DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

ekuss   Töltem przez życie
27 maja 2012 23:21
Ach co Ty nie powiesz?  Bardziej chodzi o mokrą ściółkę .

Myślałam,że nie doczytałaś,że stajenna 😀  Przemakać nie przemoknie-gorzej z czystością,ale cóż...
pierwsze podejście do mega bling bling 😉
Tia   Psyt psyt
28 maja 2012 16:53
Anaa  wyjdź i zamknij drzwi  👿 !!!  Te twoje naczółki są tak cudowne, że napatrzeć się nie można  :kwiatek:
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
28 maja 2012 17:36
Anaa próbowałaś coś takiego właśnie mega bling bling tylko "profilowany"? Byłabym mega chętna  😜
lizzy, będę próbować 😉
Anaa - chyba juz pytalismy (może nawet i ja?) ale czy te kryształki to jakis element czegos, czy gotowiec 4-ro rzędowy na taśmie? i mozna kupić na metry?
chyba widziałam takei taśmy...są rózne..jak poznać po obrazkach i opisie czy sa ładnie świecace czy to matowa plastikowa tandeta?

super... choruje od dawna na takie coś "oczojeb..ego" 😉

edit:

a jak zrobić taki opadający naczółek? trzeba wyciąć ze skóry w takim kształcie czy da się jakoś uformować taki zwykły kupny?
kiedyś próbowałam wyginać, ale wyszedl tylko lekko opadający...
horse_art, to jest pojedyńcza taśma, 3 rzędy 🙂 ad. naczółka opadającego to różnie - można "ugnieść" z miękkiej skóry, można wyciąć kształt a można dać zadziałać grawitacji na zbyt długim prostym 😉
horse_art, to jest pojedyńcza taśma, 3 rzędy 🙂


😡 - i tyle w temacie.  nie dość że dyslektyk to jeszcze liczyć do 3 nie umie  🤔wirek:

dzieki co do info w sprawie zwisu. tylko nie rozumiem "a można dać zadziałać grawitacji na zbyt długim prostym"  - że że taki kupny prostu zrobi się sam zwisający? ale, ze w jakich okolicznościach? moje sztywne i proste wszystkie cały czas a mają już lata swietlne  ....
(z ugniataniem wyszedł mi własnie ten taki delikatny zwisik w jednym)
ekuss   Töltem przez życie
28 maja 2012 21:19


Zimowa derka z klapą na ogon i imieniem kobyły 😀 Zastanawiam się czy nie dorobić pasów krzyżowych. Do tego będą jeszcze ochraniacze transportowe w ten sam wzór 🙂😉
Po przeprawach z nie profesjonalną firmą ... mamy nareszcie profesjonalne koszulki  😅
Modelujemy ja  😡 i mąż  😉



falabana, ten czworobok w kształcie szklanicy do piwa (na biuście) mnie rozbawił na maksa 🤣 Śliczne są, ale coś z tym humorystycznym efektem warto zrobić (zmniejszyć wzór?), bo szkoda, bo się kłóci z profi efektem.
halo - ale ja nie mam nawet dużego biustu 😉. Nie za bardzo mogę tego zmienić... bo no właśnie, rozmiary biustu są różne. Chyba zostanę przy efekcie "funny"... . Nie mogę zrobić góry węższej, bo wyobraź sobie jak by to wyglądało gdyby założyła koszulkę nastolatka. Z resztą to jest wydrukowane na mojej koszulce a ona jest trochę bardziej dopasowana od reszty standardowych, więc myślę, że na tamtych efektu  🤣 nie będzie. Jutro spróbuję zrobić fotki innych koszulek, ale może znajdę inną modelkę by się nie skompromitować  😡

Edit: Chodziło Ci pewnie o zmniejszenie całego wzoru.. może i tak, ale obawiam się, że wówczas by zniknął.
Imo powinnaś wziąć z danych antropometrycznych przeciętną odległość sutek dla danego rozmiaru i nie drukować szerszego "czworoboku".
Oj... gdyby to było takie proste 🙂. Niestety, rozmiar musi być taki sam na wszystkich koszulkach. Dlaczego? Ano dlatego, że kosztowo by mi się inaczej nigdy nie zwróciło płacenie za 5 różnych sitodruków. Gdyby pieniądze nie grały roli to wiele rzeczy dałoby się zrobić inaczej ... lepiej.

