AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 maja 2012 12:38
AguSia, no nie dało się ukryć, zwłaszcza jak padały hasła "a ten koń to forumowej rtk" kiedy przechodziły tuż obok 😉
Macki Re-Volty były mocno zapuszczone.

Sobota nie była dobrym dniem dla konia Aksel


Dukat



Meteor



Ogólnie przejazd Parisy był ostatnim uwiecznionym przeze mnie, sama nie wiem czemu. Chyba przez tych ortodontów  😁
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
28 maja 2012 13:02
Ja zaluje ze pojechalam final... Moja 4 latka nie byla przygotowana na to co tam stalo, wiec zmasakrowalam caly parkur, ale coz... Ciesze sie z jednej strony ze sprobowalam... A z drugiej powinnam byla sobie to darowac... Najwazniejsze ze nic sie nie stalo siwce i to tyle chyba...
W skokach amatorów też stał rów? Strasznie dużo eliminacji, patrząc po wynikach.
JARA, to na pewno przez ortodontów, haha 😀

ale Parisa jest fajna, podoba mi się bardzo!
Dokładnie tak samo miałam z P2, tez za krotka rozgrzewka, bo spodziewałam się, że na trzeci dzień koń już będzie trochę zmęczony, a tu surprise 🙂. Nie wiem, widziałam ze dwie i co najmniej jedna wyglądała, jakby miała tam być. Nie wiem już, jak to z tymi elementami jest, w każdym razie ja jechałam pierwszego kura w życiu i to w dodatku bez okazji wcześniejszego przejechania go sobie na wymiarowym placu i z muzyką, więc wyszło, jak wyszło, i tak jestem zadowolona. Składam jeszcze raz podziękowania dla subaru, za ratowanie mnie, kiedy zagubiłam się w drodze do stajni w niedzielę 🙂.
Jara, dzięki za zdjęcia!
A voltowe zdjęcie najlepsze! 😀  To miło, że Parisa Wam się podobała, mam nadzieję, że już teraz zaczniemy obie podbijać czworoboki!
karolciaequilano   marzenia się spełniają
28 maja 2012 15:36
natip- ten rów stał tylko w profi...
ja bardzo zadowolona z kucyka, w rezultacie 22 miejsce co jest zadawalające a za rok przysadzam się na final🙂 teraz siedze nad zdjęciami bo pocykałam trochę. jak już się z nimi uporam wstawię jakiś link do galerii.

Moze ma ktoś zdjęcia półfiorda z ujeżdzAnia?
ja czekam na zdjęcia i moze jakieś filmiki ktoś ma? baaardzo chętnie zobacze co mnie ominęło, a kto wie może kiedyś mi sie w koncu uda na te AMPy dotrzeć... bo coraz mniej czasu zostało..
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 maja 2012 17:29
ej ej ja mówiłam, że to Parisa rtk z forum. to mój autorski komentarz, ale absolutnie był w dobrej wierze i in + 😉

też mam trochę zdjęć i ogarniam je już na galerię na ŚK ale i tak mnie pocisną bo z ujeżdżenia mam obcykane może z 6 par i nie wiedzieć czemu akurat 2 z tych 6 mają po 100 zdjęć z jednego przejazdu  😂 ze skokami poszło mi nieco lepiej 😉
sei a czyje masz? z profi czy amatorów?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 maja 2012 17:43
z profi mam obcykaną igę wróblewską z soboty chyba. renatę michalską z obu dni. no i oczywiście wiecznienakacu z obu dni 😀

a skoki mam trochę tych. trochę tych 🙂

Zorilla, na czym ty jechałaś? i które miejsce końcowo?

