AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
28 maja 2012 20:06
Huhu, a moze ktos ma mojego wydziubanego Rivalda gdzies? 😀
jesli ktos ma jakies foty Grafita ze skokow amatorow to bylabym wdzieczna😉
JARA, to Merlin dziunki pewnie był, pierwszy boks przy wejściu do stajni E. Stał tam i kokietował przechodzących, co?
Kuc w okolicach Te Quiero Zorilli to mój Merlin 😀
Taaa, subaru, Elbus, brawo, żeście się nie zidentyfikowały, ale dużo ciekawych historii można by opowiadąc o tych czterech dniach, nie tylko bezpośrednio związanych z końmi 🙂
edit: nie mam nic ciekawego do powiedzenia, przeoczyłam że ktos już odpowiedział 😉

No dobra powiem, za rok jak nic jade na skoki!!!  🏇 🏇 🏇
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 maja 2012 20:32
JARA, to Merlin dziunki pewnie był, pierwszy boks przy wejściu do stajni E. Stał tam i kokietował przechodzących, co?



Ha! Kokietował to mało powiedziane, uroczy słodziak, wie na co baby lecą 😉
W ogóle to wielkie brawa dla Wergeel za fantastycznego kura. Chyba jeszcze nigdy się tak nie ubawiłam na ujeżdżeniu 🙇


kur Wergeel był świetny! raz, że muzyka była taka pozytywnie 'śmieszna', a dwa, że naprawdę super się patrzyło na konia i parę jaką taką. wielkie gratulacje! 

dziekuję dziewczyny 🙂😉) to bardzo miłe!!!
diabeli   Jak idziesz na szczyt to nigdy nie jest z górki!
28 maja 2012 22:08
Ktoś ja tłumaczyć się nie będę 😎 Jak są 2 baby w składzie to bywa baaardzo różnie (zwłaszcza takie podobne jak my :hihi🙂
W sobotę za prosto stało i tyle 😵 (wiesz co mam na myśli ) W niedziele zdziwiłam się mocno bo odmówiła mi skoku na rowie z wodą. Była dziwnie oświetlona. Wyjeżdżało się z cienia i od razu stał rów w pełnym słońcu. Ale to i tak nie usprawiedliwia jej zachowania 🤔. No i jeszcze strąciłyśmy ostatnią stacjonatkę bo mi wiary i powera zabrakło 🤣

Na parkurze mimo mojego monologu nie udało mi się jej przekonać do moich racji. Następnym razem może po hiszpańsku będę do niej gadać - może to pomorze  😉 Za to na rozprężali była rewelacyjna 👀
Jeśli jesteś zainteresowana to mam wszystko udokumentowane na filmie.
dziunka, niesamowity słodziak z tego Twojego kuca 😉 Potwierdzam- JARA była przez niego bardzo podrywana 😁
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
29 maja 2012 06:51
wiecznienakacu, dziekuje :* Haha, dzieki za ustrzelenie mojego przystojniaka 🙂 Dobrze, ze nie ma tam mojej gleby  😁
Wergeel, masz film? 😎
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
29 maja 2012 13:12
wiecznienakacu, znalazłam jedno mojego chłopaka, jak będzie więcej zdjeć to daj znać 🙂😉) Dziękuję 🙂
Nie wiecie, czy Uniwersytet Wrocławski albo Uniwersytet Śląski w Katowicach sponsorują studentów na AMP-ach?
A które jest Twojego chłopaka? jutro postaram się zrobić kolejną galerię.
Mam takie czysto laickie pytanie- czy Wasze uczelnie sie cokolwiek dokładały do zawodów? Same z siebie? Trzeba było za tym łazic? Czy w ogole kwestia finansowa 100% we własnym zakresie?
U mnie 50 % oddają, a 100% jeśli zdobędziesz medal i go oddasz uczelni do "gablotki".

A studiuję prywatnie i czesne mam z kosmosu więc mogliby oddawac całość zawsze:/
Ja jak próbowałam w tamtym roku załatwiać wyjazd to na PK mi obiecali, że zwrócą za boks i nocleg, za transport raczej byłby problem, ale że w końcu mnie nie zgłosili w terminie to nie pojechałam, w każdym bądź razie i tak trzeba sie było za tym mnóóstwo nachodzić zanim się zgodzili pokryć chociaz czesc kosztów.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 maja 2012 17:37
wrzucam dwie symboliczne foty koni z forum. zobaczymy czy właściciele się do nich przyznają 😉

Mnie zwracali wszystko (hotel - akurat najgorszy możliwy :P, boks i dojazd koniowozu), ale co UJ to UJ 🙂 Ale był limit do trzech osób, trenerkę też we własnym zakresie przyciągnęłam za sobą.

górna fota to nie wiecznienakacu ???
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 maja 2012 17:40
a i owszem 😉 jednak kacper to kacper. charakterystyczny chłop 🙂
a dolna to Jaworek pod forumową Alex🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
29 maja 2012 18:05
Czy mamy tutaj na forum właścicielkę Meteora?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 maja 2012 18:13
Magdzior, ma rację 🙂

wyślę wam dziewczyny zdjęcia jak tylko dokończę szykować galerię 😉
O to nawet nie jest źle. Ja Wrocław wiec grzechem byłoby nie wykorzystac okazji. Chociaz Medyczna moze mnie jak zawsze zaskoczyc i pewnie zwroci tylko za bilet na tramwaj  😎 No i konia trzeba by znalezc. Ale ogolnie impreza dosc fajna, pierwszy raz byłam i podobało mi sie  🙂
Evson nie cieszyłabym się tak bo chyba to był ostatni rok na Partynicach?

Mnie oddali prawie wszystko - zapłacili konia, hotel (który chciałam, a chciałam Zwycięską), dojazd też (chociaż zabrakło 50zł :P). W zeszłym roku coś smędzili jak mówiłam o 2 koniach, ale chyba też by przeszło 😉 Najgorszy dojazd...

eterowa   dawniej tyskakonik ;)
29 maja 2012 20:01
Ponawiam pytanie: nie wie ktoś, czy Uniwersytet Śląski albo Wrocławski sponsorują AMP-y?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
29 maja 2012 21:18
Ja mam nadzieję, że jednak zrobią we Wro, w tym roku miało nie być, a jednak było, więc mam nadzieję, że w przyszłym też będą we Wrocławiu
Wergeel, masz film? 😎


mam :p ale na razie są problemy techniczne z uzyskaniem...


a za rok ponownie AMPy we Wro 😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 maja 2012 21:46
czekam z utęsknieniem na film 🙂

i trzymam bardzo mocno kciuki żeby AMPy były gdzie indziej 😉 🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się