Poniżej inny rodzaj koszulek (te na których 99% wzorów drukowałam)

szara w rozmiarze S (mój rozmiar) - efekt  😲biust jest ale nie aż taki


i niebieska w M (mój rozmiar jeśli wolę coś luźniej leżącego) - i efektu  😲 w zasadzie nie ma ... 
To życzę tyle zamówień, żeby kilka rozmiarów sita to był pikuś 😀
risotto   Życie końmi prowadzone
29 maja 2012 06:51
falabana   cudne są  😜
Skokowa jest perfekcyjna  😍
naprawde super😀

namalowany projekt recznie a potem przerobione na sitodruk tak?
Dzięki za słowa uznania.
Naszkicowany ręcznie, ale potem w zasadzie całość "narysowana" w proramie wektrowym. Projekt czekał sobie w komputerze ponad rok aż znajdziemy czas i trochę pieniędzy by go zrealizować. Jest jeszcze kilka innych pomysłów ale... muszą poczekać.
a ja bym chciala coś z takim obrazkiem jak z twoich animacji (np takie jak tapety-cegielki mialas).... piekne były ....
koszulke, torbe... a własnei może te wzory też by można było np na torby?

no ipisz gdzie mozna je kupic i jaki koszt wyszedl 🙂😉)
Można by w przszłości myśleć o innych produktach, ale nie tak od razu. Na razie sporo wydałam na same koszulki + nadruki. Problem z nadrukami jest taki, że taki sitodruk jest dobry tylko przez jakies 2 miesiące od pierwszego nadruku, więc ciężko jeśli chodzi o "dodrukowywanie" produktów.
Podam wam orientacyjnie, że taki sitodruk jak np. konik + parkur to koszt 250 zł za szablon (sam nadruk nie jest już taki kosztowny). Żeby się zwróciły koszty, muszę zamawiac sporą ilość koszulek więc wprowadzenie zmian we wzorach raczej nie jest możliwe do póki nie sprzeda się 3/4 pierwszego "rzutu".
Info jakby coś na PM, bo nie będę zaśmiecać wątku.

Muszę jeszce zrobić zdjęcia wzoru "profi"  😉 czyli samego parkuru, dla tych biorącech jedziectwo "na poważnie". Bardzo mi się podoba na polówce.

W dalszych planach wzór wkkw ale już bez mapki i kucyk dla dzieciaków.
[quote author=horse_art link=topic=88.msg1414431#msg1414431 date=1338277573]
a ja bym chciala coś z takim obrazkiem jak z twoich animacji (np takie jak tapety-cegielki mialas).... piekne były ....
koszulke, torbe... a własnei może te wzory też by można było np na torby?

[/quote]

pomyliło Ci sie chyba z milenką-falbaną jeśli o te cegiełki chodzi 😉

falabana,  są perfekcyjne! kiedy je zobaczymy w opcji "kup teraz" 😀?
falabana, wrzuć profi koniecznie 🙂
Ronin.   Każdy orze jak może.
29 maja 2012 11:02
Jak duży powinien być materiał na derkę dla dużego konia ?

Czy ktoś robił kiedyś sam olej do kopyt ?
[quote author=horse_art link=topic=88.msg1414431#msg1414431 date=1338277573]
a ja bym chciala coś z takim obrazkiem jak z twoich animacji (np takie jak tapety-cegielki mialas).... piekne były ....
koszulke, torbe... a własnei może te wzory też by można było np na torby?



pomyliło Ci sie chyba z milenką-falbaną jeśli o te cegiełki chodzi 😉

falabana,  są perfekcyjne! kiedy je zobaczymy w opcji "kup teraz" 😀?
[/quote]

no tak, zamiast po gastro i onko -logach powinnam isc do eee... jak się nazywa taki od zapominania i neikojarzenia? :P
zapomnialam ze jeszcze przedrostek był  😁

tak czy siak te falabany sa super.... i na torbe albo cos takiego tez by się nadawało (taka mała sugestia na rozwój :P )... jak tylko zus mi jakis grosz przysle to zamówię, pod marynarke będzie super 🙂😉)
risotto   Życie końmi prowadzone
29 maja 2012 12:13
Ronin. zależy jak duży jest koń... bo duży to pojęcie względne 😉

A ja po niedzieli biorę się za polarową derkę treningową z przeogromnego upolowanego w używaku szlafroku  😎
Teraz mam pytanie 😀
Czy jak koń nosi normalnie derkę 125 to treningowa też 125 rozmiarowo ?
I jak tak to prosiłabym o jej wymiary wszystkie 🙂

falabana i przydałby się też model westowy  😀
falabana - genialne! ! :]]
Proszę, wklejam jeszcze wersję profi na koszulce i polo, i wracam do pracy (tej prawdziwej 😉 )




Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 maja 2012 14:56
Koszulki są świetne 😜
deborah   koń by się uśmiał...
29 maja 2012 17:23
risotto, treningowa powinna być o rozmiar większa
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się