żałuję, że nie miałam szansy obejrzeć, ani jednego przejazdu croopie na żywo, ale akurat miałam swoje tak, że nie szło mi pogodzenie tego. za to wiecznienakacu ma chyba nagrany, któryś jej przejazd???
W piątek jechałam koń przed Renatą, ogólnie 24  😉 😉 Ale żeby nie było jestem zadowolona, w sobotę ładnie spieprzyłam, ale ogólnie spoko, lepiej a to było moim celem 🙂
sei, ja mam nagrane 🙂 czyli zdjęć moich też nie macie ?? 🙁

Ma ktoś może zdjęcia Allegry ? 🙂 Będę wdzięczna 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 maja 2012 17:50
być może właśnie wiecznienakacy ma zdjęcia 😉 możliwe że z piątku. jechałyśmy na czworobokach obok siebie z różnicą kilku minut chyba, więc możliwe że ma 🙂

edit:
Zorilla sprawdzę czy twoje gdzieś mi się nie zawieruszyły 😉
Agusiaa, ja mam tego Twojego siwka-łaciatka - czadowy był! Mogę go wrzucić do tego wątku publicznie czy wolisz prywatnie?

sei, no, miałaś kwaśną minę po przejeździe pierwszego dnia, ale nie podeszłam dlatego, że z kimś gadałaś i nie chciałam się wcinać  😉 ale spoko, może się spotkamy w przyszłym roku!
Za to posadzili nas po sąsiedzku z Mozii
Zdjęć mam sporo, też Dabelli Z, a co do innych par - piszcie i pytajcie, a nuż się pojawiają gdzieś na zdjęciach u mnie
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 maja 2012 19:12
Elbus kurcze, przez nikogo nie mogłam Cię zlokalizować, a chciałam Cię poznać :P
Elbrus - superrrr 😀 Łaciatka można i publicznie i prywatnie (agatakt@wp.pl) 🙂
I dziękuję za miłe słowo 🙂 Koń super, tylko jeździec się ogarnąć nie może :P

bolda popsulas :P
subaru, poznałyśmy się!!! 😂 Osobiście mnie podwoziłaś w niedzielę na Partynice  😀
AguSia, proszę, oto łaciaty kucynek - mam nadzieję, że to o to chodziło:



edit: zmniejszane zdjęcia

i tak za duze
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 maja 2012 19:29
Elbus, mam nadzieję! na AMPy na bank pojadę. nie wiem jeszcze tylko w jakiej roli 😉
a minę miałam kwaśną bo delikatnie mówiąc spieprzyłam przejazd...  🤬 czekam niecierpliwie na foty  :kwiatek:

to nie ten łatek 😉 to jest nabuk. też 'forumowy', ale to nie to. zaraz pokaże ci harleyka na wzór jak znajdę 🙂
heheh - no właśnie, to nie Harleyek 😉 Łaciat to raczej nie kucyk :P i ma czarny ogon 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 maja 2012 19:31
Elbus buahahaha  😂 nie gadaj 😀 I jak ja o tym nie wiedziałam hahaha ? 😀 O siet 😀 No pięknie pięknie żyć w nieświadomości 😀
Hm, to mogę go nie mieć - acz zobaczę. Zaraz wyślę sei zdjęcia, jest ich chyba z miliard - ze dwa lepsze mogę wrzucić tutaj, co?
Subaru, no cóż, na co dzień się przedstawiamy cywilnymi imionami, nie?  😉 Tak czy siak historia dobra!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 maja 2012 19:34
Elbus ano dobra dobra  😁

A słuchajcie jeszcze mam pytanie odnośnie AMP, bo tak popatrzyłam na te przeszkody .. o ile cm obniżają drągi dla kucyków ?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 maja 2012 19:38
a obniżają?  👀 nic o tym nie wiem... tylko odległości były zmieniane z tego co zauważyłam.
No to Harleya nie mam, choć konika pamiętam
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 maja 2012 19:48
o ja chce Dabellę Z zobaczyć 🙂 i niech Anka tu wpada się tłumaczyć,co nawywijała 😉
a może ma ktoś zdjęcia Argo (018) z ujeżdzenia profi lub skoków profi? Mam na fraku czerwoną naszywkę klubu Hippica Polonia i czapraki AZS Politechnika Warszawska.  🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 maja 2012 19:58
n o własnie wydawało mi się, że są ...no bo np taki kucyk 125 cm z koniem 160 cm  😁 ...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 maja 2012 20:01
subaru2009, czyj był ten mały kuc, z którym chciałam się całować przez kraty? Stał prawie na przeciwko konia Zorilli? 😀


edt

Elbus pomniejsz zdjęcia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się