Doggi-game

To może była ta Twoja  😁
To było dość dziwne, bo właśnie chciałam porzucić tą grę (irytują mnie te zadania itd.) i stwierdziłam, że całą kasę przeznaczę na loterię, a tu takie nagrody  😅 Teraz to można grać  😁
dobra, wiecie co.. teraz moje skromne 600 dgl wykorzystam na loterię.
i oby mi się pofarciło ! 😀iabeł:

edit: no niestety, kilka nagród wygrałam, przydadzą się oczywiście.
mam zadanie by znaleźć kotka w loterii. jeden mój psiak ma już go w zabawkach.. szkoda, że to nie załatwia sprawy.
życzcie szczęścia!

na chwilę obecną zostałam z 72 dgl
Pokryłam moją paskudę...  Anwarem 'K' , zdaje się należy on do kujki 😉
Zaprosi mnie ktoś do znajomych? :kwiatek: Kayka
zaprosiłam właśnie ;>
Dziękuję! 🙂😉
kujka   new better life mode: on
28 maja 2012 14:23
Pagotta bardzo sie ciesze 🙂
z tego co zauwazylam to sporo po nim oryginalnie umaszczonych psow... no i sporo rowniez bielutkich-to po seniorce rodu 😉
Mam nadzieje ,że i takie ładne da i u mnie. 😉
Roxa urodziła, mamy dwie suczki. Szkoda ,że póki co nie mogę ich zobaczyć.  🙄
czy tylko mnie ciągle wylogowywuje? przy każdej czynności musze się logować od nowa  🤔
bardzo bardzo proszę o głosy na jutrzejszej wystawie psów rasowych- pieski na psa imieniem LAURA, dalmatyńczyk, 2 lata 7 miesięcy  :kwiatek: potrzebuję do zadania, będę super wdzięczna, jakby coś- piszcie- odwdzięczę się  :kwiatek:
ja non stop całą kasę władowuję w loterię, wygrałam dziś ok 2000 dgl a i tak je przegrałam 🙂
I mnie dopadło zadanie z 10 głosami na wystawie. Także ślicznie proszę na Tessalię - mieszańce, kat. otwarta, suczki. Strona 3. :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 maja 2012 10:23
Ja mam zadanie z 50 głosami i z sumą 1000 głosów więc również proszę o głosowanie na moją sunię- Delilah, czarny ONek, rasowce- championi

Jasnowata, lecę głosować na twoją 😉
Misskiedis, mi zostało już tylko to z sumą uzbieranych głosów 1000 :P
Misskiedis, no to ja się odwdzięczam :kwiatek:
pokryłam swoją sunię, nauczyłam wszystkich komend.. 🙂 jak nic czekam na szczeniaki - oby były śliczne ! 🙂
Moja sunia dzisiaj poroniła🙁 A udało się zaciążyć od kopa....ehh
Co ile jest cieczka?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 maja 2012 12:27
co 6 mies.
A ja kupiłam sobie takiego potworka:

😜

Trochę go podszkolę i wystawiam krycia 😉
ładny 🙂
wyhodowałam psa majacego 48 pkt. odwagi  😲 jestem genialna  👀 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 maja 2012 16:40
A ja nie wiem czemu nie mogę zdobyć drugiej rangi mimo, że spełniam wszystkie wymogi :/
Ponieważ musisz zaliczyć zadania, a nie spełnić wymogi.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 maja 2012 17:14
Jara, dokładnie jak pisze mitery, zadania muszą być w ZALICZONYCH i dopiero wtedy dostaniesz rangę
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 maja 2012 17:34
W takim razie kończę z tą grą, bo nigdy w takim razie nie wykonam zadań :/
- znajdź patyka - już mam
- ucz psa chodzenia przy nodze - obecny pies umie
- przypisz posłanie - mam przypisane - nie mając drugiego psa tych zadań wypełnić nie mogę
- 5o dni stażu - inni mają tyle co ja i mają wyższe rangi
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 maja 2012 18:30
Jara, skopiuj mi na PW zadania które masz zaliczone i które masz nie zaliczone, sprawdze które musisz zaliczyć do rangi 😉
Czy tylko mnie wyrzuca przy każdej czynności?
Czy ogólnie przy tym trzeba się od nowa logować?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 maja 2012 19:23
Mnie nie wywala, muszę się logować za każdym razem gdy zamknę przeglądarkę tylko. Monisia, jakiej przeglądarki używasz?
Google Chome  🙄
Zgłosiłam do moderatorów, jako błąd
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 maja 2012 19:27
Hmm... niby z chromem gra kompatybilna ale ja nie sprawdzę bo chroma wywaliłam, ja używam firefoxa i na lisku wszystko śmiga
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 maja 2012 19:53
Jakaś masakra, weszłam na konto aby skopiować dla Ciebie Misskiedis,  zadania i się okazuje, że to chodzenie przy nodze mam już zaliczone, teraz mam do zaliczenia 80% chodzenia przy nodze. Po naciśnieciu F5 zaliczyło mi zadanie. I pokazuje kolejne w typie: naucz psa dwóch komend itd. Gdzie mój pies ma to pozaliczane. No i o dziwo w końcu mi zaliczyło kolejną rangę.
In.   tęczowy kucyk <3
29 maja 2012 20:02
Mnie na Chromie nie wywala.
Za to laska http://www.doggi-game.pl/players/view/1323 daje swoim psom bardzo oryginalne imiona :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się