie, chyba że ktoś ma z zeszłego roku kilka butelek.


Nie chcę zaczynać offa, ale ciekawe to co piszesz. Dlaczego? Spotkałam się już z brakiem tego środka na stanie.
[/quote]

zajrzyj do wątku o preparatach owadobójczych - tam jest odpowiedź
Ogólnie dopuszczone są tylko preparaty na naturalnych składnikach.
Reszta musi się dostosować do przepisów a to będzie trwało długo.
Dokładnie nie wiem co jest powodem i nie chcę wprowadzić nikogo w błąd.
Powodem jest najpewniej chęć sięgnięcia do kieszeni podatnika 🙂 Przystosowanie polega na uiszczeniu odpowiedniej opłaty i odczekaniu, aż się wydarzą niezbędne biurokratyczne formalności. Nic więcej. Oczywiście wszędzie za granicą, w całej UE można sobie te preparaty na muchy normalnie kupować. A co 😉
Ciesze się że kupiłam swój spray przed tą aferą  🤔wirek:
podobno (plotka sklepowa) czekamy nie na zezwolenia, bo jakaś firma już ich nie dostała, tylko na polski rynek bedzie zmiana etykiet na coś w stylu... środek perfumujący do konia😀
Dziwne - u nas "czarna" Absorbina bez problemu dostępna... przepraszam za off
[quote author=_Gaga link=topic=15196.msg1417084#msg1417084 date=1338534189]
Dziwne - u nas "czarna" Absorbina bez problemu dostępna... przepraszam za off

[/quote]
Najwidoczniej nie legalnie sprzedawana  🤣

Ciekawe. : P
Daniela, własnie sie zastanawiam czy czegoś nie kupic :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się